Sayfa 231/245 İlkİlk ... 131181221229230231232233241 ... SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

1. son hareketleri hakkında düsünceleriniz nedir değerli insanlar

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by furkan39 Yazıyı Oku
    son hareketleri hakkında düsünceleriniz nedir değerli insanlar

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba;
    Bugün SAnko Yatırım çok mal sattı ve bende hisseden çıktım bugün. 770 bin lot sattılar.

Ama teknik olarak daha yolu var gözüküyor.

Bu satış midemi bulandırdı açıkçası

hissenin önündeki en büyük engel sanko yatırımda bulunan 14 milyon lottu. yirmide biri çözüldü daha. birileri çıkıp o lotları almadan çok fazla birşey beklememek lazım. şirket kar üretebiliyor en azından. yoksa çoktan tabana yapışmıştı. Yarın yukarı deneme yaparmı yada direkt aşağı basıp beklermi görücez. mallar 11,20 ortalama ile yedirilmiş. üstüne çıkıp devam ederse umut devam eder.kapanış seansında da 10,96 ya iyi mal verdiler. muhtemel yarın oradan alıcı çıkmaz çıksada hızlıca birileri satış için doldurur gibi. hayırlısı yaşayıp görücez.

4. Teknik olarak güzel görünüyor diye 3 ay önce girdim fakat tekniğin her hareketini patron mal satarak bozdu sağolsun. Sürekli ümitlendim ancak bir türlü istenen yükselişi gerçekleştiremedi. Doğal olarak paranında bir fırsat maliyeti var. Bu hafta içi uygun kademelerden çıkmaya karar verdim.

5. Bu Sankonun esas faaliyeti tekstil değilmi arkadaşlar.Ateks hatek bossa yunsa kaça katladılar.bu nerede yaşıyor?

6. arkadas buranın tadı tuzu yok.Amcanın keyfi gelecek 5 kademe alacak ben para kazanacam.Ben kaçar....

7. Aylardan beri bekliyoruz.fiyatimi göreyim satacağım.zaten bu kadar insanın ahını almış bir şirketten kar istemiyorum.Marshali bu yüzden 37sattim oda çok kişinin ahını almıştı.Az kazanalım Allah helalini versin.

8. Biktirdiniz artikkkkkk

Bu şirkete yatırım yapmakla suç mu işledik.neden insanlara işkence cektiryorsunuz.madem çok degerli hisselerin al şirketini çık borsadan.aylar oldu yok şirket sahibi senetleri sattı yok öyle oldu bırakın bu işleri.sirjetin ederi çıksın ortaya.

Sayfa 231/245 İlkİlk ... 131181221229230231232233241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •