Sayfa 197/245 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

1. Gazmanbaba borçları nasıl görüyorsun 35.madde fiktif midir?
    Çimento karları buraya damlamaz mı olası taywan aşkından nasiplenir mi?
    Umut olmasa hayat neye yarar

2. Bu tayvanlılar galiba oyakla anlaşma yaptılar.Bunlardan ses seda yok.

3.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Tam bir hayal kırıklığı bilanço.
    Gazmanbaba,
    gelir tablosunda 72.948.936.- ₺ 35 hesapta esas faaliyetten diğer giderler diye yüksek bir kalem gideri açıklamaya ihtiyaç var. Satışların Yüzde biri kadar karı snlamak zor.
    Ne dersiniz bu hususa ?
    Ytd

4. kalanları toplayana kadar dip köşeye saklayacak bunu bağımsız (para aldı şirketten bağımsız nasıl oluyosa)denetçiler kamufle edecek bizde yutacağız maalesef durum bu. 8 milyon lot 2 liradan 16 milyon eder yaw sen 20 yıl önce h. açıldığında 69 milyon toplamıştın brader yaw el insaf...
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

5. Kar az gelsede iyi şirket yinde % 10 bedesiz 0.5 ile 10tl temettü bekliyoru atlyanları döküyorlar defter değeri 3 üstünde olan şirket benim gözömde ucuz ben beklerim y.t.degildir.

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Kartalmrx Yazıyı Oku
    kalanları toplayana kadar dip köşeye saklayacak bunu bağımsız (para aldı şirketten bağımsız nasıl oluyosa)denetçiler kamufle edecek bizde yutacağız maalesef durum bu. 8 milyon lot 2 liradan 16 milyon eder yaw sen 20 yıl önce h. açıldığında 69 milyon toplamıştın brader yaw el insaf...
    Bunlarda insaf diye bir şey arama ne yazık ki
    Her şeyleri para olmuş, Buradaki yatırımımı yok varsayıyorum, Haram olsun diyerek.
    Ytd

7. Nasıl bir hisseye düştük ya.Galip öztürk'e veryansın ediyorduk ondan beter biri daha çıktı.

8. Hisseye bak piyasaya bak.

Sayfa 197/245 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •