Sayfa 2/1007 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8049 madde; 9 - 16 arası.

Konu: VİOP 24 ( sadece VİOP )

1.  Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Senin iptal anlamına gelen iki çizgine benden 4 paralel çizgi
    4,84 e kadar düşen her yerden alırım
    4,95 üzerinde yeni kanalı müjdelerim
    5,05 üzerinde boyut değiştiririm.
    Güzel buda farklı bir bakış paralel çizgiler ile!Ancak gerçek şu ki koç a yazdığım gibi DİPler yükselmekte ve 4,51 destek olan günlük dolar dip destek kısa vade! 4,65 oldu bende! 4,74 alım iyiymiş risk almak adına ! 5,03 bende kısa vade tepe d,kısa direnç ne derseniz deyin çıkmakta!

Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Son dönemde Ülkemde Doların her düşüşünde acaba alsammı düşüncesinde iken her defasında yok şinci düşecek yorumlarına inat dolara yükseliş yönünde iyi destek verilmekte!bİRİLERİ DOLAR DOLU ANLAŞILDI!

3. Ama dediğim gibi burası hisse net viop forumu bizi iki sorgulama yaptık diye atarlar! iki terbise sınırlarını aşan diyalog eden iki zatı atmazlar hatta bence beni atarlar len niye sen bunları yazdın diye adaletli yönetim ) peh! yesinler

14.07 Tarihinde bu forumdan atılma gerekçem! 24.07 tarihine kadar!

Bir iki hafta önce siyasi yazdım diye sn güneysu yasaklamıştı beni sorgulama yaptım siyasi yazan bir arkadaşa! onlara dokunmuyorlar trol diyoruz( dokunmuyorlar demem gerçek bizleri buluyorsunuzz siyasi yazdık diye)Neyse!

Yazım size aşağılama asla değildi birde şöyle yazmış olayım!
    Ama dediğim gibi burası hisse net viop forumu bizi iki sorgulama yaptık diye atarlar! iki terbise sınırlarını aşan diyalog eden iki zatı atmazlar hatta bence beni atarlar len niye sen bunları yazdın diye adaletli yönetim Amacım bu idi siz yönetim moderatörlerine sitem idi aşağılama değil! Ancak anladım sizi sayın güneysu sizlere denmiş ki yönetim hakkında yazan olursa direk atın hatta küfür edene göre dahi daha fazla ceza alın buyurun amacım size karşı sitem idi! Ancak anlıyorumki sizler eleştirilemezsiniz! Yok öyle birşey! Ülkemin son hali Asıl yönetim olarak daha iyi fayda sağlama adına paylaşılan eleştiriler size fayda sağlar! Eleştiriye açık olunuz bence! Ancak bu saatten sonra sizden bir yumuşama beklemiyorum ülke eleştiriye kapalı dahada kapalı oldukça.Bakmanız gereken adaplı yazılmışmı ha yada ben yazmışım amacım eleştiri SİTEM! Hemen vur abalıya yasakla neymişim sisteminizi eleştirip alay ediyormuşum.Yok öyle birşey kompleks yapmışssınız ben müşterinizim bu forumda! Müşteriniz ile diğaloğunuz sağlam olmalı.Bugün varız yarın mechul! Bakınız siz asıl eleştiriye açık olmalısınız benim savunduğum baplamda birde yazmışssınız bana ben olsaydım never yapardım efendim yapınız! yani bu tehditler falan gereksiz! ne yaptım size küfür mü ettim!???eleştri sitem gerçi bundan sonra bu ülkede bu eleştirsel yazılar dahi kodeslik olur )) Benden hala özür dilemelisiniz Ben sizin MÜŞTERİNİZİM HA BENİ NEVER YAPARSANIZ ANLARIMKİ MÜŞTERİYE İHTİYACINIZ YOK! O ZAMAN ANLARIMKİ BENİ OYALAYAN BU FORUMDAN ASIL BEN KURTULMUŞ OLURUM KİMSEYİ DE TEHDİR EDEMEZSİNİZ SAYIN GÜNEYSU SAYGILAR İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM.

bu topikte palaya dikkat
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Yeni topic ve yeni gün herkese hayırlı olsun

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu topikte palaya dikkat
    pala bu topicte mi başkan? kim
    zulüm ile abad olanın ahiri berbat olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    sığacık
    Gönderi
    8,747
    116.400 ve üstü aç pala.. 117.500 kapat ki,
    dünkü saçmalığın bitsin... %10 bankada 1 günde zarar ne bu yahu?

8. işc 4.87 garanti 6.84 izliyoruz. belki ölü kedi sıçraması olur..

bilançolar ne zaman geliyor.

Bilanço sezonu 24 Temmuz’da Türk Telekom bilançosu ile başlayacak görünüyor. Ardından 25 Temmuz Akbank, TSKB, 26 Temmuz Garanti Bankası, TAV Hava Limanları, 27 Temmuz Arçelik, 30 Temmuz İş Bankası

Sayfa 2/1007 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •