Sayfa 737/852 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Desidero, Macar ingilizce Hungarian diye yazılır. Hungarian, Hun devletinden gelir ve Hunların Türk soyu olduğu bilinir. Tipi tutuyor demiştim.
    Hazar Türk yahudileri gibi yine Türk yahudisine geldik. Bağ varmıdır bilmem. Önceden yazdığım gibi o konuda cahilim.
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

2. Ali cemal abi bu kavala ya soros'un adamı diyollardı gerçekten öyle mi?

öyle ise adamı müebbet aldıysa soros baskı yapamadı mı? ya da hiç olmazsa bist e çakamaz mı?

bu süreci ve alınan cezayı yorumlayabilir misiniz?

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Ali cemal abi bu kavala ya soros'un adamı diyollardı gerçekten öyle mi?

öyle ise adamı müebbet aldıysa soros baskı yapamadı mı? ya da hiç olmazsa bist e çakamaz mı?

bu süreci ve alınan cezayı yorumlayabilir misiniz?
    Kavala'nın ismi yıllar önce ilk geçtiğinde internetten araştırmıştım. Adamın uğraştığı işler, ben CIA nın adamıyım diye bağırıyordu. CIA demek, pentagon demek, siyonizm merkezleri demek.

Yani adam Türk halkına değil abd ve ingilterenin sahibi siyonistlere hizmet ediyor. soros da aynı, siyonistlere hizmet ediyor. Sanırım soros tepe yöneticilerden. kavala ile soros birbirlerinden emir alıyorlarmı bilmiyorum. Zaten fark etmez.

kavala nın abd ye hizmet ettiğini tabiki akp ve diğer partiler en başından beri biliyorlardır. Şu an tutuklanıp hapse atılma sebebi, akp nin 2015 den sonra abd ile bozuşmuş olması. akp 2019 Aralık ayında abd ile barıştıktan sonra CIA nın adamı kavala yı tutuklaması bir şey ifade etmez, yakında serbest bırakırlar. Tutuklama olayı iç siyasete dönük algı yaratma çabasıdır. Yada akçeli bi numaralar vardır.

Bana kalsa Türkiyede abd ye siyoniste hizmet eden kavala gibileri hapse atmam, direk kıtır kıtır doğrarım. Çünki UZUN VADEDE bu gibi adamlar yüzünden 10 milyonlarca insan sefil oluyor, milyonlarca insan ölüyor. Nesiller mahfoluyor.

Türk halkına hizmet etmeyenlari doğramaya kalksam, meclisteki siyasi partilerden, chp hariç diğer tüm partilerin tepe yöneticilerinin, vekillerinin, belediye başkanı ve belediye meclis üyelerinin %90 nını doğramam gerekir.

Şu anki chp'nin ise sanırım %50 den fazlasını doğramam gerekirki bu oran Ecevit döneminde belkide %20 idi.(%20 oranı tamamen veriye dayanmayan, tecrübeye dayanan tahmin, şu anki %50 oranı ise dolaylı verilere dayanan tahmin)

kavala-soros ile bist bağlantısını bilmiyorum. Bir kaç aydır para piyasalarını takip etmiyorum, yeni bilgi ise haberim olmamıştır.
    @NeAcaipDunya

4.  Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    Kavala'nın ismi yıllar önce ilk geçtiğinde internetten araştırmıştım. Adamın uğraştığı işler, ben CIA nın adamıyım diye bağırıyordu. CIA demek, pentagon demek, siyonizm merkezleri demek.

Yani adam Türk halkına değil abd ve ingilterenin sahibi siyonistlere hizmet ediyor. soros da aynı, siyonistlere hizmet ediyor. Sanırım soros tepe yöneticilerden. kavala ile soros birbirlerinden emir alıyorlarmı bilmiyorum. Zaten fark etmez.

kavala nın abd ye hizmet ettiğini tabiki akp ve diğer partiler en başından beri biliyorlardır. Şu an tutuklanıp hapse atılma sebebi, akp nin 2015 den sonra abd ile bozuşmuş olması. akp 2019 Aralık ayında abd ile barıştıktan sonra CIA nın adamı kavala yı tutuklaması bir şey ifade etmez, yakında serbest bırakırlar. Tutuklama olayı iç siyasete dönük algı yaratma çabasıdır. Yada akçeli bi numaralar vardır.

Bana kalsa Türkiyede abd ye siyoniste hizmet eden kavala gibileri hapse atmam, direk kıtır kıtır doğrarım. Çünki UZUN VADEDE bu gibi adamlar yüzünden 10 milyonlarca insan sefil oluyor, milyonlarca insan ölüyor. Nesiller mahfoluyor.

Türk halkına hizmet etmeyenlari doğramaya kalksam, meclisteki siyasi partilerden, chp hariç diğer tüm partilerin tepe yöneticilerinin, vekillerinin, belediye başkanı ve belediye meclis üyelerinin %90 nını doğramam gerekir.

Şu anki chp'nin ise sanırım %50 den fazlasını doğramam gerekirki bu oran Ecevit döneminde belkide %20 idi.(%20 oranı tamamen veriye dayanmayan, tecrübeye dayanan tahmin, şu anki %50 oranı ise dolaylı verilere dayanan tahmin)

kavala-soros ile bist bağlantısını bilmiyorum. Bir kaç aydır para piyasalarını takip etmiyorum, yeni bilgi ise haberim olmamıştır.
    Ali Cemal abi teşekkürler yanıt için bir de bu hizbullahçılar dan bir haber vardı belki takip etmişsinizdir.

91 kişinin katili Hizbullah şura üyesi de serbest bırakılmış!
    1992-2001 yıllarında 91 kişinin öldürülmesinden sorumlu tutularak, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan, terör örgütü Hizbullah'ın şura üyesi Mehmet Salih Kölge'nin de tahliye edildiği ortaya çıktı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...kilmis-1929473

Mardin Nusaybin'de Kitabevi işletirken terör örgütü Hizbullah ile tanışınca kısa süre içinde örgüt şurasına yükseldiği belirtilen Kölge’nin, Hüseyin Velioğlu'na bağlı olarak hücre evlerindeki bilgi-işlem merkezinde kriptolu dokümanları bilgisayarlara yüklediği kaydedildi. Velioğlu'nun ölümünden Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan'ı sorumlu tutarak suikast kararının alındığı şura toplantısına katıldığı vurgulandı.

Bu adamlar derin devlete mi çalışıyorlardı beyaz toros'lu ekipler gibi eğer değilse il emniyet müdürü ölümüyle ilişkili işlerde devlet prensibi gereği affedilmemeleri gerekmez miydi? bu prestij kaybı değil midir? Her halukarda nasıl serbest kalabiliyor çok enteresan?

Saygılarımla.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    kavala yazıma şunu eklemeyi unuttum, yukarda yanlış anlamaya meydan verme ihtimali olan bir yazı yazmışım.

Gezi olayları mevcut bilgim ışığında, %90 ı saf temiz insanlardan oluşan, kendi parklarını ve yeşil alanlarını inşaatçı talanından koruma eylemidir. Bu güçlü eylemi kullananlar var. Bu tür eylemleri kullanan çıkar grupları her zaman olur. Eylemle alakasız gruplar gelir bayrak açar, pankart açar, demeç verir ve kendilerini bedavaya medyada gösterirler. Bunları ayırmak gerekir.

abd'liler kendi kurdurdukları akp ile(akp den bolca ihale ve hibe alarak zenginleşen ethem sancağın ifadesi, benim değil. Hoş ben akp hangi ibrani-yahudinin evinde kimler tarafından kuruldu o bilgileri okumuştum. akp'nin küs adamı ethem sancak bilgimi onaylamış oldu.) bir dönem düşman hale gelince, siyonistlerde gezi eylemine destek oluyorlar. Bu eylemi kullanan kötü niyetli %10 a dahiller. O dönem akp ile kolkola devam ediyor olsalardı, siyonistler o eyleme destek olmazlardı, tersine medyalarında kötülerlerdi, dünyaya duyurmazlardı, gezi olayıda sönük geçer ve yok olurdu. Dünyaya ve TR de duyurup büyüten siyonist medya ve gücü-parasıydı.

Birde eğer kavala müebbet aldıysa, meclisteki partilerin üst yönetimlerinin tamamının müebbetin 10 katı ceza almaları gerekir çünki BENCE kavala ile aynı yere hizmet ediyorlar. kavala devlet dışında, meclistekiler devlet içinde olduğundan cezaları çok daha büyük olmalı. kavala gibilerinden(Güçlü çıkar gruplarından) bizi yani güçsüz kalabalıkları korusunlar diye devlet yöneticilerine maaş veriyoruz.

Bunu hallettikten sonra, hizbullaha geçelim.

hizbullah eylemleri ortaya çıktığı yıl, nedir bu hizbullah diye araştırmıştım. Güvenilir temiz bilgi bulamamıştım.
    Aklımda kalan bilgiler çok az ve çok yüzeysel.

hizbullah tek bir gruba ait bir isim değil. Bu isimle ortadoğuda faaliyet gösteren ve farklı ülkelerden emir alan terör örgütleri var. Bu ismi görünce arkasında şu ülke var diyemiyorsun.

Peki akp neden serbest bıraktı.? Bunu yazarsam veriye dayalı değil tahmine dayalı yazmam gerekir. Öyle bir yazıda hem güvenilir olmaz hemde mahkemelik olabilirim.

Basit bir tahmin yapmam gerekirse, akp yöneticileri işid ve talibanla benzer düşünce tarzına sahibiz demişlerdi. Aslında tam böyle demedilerde, aynı yoldayızmı dediler, benzeriz yada görüşteyizmi dediler. Buna benzer birşey. Hali ile din kavramını kullanan hizbullahıda kendilerine yakın görüp bırakmış olabilirler.

Diğer ihtimal akçeli işler dönmüştür. hizbullah gibi dini kullanan terör örgütleri ve tarikatların arkasında suudi-bae parası var. ingiliz-abd emri ile bu din örgütlerini "içinde oldukları ülkeleri karıştırıp bölsünler, huzuru bozsunlar ve ilkelleştirsinler, geri bıraksınlar vb." diye yaratıp besliyorlar. fetö cülerin zengin olanlarının nasıl para ile hapisten kurtuldukları söyleniyorsa, belki hizbullahda suudi-bae parası ile çıkmıştır. akp, 1 yıl önce boğazına sarıldığı ve katil diye dünyaya duyurduğu suudi kralı ile barıştı ve ülkesini bu aylarda ziyaret edecek.
    @NeAcaipDunya

6. Ali Cemal , osman kavala denilen yerli soros herşeyi yapmış dahi olsa , hukuken hak ihlali ile ve keyfi karar vermeyeceksin , nedir yani kararı üst mahkeme bozarsa bak bizde hukuk işliyor mu diyeceğiz .
    Esasen oyun da kurallar varsa kurallara uy , başkası daha iyi oynuyor diye kuralları degistirebilirsin ama kaç kere sonra bedelini ödetirler .
    Artik dünyada görüşünden emin olduğum insan grubu olarak sadece ibraniler kaldı . İbrani olmayan pek çok meşhur insan abd de kabala vb. çalışıyor .Bu da ilginç Madonna vb.. de dahil , Angelina Jolie nin baba si Jon Voight bile Bizi de yahudiliğe kabul edin diye yalvarası durumdalar .
    Senin 200 mlyn avro fazla geldi adamlara kendileri bedavaya da bassalar kolay vermezler .Daha doğrusu kıymetini anlamadılar pr çalışması yapman lazim .
    Burayı da isimsiz bayağı bi ziyaretçi izliyor.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Ali Cemal , osman kavala denilen yerli soros herşeyi yapmış dahi olsa , hukuken hak ihlali ile ve keyfi karar vermeyeceksin , nedir yani kararı üst mahkeme bozarsa bak bizde hukuk işliyor mu diyeceğiz .
    Esasen oyun da kurallar varsa kurallara uy , başkası daha iyi oynuyor diye kuralları degistirebilirsin ama kaç kere sonra bedelini ödetirler .
    Artik dünyada görüşünden emin olduğum insan grubu olarak sadece ibraniler kaldı . İbrani olmayan pek çok meşhur insan abd de kabala vb. çalışıyor .Bu da ilginç Madonna vb.. de dahil , Angelina Jolie nin baba si Jon Voight bile Bizi de yahudiliğe kabul edin diye yalvarası durumdalar .
    Senin 200 mlyn avro fazla geldi adamlara kendileri bedavaya da bassalar kolay vermezler .Daha doğrusu kıymetini anlamadılar pr çalışması yapman lazim .
    Burayı da isimsiz bayağı bi ziyaretçi izliyor.
    Eyvah Desideroda yahudi sempatizanı oldu.

İlginç olan, bu gerici sapık hırsız tarikatları yaratanlar ibraniler. Devletlerdeki büyük hırsızları yaratanlar ibraniler.

Hırsızlarla din adamlarına kızıp ibrani sempatizanı olanlarında ayrı incelemeye tabi tutulması gerekir.

Halkın yanına inip basit örnekle anlatayım.

Moiz denen bir adam var benim komşu diyelim. Bu moiz, diğer mahallede fakir aileleri bulup paraya ihtiyacı olan delikanlılara para verip benim eve taş attırıyor, bahçeye pislik attırıyor, evimden hırsızlık yaptrıyor. Çocuklarımı dövdürüyor. Moiz beni her gördüğündede gülüyor, iyi davranıyor, ahlaklı davranıyor, işinde gücünde görünüyor.

Ben bu yanlış yönlendirilmiş delikanlılara kızıp Moiz düzgün diye ona sempati duyuyorum.
    Moiz böyle yaparak eni sonu beni ve ailemi fakirleştirip kendisine köle yapacak. Çocuklarım, torunlarım hepsi kölesi olacak. Beni eşit kabul etmiyor, etmeyecek. Etse böyle yapmaz. Beni hep hayvan olarak görüyor, görecek. Bu çok açık. Yaptıkları çok açık.

ibranilerin yaptığı tam olarak budur. Moiz'in ne mal olduğu açık. Bunu bildiğim halde ben neyim.? Nasıl bir psikoloji içindeyim.? Niye geleceğimi karartan Moize sempati duyuyorum.?

İşte bunu incelemek gerekir.?

Moiz zengin diyemi ona sempati duyuyorum, güçlü diyemi.?

Ağır olacak ama benim Moize karşı duyduğum hisler, bursalı badeci hocaya biat edenlerle benzer görünüyor. Acaba stockholm sendromu bu davranış tarzını açıklarmı.? Yoksa insanoğlunun güçlüye tapma eğilimimi.? Yoksa özellikle makak larda olan güçlü hiyerarşik yapının uzantısımı.?

Bunu düşünmem gerekir. Desidero nun davranışı, çok üst düzey eğitim görmüş, global firmalarda çalışmış bir arkadaşımda da var. yani olayın eğitimlede alakası yok. Direk yapımızla alakalı olmalı. Tabi iki kişiden örnekle olay açıklanmaz da, dünyanın genel durumuda böyle.

KKTC de oylama yapın, sizi 100 yıldır her fırsatta katleden yunan'ınımı istersiniz her yıl size maaş gönderen bizimi.? Çoğunluk yunan der. Çünki yunanlılar daha refah yaşıyor görünüyor. Yunan olursak aynı rafahı yaşarız diye düşünüyorlar.

Olay gelişiyor, bir yerlere varmaya başladım. Aklıma norveç ve isveçliler geldi. Normalde bunlar kuzeyin yerlisi değil. Afrikadan gelen zencilerin kuzeyde binlerce yıl kalması sonucu beyazlaşmış halleri.

Peki kuzeyde ne yaptılar.?

Oranın yerlilerini olan Eskimoları(İnnüit) kısırlaştırdılar çoğalmasınlar diye. Norveç ve İsveç yerli kadın ve erkekleri kısırlaştırıldı. Eskimo dediğimiz soy innüitler, orada kısırlaştırıldılar. Afrikalı zenciler, innüitleri ilkel ırk olarak gördü ve onların üremesini istemedi. Kısırlaştıranmı ilkeldir, kısırlaştırılanmı.? Hangisi.?

Kısırlaştıran diyorsanız, ibraniye sempati duymanız normal.

Du yaw, başa döndüm. Niye sempati duyuyon emşerim. KKTC olarak yunanlıların yanına geçsen adam sana eşit davranmayacak, lağım temizletecek. Almanya da olduğu gibi. Tabi Almanyada Türkler hızla çoğalıp orayı eni sonu ele geçirecekler. Fazla medenileşenler eni sonu yok olurlar. O sebeple ibraniler hep vahşi tutuyorlar kendilerini. Bakın olayı çözmek üzereyim.

Dünyadaki 330 labaratuvarda hedefleri olan soyları yok etmek için biyolojik silah geliştirenler bunlar. Slav(Rus, Ukrayna, Moldova, Belarus) genetiğini inceleyip onu yok edecek virus geliştiriyorlar. Aynısını Çinli, Türk ve diğer soylarada yapıyorlar. Geçmişte yaptıkları katliamları yaz yaz bitmez.

Her neyse, düşünmem lazım. ibraniyi değil, onların ne mal olduğu açık, Desidero ve saz heyetini düşünmeliyim.

200 milyon AVRO dan aşağısı işime yaramaz. İstiyorlarsa ben buradayım. Onlara insanları katletmedende herkesi kalkındırarak amaçlarına ulaşabileceklerini uygulamalı olarak göstereceğim. Daha mutlu olacakları ve aynı hedefe varacakları yol göstereceğim. Mevcut yöntemlerinde kulelerde kalın duvar ve koruma ordusu arkasında saklanıyorlar. Benim yöntemde saklanma ihtiyaçları olmayacak, öldürmeye çalıştıkları halklar onları kucaklayacaklar.

Du yaw. bazıları kucaklanmaktan hoşlanmaz. Belki sebep budur.

İsimsiz girenler arama motorların dan girenlerdir. Her konudan bahsettiğim için gelen çok olur.
    @NeAcaipDunya

8. Adam yoklama çekmişti ama çektiğinede pişman oldu gitdiYahudiye hayran olan sadece Masonlardır birde ABD deki Evanjelistler..

Sayfa 737/852 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •