Sayfa 851/852 İlkİlk ... 351751801841849850851852 SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 6,801 - 6,808 arası.

Konu: Bana kalırsa.

toprağına su dökeni çok olsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Biri şaka desin....inanilir gibi degil..ne zamandir forum sessizdi ...
    Allah rahmet eylesin

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Forumda tanımış olsak da, insan tanıdığı birinden bir daha haber alamayacağına, onunla iletişimde olamayacağına inanamıyor, umarım doğru değildir.

Doğru ise, güzel/özel, nükteli yazılarını özleyeceğiz, Allah taksiratını affetsin, rahmet eylesin, huzur içinde uyusun.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Yok ya ölmedim. Adanalı kurnazlık yapmış.

Sadece yazma hevesim kayboldu, geri gelirse yazarım.

ahan hortlamış
    hoşgeldin
    neyse helva masrafı yapmadık
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Allah uzun ömürler versin.

7.  Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    baddog dünyaya da benim 2005 de yazdıklarım yayılmıştır. İnternette dil sorunu kalmadığı için dünyaya çok hızlı yayılıyor. Bir kaç gün desem bence yalan olmaz.

Aslında bunu biri daha yazmıştı. Bana en son kızıp giden kimdi? Oda dünya savaşı çıkaracaklar diye yazmıştı. Bu tür aykırı bir görüşü ancak yarı deli arıza biri becerebilir. Büyük ihtimalle benden yayıldı, okuyanlar aldıkları yeri unutup kendi fikirleri sanmaya başladılar. bana öyle geliyor.
    Benim bir köylü komşu var, adama "yarın yağmur yağacak" diyorum, konu konuyu açıyor 10 dakika sonra bana "yarın yağmur yağacakmış" diyor. Bende alıştığım için ses çıkarmamaya başladım.

Neyse şaka bir yana tabiki MESLEĞİ BUNU DÜŞÜNMEK OLAN batılı devlet ilgili servisleri bunu çok önce görmüşlerdir. Belki geri dönüş olmadığını pek gören olmamıştır.

---

TR ile ilgili 2 öngörümde aklıma geldi.

"Rekabetçi kur lazım" dendiği dönem TR de USD 20 TL olsa, yine ithalat ihracatın çok üzerinde olur demiştim. O zaman 20 TL çok büyük paraydı ve korkmadan yazmıştım. 29 TL oldu hala ithalat ihracatın çok üzerinde. Yavaş yavaş alıştıra alıştırada çıkmadı. Küt diye çıktı. Bir kaç yıl devletler için bir kaç saat anlamına gelir.

Türkiyenin her yerinden petrol-gaz fışkırsa, Türk halkı gazı yine pahalı alır. Petrol ve gazdan elde edilen gelir üst tarafta birileri tarafından paylaşılır demiştim. Buyrun delili, Karadenizden çıkan gaz daha evlere girmeden birilerine satmak amaçlı ihaleye çıkmış.

En en önemlisi, "Türkiye nin tek sorunu var, oda siyasetçilerin hırsızlığı" dedim. "Geri kalan her sorunun kaynağı bu." Bunu fırsat buldukça yazıp, depremde yıkılmayan ilçe gibi gerçek örnek gördüğümde de hatırlatıyorum.

İyiki varsın....değerli forumdaş.....!!!!!!!!!!!!!!!

Sevindik, yazılarınıza devam etmeniz dileğiyle.

Sayın Alicemal sizin heves neden kaçtı bilmiyorum ama, bir çok insanın yaşam hevesi, hayalleri azalıyor, karamsarlığı her yanı saran insan adaletsizliğiyle donatılan bir dünyada artıyor, ama polyannacılık yapmadan geleceğe yönelik umut taşımak hayat enerjisi için gerekli olmaktadır.

Sevildiğinizi bilin, küçük küçük de olsa yazılarınızı arada sırada bekleriz.

Sayfa 851/852 İlkİlk ... 351751801841849850851852 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •