Sayfa 172/852 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: Bana kalırsa.

1. Sizinle polemiğe girebilecek çapta değilim, benim doğrularımı yazsamda sizle baş edemem, onun için gene sadece okumaya devam edeceğim.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Sizi beğenerk okuyorum ali cemal bey, ibretlik şeyler yazıyorsunuz vesselam. Yalnız talimat gelince genel başkanlığı değiştirebilecek bir parti nasıl kötünün iyisi oluyormuş? anlayamadım.
    Misal senin a.k.partisi değil mi, kaçı genel b0$kanlık yaptı perde önü arkası 4-5 görünen ??,

ney diy0n annamaz kimse yazık.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    yaw benimle yarışmayın zaten. yarışmaya kalkanı engelliyorum. Geçtim yarışma yaşlarımı.

Kendi topiğimi açmışım, ilgi alanıma giren konularda yazıp duruyorum.

Hiç bir yazımı beğenmeyen girmez.

Bazı yazılarımı beğenenler sadece onları okur. Mesela sadece para piyasaları alım satımlarımı ve BIST gelecek tahminlerimi okuyun, kalanını görmemezlikten gelin.

Ben öyle yapıyorum.

Kimse %100 uyuşmaz. İşinize yarayan bilgiyi alırsınız, yaramayanı almazsınız.

Sevmediğim halde tonla köşe yazarını hergün okuyorum. Arada bilmediğim bilgi veriyorlar çünki. O tek bilgi için hergünki yazılarına katlanıyorum. Hoş katlanmada denmez ya, artık kanıksadım. Yada bu konuda profesyonelleştim diyebilirim.
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

4.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Misal senin a.k.partisi değil mi, kaçı genel b0$kanlık yaptı perde önü arkası 4-5 görünen ??,

Seni biraz adam bilirdim.

Dün gece azı dişlerini gördüm bulaşmayacağım. Hastahane doktor çekemem, YOKSUN ARTIK.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Seni biraz adam bilirdim.

Dün gece azı dişlerini gördüm bulaşmayacağım. Hastahane doktor çekemem, YOKSUN ARTIK.
    Sen ve gibiler zaten yoktunuz.. Anca avunursun.

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku

Talimat ki hem nası bal gibi talimatlar demeti mübarek..

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Bu yazı yukarda kaldı, geleceği şeytmişim. Çok önemli bilgiler bunnar. Öne alalım.

---

İmdi bir ihtimalden bahsedelim.

İnsan doğasında dolanalım biraz.
    Hangi köpek havlar.? Bunu yanlış anlamayın. Tamamen canlı doğasına yönelik bir analiz.
    Korktuğu için köpek havlar. En agresif, en saldırgan köpekler, en çok korkan köpeklerdir. Tabi sahibi tarafından kötü karakterli EĞİTİLENLERİ klasman dışı tutuyoruz. Doğadan bahsediyorum.

Gelelim insana. Bu davranış tarzının aynısı insandada vardır.
    İYİ BİR EĞİTİMİN YOKSA, Kafada boşluk varsa, orasını korkularla doldurursun. Korku seni sürüye bağımlı ve saldırgan yapar. yani kafası boş olan, saldırgan ve sürü bağımlısıdır. Bade dendiğinde en önde o koşar çünki sürü lideri öyle istiyordur.

Savaşta düşmana doğru en önde koşanlar. Kaçarkende en önde koşanlardır.

Gelelim BIST e.

tayyip, imamoğluna farklı kaybetti. akp nin aşırı saldırgan ve agresif olduğunu biliyoruz. Bi kaç seçim kazanınca, cahil cesareti ile hurmaları çuvallara doldurdular evlerine götürdüler. O dönem sürü güçlü idi, çünki abd destekli fetö, orduyu hapse atmıştı, polis zaten ellerindeydi, korku yoktu, savaşta en önde koşturuyorlardı.

Şimdi farklı kaybettiler, ve cumbaba seçiminde kazanamayacağını görmeye başlamıştır.

Eğer tayyip'in bilgiye erdeme dayalı sağlam bir cesareti varsa. 18 yıldır yaptıklarına, ilerki cumbaba seçimlerine kadar devam edecektir. Değişmeyecektir.
    Yok tersi ise. O zaman savaşta en önde koşan, yenilgidede en önde kaçacaktır kuralı işler ve neler olur neler.

fetö yeniden fetullah olur, abd olur kankardeş, IMF olur dayı, apo olur sayın apo, ypg olur bizim çocuklar.

Bakalım hangi doğa yasası işleyecek. Önde savaşan, önde kaçar, yada savaşa hevesli olmayan, ailesi vatanı sözkonusu olduğunda savaştan kaçmaz. tayyip hangisi. cumbaba seçimine kadar göreceğiz.

ilk başlangıç, trumpla sarmaş dolaş olma olayı. Bakalım gerçekleşecekmi. Sonra fetullah ve sayın apo lar gelir... s400 leride üstüne çıkıp zıplaya zıplaya kırarlar. ama maketini.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Altın gaptırdı gidiyor.
    Son bir kaç ayda altından senede geçmiştim. Amacım seçim sonrası senet yükselişi, altın yükselişinden çok daha fazla olur, ondan faydalanayım hesabıydı.

Bakalım bu hesap tutacakmı.?

3-4 hafta içinde belli olur.

bitcoin 8bindeyken, hazırlığı görüp yine başlıyorlar demiştim. 9bini geçmiş. yahudi medyası bitcoine gazı verip duruyor.

EK: BIST endeksin hafif eksi açmasıda iyiye işaret.
    Faiz düşüyor, CDS düşüyor, ilerde MB de faiz indirir ve iyi algılanır.
    Son düzenleme : alicemal; 25-06-2019 saat: 10:06. Sebep: ek
    @NeAcaipDunya

Sayfa 172/852 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •