Sayfa 803/852 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Kürt.....

Aytemiz ptrol.....baştan aşşağı alayı kürt.....ortada dolaşan kedi köpekleride dahil....

Aytemiz petrol.....kaçak petrolden çok şikayet yemiştir.....ırak petrolü....!!!!!!!!!!!!
    baddog'u şüpheye düşüremedim. Çok azimli ve sarsılmaz çıktı. Bilgisi sağlam yerden olmalı.

Doğudaki aşiretlerin bir kısmının göründükleri gibi olmadığından bahsetsem, üzerine Irak halkının ne kadarı Kürt, ne kadarı başka soylardan geliyor dağılımına girsem. Şüpheye düşürebilirmiyim.? Sanmam, zaten o konulara da hakim değilim. Biraz biraz biliyorum.

Aytemiz gibileri biliyorum. Suriye Irak ve İrandan çok fazla kaçak mal, petrol, petrol ürünler, uyuşturucu, kaçak insan, geldiğini. Batının sonradan zenginlerinin önemli kısmının bu kaçakçılıkla zengin olan baronlar olduğunu biliyorum. Devlettekilerde bundan pay alırlar. Her yıl korkunç bir para döner. Siyonistlere ait olmayan zincir petrol şirketleri TR'de normal şartlarda ayakta kalamaz. Ancak kaçak petrolle ve kaçak petrol ürünleri ile ayakta kalıp kara paraları da aklayabiliyorlar.

Aslında bu konuya yıllardır girmem gerektiğini biliyorum. O kaçak para bu ülkeyi çok fazla anormalleştirdi. Her yıl onlarca milyar dolar para o sınırlardan gelip birilerinin cebine giriyor ve o kara para baronları yeterince palazlanınca batıda büyük şirketler kurup hem kendini hem kara paralarını aklamak için iş yapmaya çalışıyorlar. Doğudaki karanlık rüşvet ve silaha dayalı sistemi batıya getiriyorlar. Batıyı da belli ölçülerde yamultuyorlar. Batı zaten düzgün değilken dahada aşağı çekiliyor, filan. Konu derin uzun uzun yazmam lazım.

desidero nerde yaw, benim işler bir kaç gündür ters gidiyor. Gelip biraz yazsada negatif enerjinin bir kısmını üzerimden alsa.
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Bu arada şu yazıyı mutlaka okuyun. Adam çok kolay anlayabileceğimiz şekilde, bizim gibi ülkelerdeki siyasetçinin profilini çiziyor ve neden o profildekiler mecliste anlatıyor.

https://www.veryansintv.com/yazar/er...in-3-sonucu-2/

Siyonist neden bu liderleri seçiyor gözü ile bakın, siyonistin seçtiği bu liderlerde çevresini neye dayanarak dolduruyor anlayın.

1950 den beridir TEMİZ insanlar neden hiç seçilemiyorlar?
    Kazara seçilirlersede nasıl baştan hemen indiriliyorlar, o konuyuda anlamış olacaksınız. 1950 den beridir sağ denen partiler başta. Sol hiç seçilememiş. Ancak bir kaç koalisyonla başa geçebilmiş, onda da koalisyondaki sağcı ortak bir bahane bulup hükümeti devirip medya desteği ile solcuyu devletin başından çekilmesine sebep olmuş. O hareketleri neden yaptıklarını da anlayacaksınızdır umarım.

kılıçdaroğlu seçilsin, koalisyon en fazla 2 sene dayanır. Bu yazdığımı unutmayın. Asıl proje imamoğlu.

Belediye başkanı seçildiği gün anormalliği yazdım. Seçildiği akşam kitabı çıkmıştı. Adamın seçiliş şekline bakıp, arkasında birileri var. Demiştim ve emin konuşmuştum. orhan pamuk 'un nasıl seçildiğini de örnek göstermiştim.

imamoğlu hazırlanıyor, pişiriliyor.

kılıçdaroğlu aynı Ecevit gibi geçici süre boşluk doldurmasına izin veriliyor. En kısa sürede derdest edilecek o altılı masa tarafından. Alltılı masada bu ülkenin adamı yok. Bir tek kılıçdaroğlu bu ülkenin adamı. Oda abd emrinde gibi görünüyor. Ayrıntıyı anlatmaya çalışayım.

Bir oğlun vardır birde emrinde çalıştırdığın. Oğlun her zaman aileye bağlıdır, aileye kızsada her türlü işini yapar. Emrinde çalışan ise Ecevit veya kılıçdaroğlu gibi ise belli ölçüde emrine uyar. Topla dersen toplar ama kes dersen kesmez. Oğulların ise kes deyince de kesiyorlar.

Ülkemizdeki geçmiş toplu katliamlardan ve aydınların öldürülmesinden, siyoniste itiraz edenlerin helikopterlerinin, uçaklarının düşürülmesinden biliyoruz. Çıkan kanunların nasıl Türk'ü ezdiğini siyonisti baş tacı ettiğini biliyoruz. Maden kanunu, tohum kanunu, özelleştirmeler kanunları, ilaç ve aşı fabrikaları gibi devlet fabrikalarının kapattırılıp siyonistten ithal edilmesi vb.
    @NeAcaipDunya

3.  Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    Bu arada şu yazıyı mutlaka okuyun. Adam çok kolay anlayabileceğimiz şekilde, bizim gibi ülkelerdeki siyasetçinin profilini çiziyor ve neden o profildekiler mecliste anlatıyor.

https://www.veryansintv.com/yazar/er...in-3-sonucu-2/

Siyonist neden bu liderleri seçiyor gözü ile bakın, siyonistin seçtiği bu liderlerde çevresini neye dayanarak dolduruyor anlayın.

1950 den beridir TEMİZ insanlar neden hiç seçilemiyorlar?
    Kazara seçilirlersede nasıl baştan hemen indiriliyorlar, o konuyuda anlamış olacaksınız. 1950 den beridir sağ denen partiler başta. Sol hiç seçilememiş. Ancak bir kaç koalisyonla başa geçebilmiş, onda da koalisyondaki sağcı ortak bir bahane bulup hükümeti devirip medya desteği ile solcuyu devletin başından çekilmesine sebep olmuş. O hareketleri neden yaptıklarını da anlayacaksınızdır umarım.

kılıçdaroğlu seçilsin, koalisyon en fazla 2 sene dayanır. Bu yazdığımı unutmayın. Asıl proje imamoğlu.

Belediye başkanı seçildiği gün anormalliği yazdım. Seçildiği akşam kitabı çıkmıştı. Adamın seçiliş şekline bakıp, arkasında birileri var. Demiştim ve emin konuşmuştum. orhan pamuk 'un nasıl seçildiğini de örnek göstermiştim.

imamoğlu hazırlanıyor, pişiriliyor.

kılıçdaroğlu aynı Ecevit gibi geçici süre boşluk doldurmasına izin veriliyor. En kısa sürede derdest edilecek o altılı masa tarafından. Alltılı masada bu ülkenin adamı yok. Bir tek kılıçdaroğlu bu ülkenin adamı. Oda abd emrinde gibi görünüyor. Ayrıntıyı anlatmaya çalışayım.

Bir oğlun vardır birde emrinde çalıştırdığın. Oğlun her zaman aileye bağlıdır, aileye kızsada her türlü işini yapar. Emrinde çalışan ise Ecevit veya kılıçdaroğlu gibi ise belli ölçüde emrine uyar. Topla dersen toplar ama kes dersen kesmez. Oğulların ise kes deyince de kesiyorlar.

Ülkemizdeki geçmiş toplu katliamlardan ve aydınların öldürülmesinden, siyoniste itiraz edenlerin helikopterlerinin, uçaklarının düşürülmesinden biliyoruz. Çıkan kanunların nasıl Türk'ü ezdiğini siyonisti baş tacı ettiğini biliyoruz. Maden kanunu, tohum kanunu, özelleştirmeler kanunları, ilaç ve aşı fabrikaları gibi devlet fabrikalarının kapattırılıp siyonistten ithal edilmesi vb.
    SN Alicemal Bey,

kendimde dahil olmak üzre sanırsam takipçi kalitesinden dolayı sizde bakış açınızı bizlere göre ayarlamaya başladınız
    istirham ediyorum biraz daha yükseğe çıkıp oradan bakın genel değerlendirmenizi ona göre tekrar paylaşın bizimle
    avam ın bildiği gerçek eger gercek olaydı ? o oof of
    kılıçdaraoğluna ve chp politikalarına önümüzdeki süreçte devlet aklı tarafından çok daha uzun bir vade de acaba katlanılmak ve ihtiyaç gerekebilir mi ? potamya merkezli bir cumhurbaşkanlığı dönemini anadolu coğrafyası bir kezdaha kaldırabilir mi ?
    kılıçdaroğlunun açıklanma şekli yeri zamanı ...ve dahi bir çok sifreyi içerisinde barındıran süreçte hem iç hemde dış mihraklara güç odaklarına verilen cevaplar ?
    hani diyim özellikle ırak suriye ve dahi iran ve azerbeycan coğrafyasını da içine alarak kuzey ırak suriye açılım saçılım...... ?
    syg ve hürmetlerimle

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by vurgun Yazıyı Oku
    SN Alicemal Bey,

kendimde dahil olmak üzre sanırsam takipçi kalitesinden dolayı sizde bakış açınızı bizlere göre ayarlamaya başladınız
    istirham ediyorum biraz daha yükseğe çıkıp oradan bakın genel değerlendirmenizi ona göre tekrar paylaşın bizimle
    avam ın bildiği gerçek eger gercek olaydı ? o oof of
    kılıçdaraoğluna ve chp politikalarına önümüzdeki süreçte devlet aklı tarafından çok daha uzun bir vade de acaba katlanılmak ve ihtiyaç gerekebilir mi ? potamya merkezli bir cumhurbaşkanlığı dönemini anadolu coğrafyası bir kezdaha kaldırabilir mi ?
    kılıçdaroğlunun açıklanma şekli yeri zamanı ...ve dahi bir çok sifreyi içerisinde barındıran süreçte hem iç hemde dış mihraklara güç odaklarına verilen cevaplar ?
    hani diyim özellikle ırak suriye ve dahi iran ve azerbeycan coğrafyasını da içine alarak kuzey ırak suriye açılım saçılım...... ?
    syg ve hürmetlerimle
    Valla vurgun'un yazısı kriptolu, önemli kısımlarını anlamadım.
    Takipçiye göre değişiyormuyum.? Yok yaw, o konuda tam odunum. Değişebilsem şu an IBM'de CEO'ydum. Odun geldim, odun gidecem.

Bi tek bu kısmı anladım. Kalanı kısa kısa geçtiğinden anlamadım. Asıl proje imamoğlu değilde kılıçdaroğlu'mu demek istedi.?
    Olabilir ama sanmıyorum. kılıçdaroğlu abd den emir alsada bir yerden fazlasına ödün vermez.

Batıdan uzaklaşmaz, siyoniste iyice bağlayacak anlaşmaları yapar mesela F35 e geri döner, imf ile anlaşır, akp nin aldığı medyayı yeniden siyoniste iade eder vb. ama akp nin yaptığı gibi TR yi yıkacak hareketler yapmaz. Örneğin Türk tohumunu yasaklayıp kısır ibrani tohumuna ülkeyi mahkum etmez, ülkeyi ibranilerin sahip olduğu GDO cennetine çevirmez, madenleri siyoniste açmaz, ilaç fabrikalarımızı kapatıp batı ilaçlarına mahkum etmez, katillerden ordu yaratıp suriyeye saldırtmaz, ülkeyi fiziki veya sosyal kültürel açıdan bölecek anlaşmalar imzalamaz, nefret tohumları ekmez. Devlet çalışanları hırsızlığı çokça devam eder ama akp nin yaptığı gibi düşman ülkesi istilası gibi olmaz.

Bu cümleyi yanlış anlamayın küçük hırsızlıkları kabulleniyorum sanmayın. Bana kalsa kılıçdaroğlu dahil tüm meclisi kurşuna dizerim mal varlıklarını ülkeye iade ederim. kılıçdaroğlu da kendi soymuyor ama belediyelerdeki belediye yöneticileri'nin vekillerle ortak hırsızlıklarına göz yumup koruyor.

Bunları yapmayacağı için ibraniler kılıçdaroğlunu fazla tutmazlar orada.

Bu sebeple de siyonistin evletları olan sağ gruplara o koalisyonu yıktırırlar. Yıkabilecek büyüklükteki kişi akşener.

kılıçdaroğlu akp seviyesine inerse bana sürpriz olur. İmkansız değil mümkün, belki ihtimal az değildir ama sanmıyorum. Eğer kılıçdaroğlu ile ilgili ellerinde dosya varsa olabilir, oda eni sonu açığa çıkar.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Bu arada akşener grubunun, tayyip'in mevcut grubundan farkı olmadığıda açığa çıktı. ben zaten biliyordumda veri lazımdı. İlk veri geldi.

tayyip 6 senede çevresindeki yarım akıllı adamları atıp tam biat edenlerle yola devam etti. O biat edenlerde tayyip seviyesinin altındaydı ve ülke bu hale geldi. Övünebildikleri tek şey silah sanayi, o sanayide kendileri kurmadılar, sahiplendiler, kaymağını yiyorlar. Birde halkı çok uzun vadeli borca sokarak bir yandan ceplerini doldurup diğer yandanda iş yapmış gibi göründükleri şeyler var. Onlarla da neyin içinde olduğunu bilmeyen halka hava atıyorlar.

akşener'in çevresinde tayyip in ilk döneminde olan yarım akıllılar bile yokmuş. Tam şeyler grubu... Uygun kelime bulamadım, bulduklarım da bu grubu kızdırır. Kızdırmak işime gelmez. Bir eşşeği kızdırabilirsiniz, en fazla çifte atar yakınında durmazsınız. Ama bir Ayı'yı kızdırmazsınız çünki kafası giderse sizi öldürmeden bırakmaz. Sizden hızlı koşar, sizden iyi tırmanır. İki ile ikiyi çarpamaz ama sizi duvara çok güzel çarpar.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Bu arada şekeri tamamen bırakmaya karar verdim. Azaltmıştım, tam bırakmamıştım. Artık tam bırakıyorum.

Vücudun ihtiyacı olan şekeri yediğim ürünlerden karşılarım. İşin kötü yanı herşeyin genetiği ile oynanmış. Şekeri Elma dan alayım desem, GDO(Genetiği Değiştirilmiş Organizma) suz elma kalmamış. Tatlı diye bildiğim elmaların hepsinde hafif ekşilik var. Sarı elma, kırmızı elma hepsinde ekşilik var. Sanırım raf ömrü uzasın diye genetiklerini değiştirmişler.

Sadece pazarda küçük kırmızı doğal elmalar var, onlar GDO suz. Ama çok azlar, yakında onlarda kaybolacak.

Şeker beyaz pirinç dede var ve pilavı severim. Unlu mamül yemeyi bıraktığımdan beridir ekmek yerine pilav kullanıyorum. Pirinçden şeker alsam. Pirinç GDO lumu bilmiyorum. Yerli pirinç alıyorum ama yerli pirinç de GDO varmıdır bilmiyorum.

Çok kötü ya. her yıl GDO lu ürün sayısı hızla artıyor. pazarlarda bile doğal ürün bulamaz hale geldim. Yazın bile zor buluyorum.

Burada Araziler ucuz olsa, eve yakın bir yerde arazi alıp sera kurup kendi ürünümü yetiştireceğim. O hale geldim. En azından meyve sebze yetiştiririm, bakliyat et mecbur dışarıdan.

Bu arada Et'e düzenli zam geliyor. Aralık ayına göre burada neredeyse 2 katına çıktı fiyat.

Asgari ücrete gelen Ocak zammı %50 olunca, herşeye üç ay içinde %5*0 zam gelecek dedim. Üçüncü ayın başındayız ve ortalama zam %50 yi geçti.

%30 zam alan memur ve emekliye yine geçirdi tayyip. Geçen yılda az almışlardı, daha öncede. Gerçek enflasyona göre hesaplarsan geçen yılda geçirmişti, önceki yıllarda da, bu yılda okkalı geçirdi.
    Son düzenleme : alicemal; 08-03-2023 saat: 11:57.
    @NeAcaipDunya

7. Ali Cemal dün akşam eski 2008 de yayınlanan bir teke tek izledim ,Yalçın Küçük le Murat Bardakçı , da vardı Yalçın Küçük Talat paşa nin Yahudi olduğu nu söyledi Murat Bardakçı karşı çıktı fakat Talat Paşa , Alliance Israelite okullarında öğretmen mış ilk kez duydum sence Talat İbrani mi bu yüzden İsrail bize asalayi bitirme konusunda destek vermismis. Ne diyorsun ?

İmamoğlu konusunda son derece haklısın ben de çevrede sağda solda yazıyorum konuşuyorum , imamson gelirse 70 yaşını görür o koltukta bu nedenle çok tehlikeli zaten adamlar herşeyi açık yapiyor , Rand Corporation yazmışsa tamam , ayrıca K.K. kendi calmasa da saginin solunun çalmasına izin veriyor ancak bu dönem de ondan iyisi yok , ben aslında dolar topginde Yılmaz Büyükerşen olsa demiştim ama yaşı çok gerçekten şimdiden İmamoğlu denklemden çıkmalı ve sisteme Max 2.kez secilebilen başbakanlık konulmalı .Falan Filan .

8. Yani işimiz zor bu topraklar lanetli herhalde .

K.K. da olsa başkası da yanında kendi gibi adam bulması zor , o yüzden çalmaya izin veriyorla
    bu mazeret olur mu asla olmaz tam bir sacmalik ancak düzenin belirleyicisi dışarıda değiştirebilmek çok zor yanı kabul etmesen ne olur .
    Son düzenleme : Desidero74; 08-03-2023 saat: 14:00.

Sayfa 803/852 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •