Sayfa 122/245 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 969 - 976 arası.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Doğrudan nasıl bir etkileşim sanko pazarlama ile gerçekleşir onu tahmin etmek zor sırf bu haber için alınırmı derseniz cevabı ben veremem.

Yatırım danışmanı değilim ehtiyar bir bunağım geceleri bazen açıkta kalınca sabahları uyduruveriyorum.
    haklı çıktınız yerli oto ayağına güzel bilançoda güme gitti.
    iyi gününde kötü gününde hep beraberiz çünkü biz Ankaragüçlüyüz

2. Haklı olma meselesi değil de aslında piyasa şirketi gerçek iş koluna ve bilançosuna göre de doğru fiyatlamıyor hep iskontolu asıl onun için alıma gelecek yatırımcılar lazım.

Yatırım danışmanı değilim ehtiyar bir bunağım geceleri bazen açıkta kalınca sabahları uyduruveriyorum.

3. Allah seni kahretsin kağıt diye.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Merak ediyorum, endeksin yaklaşık %3 arttığı bir günde bu hisse niye %4 düşer?

2004 yılından bu yana bu hisseyi takip ediyorum, borsaya niye açıldığını inanın ben anlamadım. Bilen varsa lütfen yazsın. Hiç mi yatırımcısının yüzünü güldürmez? Borsaya açılmayaydın da insanlar almasaydı ve üzülmeselerdi bari.

Ayıp ve çok yazık.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Gazmanbaba takası rica etsek atablirmisin
    " Hedefine ulaşamadığında yapman gereken hedefe giden yolu değiştirmektir, hedeften vazgeçmek değil."

6. LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Geberttiler yavşalar tahtayı

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Erdoğan Azerbaycan dönüşü gazetecilere yaptığı açıklamada, bugün yerli oto ile ilgili lansmanı Külliye’deki kongre merkezimizde yapacaklarını belirterek, "Bu konu ile ilgili gerek TOBB, gerek Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığımız çalışmalar yaptılar. Neticede sektördeki en önemli beş kuruluşumuzun bir araya gelmeleriyle, inşallah biz de kendi elektrikli otomobilimizi üretir konuma geleceğiz. Bu beş marka firmamız bu işe el atmış durumda. Lansmanını perşembe günü yapacağız." dedi.

Toplantı saat 13:00'te başlayacak.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 122/245 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •