Special Days Image
Sayfa 317/852 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Göründüğü kadarı ile gaza gemişim gibi görünüyor, yakaladığıma giydirmeye başladım.

Bi kaç gündür para kazanıyorum ya.! Kuyruk kalktı tabi.

Neyseki kendini "gören" biriyim.

Bi kaç kişiye daha giydireyim bitiyor.
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    S&P 3120 lere geldi. Bundan senro ne olacak.

Eski grafiklerine bakılırsa realizasyon olabilir. 2900 altına inebilir.
    Bunun olma ihtimali BENCE %40
    3000 civarına inip dönme ihtimali BENCE %51
    3120 tahminim tuttu ama önceki realizasyon tahminim tutmamıştı, onuda hatırlatayım.

S&P nin güzel tarafı, güniçi grafik çizgileri, tahmininin tutup tutmayacağını belli ediyor. Yavaş hareket ettiği içinde hatanı zararsız düzeltmene izin veriyor.

Peki abd de realizasyon olursa BISTin uyma ihtimali.? Valla sürpriz yumurta. Yeni giren 350 bin kişi devletten aldıkları yatırım teşviklerini sokuyorlar, devlet yeni teşvikler de açıkladı onlarda dağıtılacak.

Rasyo oranı sebebi ile bankalar geliyor. Karşılığında yabancılar merkez kağıtları satıp çıkıyor ama diğer yandan long alıyor görüntüsü var.

Sürekli bir bilek güreşi. BIST'i tahmin etmek zor.

Senetleri al yat dönemindeyiz.

Dün akşam seansında, küçük bir realizasyona göre pozisyonu ayarladım.
    geçen ayarladığımda işime yaramamıştı, küçük bir miktarda kazançtan kaybetmiştim.

Bu sefer ayarladık, bakalım yine hatam yapmış olacakmıyım.?

İran çok ilginç, İran da virusun ikinci dalgası bir kaç haftadır devam ediyor, ama TV lerde hiç haber olmadı. Belki ben denk gelmedim.

---

Benim için moral verici bir durum.
    23/03/2020 den sonra bu güne kadar BIST deki paramı %110 artırdım. İkiye katladım yani, hatta geçti.

Tabi hatırlatayım. Virus satışları başladığında yaptığım büyük kaybı çıkaramadım. Bu yıl için hâlâ büyük zarardayım.

.
    Son düzenleme : alicemal; 04-06-2020 saat: 10:58. Sebep: coat style
    @NeAcaipDunya

3. Bu bir, "viop a kesinlikle bulaşmayın, keçiyi bile çarptılar, siz maymunlara mı acıyacaklar" yazı dizisi miydi, yoksa gerçekten zararda mısınız?
     Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    S&P 3120 lere geldi. Bundan senro ne olacak.

Eski grafiklerine bakılırsa realizasyon olabilir. 2900 altına inebilir.
    Bunun olma ihtimali BENCE %40
    3000 civarına inip dönme ihtimali BENCE %51
    3120 tahminim tuttu ama önceki realizasyon tahminim tutmamıştı, onuda hatırlatayım.

S&P nin güzel tarafı, güniçi grafik çizgileri, tahmininin tutup tutmayacağını belli ediyor. Yavaş hareket ettiği içinde hatanı zararsız düzeltmene izin veriyor.

Peki abd de realizasyon olursa BISTin uyma ihtimali.? Valla sürpriz yumurta. Yeni giren 350 bin kişi devletten aldıkları yatırım teşviklerini sokuyorlar, devlet yeni teşvikler de açıkladı onlarda dağıtılacak.

Rasyo oranı sebebi ile bankalar geliyor. Karşılığında yabancılar merkez kağıtları satıp çıkıyor ama diğer yandan long alıyor görüntüsü var.

Sürekli bir bilek güreşi. BIST'i tahmin etmek zor.

Senetleri al yat dönemindeyiz.

Dün akşam seansında, küçük bir realizasyona göre pozisyonu ayarladım.
    geçen ayarladığımda işime yaramamıştı, küçük bir miktarda kazançtan kaybetmiştim.

Bu sefer ayarladık, bakalım yine hatam yapmış olacakmıyım.?

İran çok ilginç, İran da virusun ikinci dalgası bir kaç haftadır devam ediyor, ama TV lerde hiç haber olmadı. Belki ben denk gelmedim.

---

Benim için moral verici bir durum.
    23/03/2020 den sonra bu güne kadar BIST deki paramı %110 artırdım. İkiye katladım yani, hatta geçti.

Tabi hatırlatayım. Virus satışları başladığında yaptığım büyük kaybı çıkaramadım. Bu yıl için hâlâ büyük zarardayım.

.
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    asklepion,

Gerçekten büyük zarardayım.

viop'a girin demek, benim tecrübemdeki biri için kötü niyet olur onu söylemem, bu sebeplede zararımı sürekli hatırlatmak zorunda hissediyorum..

Ayrıca ne zaman BENİM AÇIMDAN işler iyi gitse ve burada yazsam, hemen bi savaş çıkarıyosunuz, bi salgın çıkarıyorsunuz allaan maymunları, bi nazar deydirmeyin yaw.

Keçi üzgün, keçi dargın.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Bu arada S&P 3100 aşağısına inmem demeye başladı. pozisyonu yeniden ayar etmem gerekecek gibi.

Ama inme ihtimalimde hala var da diyor. ?

Hatırlatayım, aşağı inmesinin temel sebebi yok. Olursa realizasyon olur. Alıcı çoksa realizasyonlar seans içi gerçekleşiyor.
    @NeAcaipDunya

6. Alicemal Hocam, bu yıl sonu için dolar ve altın tahmininiz var mı? ya da en karlı yatırım olarak neyi öngörüyor sunuz?

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    o beğemnmediğin zam varya enflasyonu eksi çıkardılar mı onu bile bulamazsın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 317/852 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •