Sayfa 236/245 İlkİlk ... 136186226234235236237238 ... SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    sen gerçekten bu tahtanın normal bir tahta olduğunu mu düşünüyorsun..sahneye falan gerek yok son sözümü 1 sene sonra söylücem..bir tahtacı tahtada satış gösterip mal da laır mal alıp satıcılı da gösterir sanko gibi sığ bir tahtada bu çok kolay
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

2. Avrupa ve aslında tüm dünyada tedarikçi ekolojisindeki gelişmeler sebebiyle Türkiye

Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    sen gerçekten bu tahtanın normal bir tahta olduğunu mu düşünüyorsun..sahneye falan gerek yok son sözümü 1 sene sonra söylücem..bir tahtacı tahtada satış gösterip mal da laır mal alıp satıcılı da gösterir sanko gibi sığ bir tahtada bu çok kolay
    Arkadaşlar başta avrupa olmak üzere pandemi sonrasıntedarikçi zincirlerini alternatifli hale getiriyorlar. Bunun sonucunda da Türkiye nin pamuk ipliği ihracatında artış oranlarına mutlaka göz gezdirmeniZi rca ediyorum. Artan bu ihracat ve kurların da geldiği yerler neticesinde karlılığı gün geçtikçe artan bir pamuk ipliği ihracatı var ülkemizde. Sanko da bundan pay alarak her dönemde satış ve karlılığını bir öncekine göre arttırıyor. Bu kısır günlerde takibimde olan bir kağıtsın Sanko.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir bitmeyen küçük yatırımcı muhabbetidir

3. Tekrar söylüyorum. Türkiye nin pamuk ipliği ihracatına bakın

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Arkadaşlar başta avrupa olmak üzere pandemi sonrasıntedarikçi zincirlerini alternatifli hale getiriyorlar. Bunun sonucunda da Türkiye nin pamuk ipliği ihracatında artış oranlarına mutlaka göz gezdirmeniZi rca ediyorum. Artan bu ihracat ve kurların da geldiği yerler neticesinde karlılığı gün geçtikçe artan bir pamuk ipliği ihracatı var ülkemizde. Sanko da bundan pay alarak her dönemde satış ve karlılığını bir öncekine göre arttırıyor. Bu kısır günlerde takibimde olan bir kağıtsın Sanko.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir bitmeyen küçük yatırımcı muhabbetidir
    Teknik karar verme aşamasında. Pamuk ipliği sektöründe ihracatın yükselişi çok iyi. Pekala bu işi yapan Sanko da halen can sıkıcı seanslar devam. Daha ne kadar sürecek? Bekleyelim görelim. 6 aylığında geçen sene kadar gelebilecek kar , fitilin ilk ateşleyicisi olabilir. 1 ay civarında 6 ayşık karını göreceğiz. Bakalım o zaman fiyatları burada tutabilecekler mi?

İşi sürekli bedelli artırım yapan Sktas da ( iyi şirket olmasına rağmen finansal borçlar yüzünden bilançosu bir türlü düzelemeyen) , sanko da ise artı döviz pozisyonu nedeniyle yükselen dövizden bilançosu sürekli kar yazdığı için Sanko yu tercih ediyorum.

Hadi bakalım 30-40 gün sonrası geleceği yerleri hayal ederek bekliyorum.

Not: yazılanlar alım satım tabsiyesi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    9,23 trend kanal dibi.....haber niteliğne göre o bölge değerlendirebilir........ben ordan büyük parça kopartçam en kötü seçenek benim için 8,50 grubun çıkması iyi daha fazla dayanamazlardı.
    şimdi ordayız...işte burası kırılrırsa tuzak kırlmaz ise teknik çalıştı denir ama endex in 120 civarına gelem olasılığını saklı tutuyorum
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

5. T24 yazarı Tolga Şardan, Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığının geçen Ekim’de kentin önemli iş insanlarından Abdulkadir Konukoğlu'nun hakkında “FETÖ üyesi olmaktan†soruşturmasının başlatıldığını ileri sürdü.
    Haber Giriş: 16 Temmuz 2021 Cuma - 08:19

6.  Alıntı Originally Posted by Petrol Yazıyı Oku
    T24 yazarı Tolga Şardan, Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığının geçen Ekimâ��de kentin önemli iş insanlarından Abdulkadir Konukoğlu'nun hakkında â��FETÖ üyesi olmaktanâ� soruşturmasının başlatıldığını ileri sürdü.
    Haber Giriş: 16 Temmuz 2021 Cuma - 08:19
    Onca süre geçmiş yeni mi şüphelenebilmişler fetocu olduğundan?

Koza grubu sanki daha iyi oldu?
    Bizde de neden öyle olmasinki.
    Gerci pek ihtimal vermiyorum.

Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 236/245 İlkİlk ... 136186226234235236237238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •