Sayfa 224/245 İlkİlk ... 124174214222223224225226234 ... SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

1. Hacime bak, fiyata bak

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bugünkü satış ile birlikte Fiili dolaşım oranı %10 un üzerine çıkmış olmalı.Yılbaşı ile birlikte brüt takasın geçerli olduğu alt pazardan çıkıp ana pazar hissesi olacak.Takasları inceledim 1 ay gibi sürede sanko harici satan kurum cok az.Baskı bittiyse hareket yakın olmalı.

Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi incelemelerim sonucu ulastığım neticedir.

3. Ne güzel bir yerde durmuş, destek almış, artık gider bi de sarıyı kırarsam deyme keyfime diyor

Çok acemiyim
    YTD

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Dünkü 477 bin küsür lotluk satışla bşrlikte

Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku

Ne güzel bir yerde durmuş, destek almış, artık gider bi de sarıyı kırarsam deyme keyfime diyor

Çok acemiyim
    YTD

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Arkadaşlar artık sanko da halka açıklık oranı yüzde 10 un üzerine çıktı. Dün 477 bin küsür lot satılmış. Artık kısa süre içerisinde ana pazar a geçtiğinin açıklanması gerekiyor. Ana pazar ve artan karlılık ile birlikte tekniğinde de olumlu gelişmelerin aynı günde birleşmesi tesadüf değilse artık yola çıkma vakti gelmiş olabilir.
    Bakalım ısrarla 8 altında baskılamanın sonuna geldik mi?

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhabbetidir

5. 5 kasım itibariye yasaklı olan 744 bin lot bırsada işlem görür hale gelmiş

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Arkadaşlar artık sanko da halka açıklık oranı yüzde 10 un üzerine çıktı. Dün 477 bin küsür lot satılmış. Artık kısa süre içerisinde ana pazar a geçtiğinin açıklanması gerekiyor. Ana pazar ve artan karlılık ile birlikte tekniğinde de olumlu gelişmelerin aynı günde birleşmesi tesadüf değilse artık yola çıkma vakti gelmiş olabilir.
    Bakalım ısrarla 8 altında baskılamanın sonuna geldik mi?

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhabbetidir
    İnşallah şimdi de bu speğin malları tahtada satış baskısı oluştırmaz. Bu soeği sıkıştırıp malını ucuza almak isteyenler olabilirmi?
    Kağıttaki baskının sebebi de bu malı ucuza almak olabilir mi diye düşünmüyor değilim . Bu sabahki düşüşe bakarak

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. Ky muhabbetidir

6.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    İnşallah şimdi de bu speğin malları tahtada satış baskısı oluştırmaz. Bu soeği sıkıştırıp malını ucuza almak isteyenler olabilirmi?
    Kağıttaki baskının sebebi de bu malı ucuza almak olabilir mi diye düşünmüyor değilim . Bu sabahki düşüşe bakarak

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. Ky muhabbetidir
    Yani bir ayda 20-30 bin çıkmış borsada yerimde sayan, müthiş kar aciklayan şirket daha neyin baskısı kardeşim. Ayıptır yav hiç olmazsa ara sıra 8 i göster geri düş çık yaşama belirtisi olsun.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by mustafa. x45 Yazıyı Oku
    Sayın baybo 77000 daha satmış. Tünelin sonu göründü.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bişey sorabilir miyim,sako satışlara ilk başlamadan önce fiili dolaşımı % kaçtı? yani % 10 a yükseltmek için toplam kaç bin lot sattı acaba? suanda fiili dolaşım hazır hale gelmiş de erak ettim kaç satarak yaptı diye takip edememiştim

8. Tam emin olmamakla beraber 1 mlyin lot civarında

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 224/245 İlkİlk ... 124174214222223224225226234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •