Sayfa 193/245 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243 ... SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

1. Bu hissede tek kalan benim galiba..Lanet olsun senin gibi hisseye...

Alıntı Originally Posted by SAILOR0238 Yazıyı Oku
    Bu hissede tek kalan benim galiba..Lanet olsun senin gibi hisseye...
    yoo ben de varım Düştükçe de alıyorum düzenli. stresse gerek yok temettü+bedelsiz veren hisse. uzun vade tutarız. problem yok.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

3.  Alıntı Originally Posted by SAILOR0238 Yazıyı Oku
    Bu hissede tek kalan benim galiba..Lanet olsun senin gibi hisseye...
    Buradayız yıllardır. Keşke olmasaydık. Mecburen devam.
    Ytd

Alıntı Originally Posted by BOLA Yazıyı Oku
    Buradayız yıllardır. Keşke olmasaydık. Mecburen devam.
    Ytd
    temettü + bedelsiz veren ve kar eden hisseyi bu seviyelerden alıyorsunuz da neden moraliniz bozuluyor anlamıyorum. Düştükçe lot sayısını arttırın ne güzel işte. Amaç trade ise bir şey diyemem tabii.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    temettü + bedelsiz veren ve kar eden hisseyi bu seviyelerden alıyorsunuz da neden moraliniz bozuluyor anlamıyorum. Düştükçe lot sayısını arttırın ne güzel işte. Amaç trade ise bir şey diyemem tabii.
    18 yıl önce 6₺ den alsaydın böyle bir cevap yazarmıydın acaba ��

Alıntı Originally Posted by BOLA Yazıyı Oku
    18 yıl önce 6₺ den alsaydın böyle bir cevap yazarmıydın acaba ��
    18 yıldır hisseyi tutuyorsanız bu ayrıca sabır gerektiren bir durum. Arada bedelsiz ve temettülerle de keşke lot sayınızı arttırıp maliyetinizi düşürseydiniz. Ama her halükarda bu net bir zarardır.

7. Vergi Dairesine 4.Dönem Geçici vergi beyanı yapılmış ama Beyannameyi açıp beyan miktarını göremedim. Ben iyi bir kar bekliyorum. Hadi hayırlısı.
    Ytd

8. 30000 ver gidaresine kar yazmıs. Dogru gördüysem daha ne yapsın tepdeki şerfsizin satış yapmasa güzel günler gelir herkese kar hayırlı olsun temett ve bedeldizi bekliyoruz .y.t. Degildi.

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 193/245 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •