Sayfa 521/852 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    abigail, adalet ve eşitlik garanti, canlılar dünyasında tam özgürlük diye bişey yok. Evine çamurlu ayakkabı ile girebiliyormusun.? Oyarlar değilmi.? Özgürlük, diğerlerinin özgürlüğü ile sınırlıdır. Bu konu gri konu ancak şu kadarını herkes söyler. Başkasına zarar vermediğin müddetçe tam özgürsün.

---

MB kripto para bulundurmayı değil ama kullanımını yasaklamış. Aklı başında bir karar. bitcoin'in sahibi olan amerikaya hizmet eden TV kanalları hemen kararı eleştirmeye başlamışlar. siyonist bluumberg bu kararı kötüleyip duruyor. ekoTürk de herhalde başlamıştır kararı eleştirmeye. O kanalı, fetö kanalı olduğunu düşündüğümden beridir seyretmiyorum.

Bu kanallar, o kanallarda gördüğünüz zevat, bu ülkenin dostu değiller.

seçmenlerini nasılda kandırıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    BIST açılmadan usd yükselmeuye başladığı için eksi açtık. 8.02 lerden birden bire 8.10 lara yükseldi. Buda korku yarattı.

Bugün 1400 üzerinde kalıp kalmayacağımız belli olacak. Cuma günleri genelde kırmızı geçiyor. Haftasonu riski almak istemeyen FON yöneticileri alış yapmıyorlar.

1400 üzerinde kalacağımızı umuyorum. Bu tahmin değilde dilek oldu. Verilere bakarsak yukarı gitmemiz gerekir ancak haftalardır verilerle gitmiyoruz. Yabancıların mantıksız işlemleri ile sallanıp duruyoruz. Tahmin etmenin imkanı yok.

Bugün 1400 üzerinde kalırsak, agresif yabancı satışınıda bitti diye kabul edebiliriz. Yinede emin olamıyorum.

Bol şans.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    seçmenlerini nasılda kandırıyor
    İftira abicim. Yok öyle bişey.
    "Şimdiden 3 milyon TL lik jaguar SUV ayırtmış, seçilince alacakmış" diye söylenti çıkarmışlar. Yalan. Sadece 2 milyon 972Bin tl. Yalancılarla hesaplaşacam. Bildiklerimi açıklarsam sokağa çıkamazlar.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    siyonist bluumberg 1 saattir kripto para savunuyor.

İsveç, Japonya son 6 ay içinde kendi kripto paraları için çalışmaya başlayan 2 ülke.

Çin yıllardır kendi kripto parasını kullanıyor. Çevre ülkelerlede bu para ile iş yapma derdinde.

abd li siyonistlerle avrupa ise herhalde 10 yıldır tüm dünyaya abd kripto paralarını kabul ettirme derdindeler.

Siz hiç siyonist bu kanaldan "Türkiye kendi kripto parasını çıkarmalı" cümlesini duydunuzmu.?

Ben duymadım.

Sabah akşam bitcoin ve abd kripto paralarını konuşuyorlar, o kripto paraları satan alan firmaların yetkililerini çıkarıyorlar.

O firmaların arkasında CIA olduğundan emin olabilirsiniz. CIA, tüm dünyada belki yüzlerce dernek vakıf ve şirketin arkasında. Dünyayı abd ye bağlama yöntemlerinden sadece bir tanesi bu firma, dernek ve vakıflar.

bluumberg ve ekoTürk yıllardır abd kripto paralarının reklamını bedava yapıp duruyorlar.
    "Türkiye kendi kripto parasını çıkarmalı" demiyorlar, demezler.

Bu açıdan bakarsak Türkiyeye değil abd ye çalışıyorlar. Bu kanallarda gördüğünüz o kişiler sizin dostunuz değiller. Türkiyenin dostu değiller.

Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    İftira abicim. Yok öyle bişey.
    "Şimdiden 3 milyon TL lik jaguar SUV ayırtmış, seçilince alacakmış" diye söylenti çıkarmışlar. Yalan. Sadece 2 milyon 972Bin tl. Yalancılarla hesaplaşacam. Bildiklerimi açıklarsam sokağa çıkamazlar.
    jaguar suvun iftira olduğunu bende biliyorum
    ben maybach S560 diye duydum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    jaguar suvun iftira olduğunu bende biliyorum
    ben maybach S560 diye duydum
    maybach mı.? Bak güzel fikir de, fiyatı 3 milyonu 1 kuruş geçsin almam. Böylede bu milleti düşünüyorum yaw.
    ayhan sanada toyota yaris hibrit. Az yakar hemde gıcır. En fazla 8 yıllık. halkın parasını çarçur edemem. 10 seçmenim sırayla kullanırsınız.

Sevgili seçmenlerim, hepinizi öpüyorum. Pardon seçilince öpecem, gelenek böyle. Unutmayın, hizmet için varım.

8.  Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    maybach mı.? Bak güzel fikir de, fiyatı 3 milyonu 1 kuruş geçsin almam. Böylede bu milleti düşünüyorum yaw.
    ayhan sanada toyota yaris hibrit. Az yakar hemde gıcır. En fazla 8 yıllık. halkın parasını çarçur edemem. 10 seçmenim sırayla kullanırsınız.

Sevgili seçmenlerim, hepinizi öpüyorum. Pardon seçilince öpecem, gelenek böyle. Unutmayın, hizmet için varım.
    Ben sıramı savdım,araba kullanmasını bilmem......

Sayfa 521/852 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •