Sayfa 209/245 İlkİlk ... 109159199207208209210211219 ... SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by BOLA Yazıyı Oku
    Doğruköy paydaşımız uzun zamandır ses vermiyor, sanırım bizi terk etti.
    Haklı zira burası sıkıntı hissesi 😀
    Haklısın fakat Ekim sonunda bir şeyler olabilir

2. 2.35e kadar kulp olusturmak icin inebilir mi acaba sonra 3.60a kadar formasyon hedefi olur mu..sesli dusunuyorum

ytd

3.  Alıntı Originally Posted by acdc Yazıyı Oku
    2.35e kadar kulp olusturmak icin inebilir mi acaba sonra 3.60a kadar formasyon hedefi olur mu..sesli dusunuyorum

ytd
    2,35 rüyalarda kaldı, sessiz düşündüm. Ytd.

4. Herkese merhaba, henüz 9. köyden kovulmadık. Firma, temettü, bedelsiz vermeye başladı, bende eleştiriyi bırakıp takip ediyorum sadece. Ancak!!! İhracat kalemlerimizi Başka bir iştirake aktarmışlardı, henüz geri alamadık,bekliyorum. Bu haksızlığa giderirlerse hakkımızı helal edeceğiz.

5.  Alıntı Originally Posted by dogrukoy-9 Yazıyı Oku
    Herkese merhaba, henüz 9. köyden kovulmadık. Firma, temettü, bedelsiz vermeye başladı, bende eleştiriyi bırakıp takip ediyorum sadece. Ancak!!! İhracat kalemlerimizi Başka bir iştirake aktarmışlardı, henüz geri alamadık,bekliyorum. Bu haksızlığa giderirlerse hakkımızı helal edeceğiz.
    Merhaba, tekrar hoşgeldin

6.  Alıntı Originally Posted by dogrukoy-9 Yazıyı Oku
    Herkese merhaba, henüz 9. köyden kovulmadık. Firma, temettü, bedelsiz vermeye başladı, bende eleştiriyi bırakıp takip ediyorum sadece. Ancak!!! İhracat kalemlerimizi Başka bir iştirake aktarmışlardı, henüz geri alamadık,bekliyorum. Bu haksızlığa giderirlerse hakkımızı helal edeceğiz.
    Sizin aramızda olmanız bana iyi geldi.
    Dediğiniz önemli emanete ihanet ettiler ne yazık ki.
    O haksızlığı gidermeyi düşünen onu yapmaz ve de onlara o yanlışlarını düzelttirecek bir hukuk sistemimiz de maalesef aktif değil.
    Seneler oldu, zaman aşımı.
    Ytd

7. Ne guzel topluyo parası olan yabancı veya bıyıklı kac lot aldı takas gören varmı? Y.t.degil

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Takas verebilecek kimse yok mu?

Sayfa 209/245 İlkİlk ... 109159199207208209210211219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •