Sayfa 243/245 İlkİlk ... 143193233241242243244245 SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by VOLİ Yazıyı Oku
    SHOW Un ilk bölümü 15 gün ötelenmişti
    ama oldu
    şimdi de 2 ci bölüm 15 gün ötelenmiş
    22 sinden sonra başlar
    ama bı sıkı ve büyük marjlı bir show olur
    Ben bir show falan görmedim ama 9.5 leri deneyip geri gelmesiyse show, hergun 4 civarı marjı verebilen hisselerle dolu BIST, bir ayda iki gün showcuk yapacak diye katlanacak hisse değil,

Siz de ne hikmetse havadan atmayı seviyorsunuz, dediğiniz gerçekleşse de gerçekleşmezse de bol keseden atmaya devam.

Bende yaklaşık 4 yada 5 aydır hissedeyim, ilk girdiğimde şanslıydım 9 lardan 11 lere giden hareketten yararlandım, sonrası ise fiyasko 11 de defterini dürmek lazımmış, 9 larda maliyet yapıp 9.5 lere doğru azaltiyorum uzun süredir. Ama attığım taş ürküttüğüm kuşa değmiyor. Elimdeki daha cazip hisselerden alım fırsatı veren olursa daha sabırla bekleyecek bir arkadaşa Sanko hisselerimi devredecegim.

2.  Alıntı Originally Posted by VOLİ Yazıyı Oku
    SHOW Un ilk bölümü 15 gün ötelenmişti
    ama oldu
    şimdi de 2 ci bölüm 15 gün ötelenmiş
    22 sinden sonra başlar
    ama bı sıkı ve büyük marjlı bir show olur
    Iyi akşamlar saygılar hocam. Şov derken ? Inan anlayamadım. Biraz daha acik yazabilir misiniz?

3. 90 krs temettü. şaşırttı açıkcası.

4.  Alıntı Originally Posted by anlsmsk Yazıyı Oku
    90 krs temettü. şaşırttı açıkcası.
    Evet bende bu kadar yüksek bir temettü açıklamasını beklemezdim. Bugün 10.4 da bitirdim hisselerimi 10 civarı dinlenirse tekrar pozisyon alırım yok ben uçar giderim derse kalanlara bol kazançlar.

5. Son 9 yıldır adamın kralisin eski yaptıklarından eser yok.
    Ama zamanında çok ahlar aldın onların hakkını burada ödeyemezsin. Halka arzdan sonra olanlar ama dediğim gibi en azından son yıllarda istikrarlı oldun bunda değerli paydasim dogrukoy de çok katkısı olmuştu eskiler bilir.
    Elinde olanlara bol kazançlar dilerim umarım herkes gönlünden geçen fiyata satar malını.

6. Borsa İstanbulun en karaktersiz hisselerinden biri ateks biri sanko..ikiside patron hissesi..cep doldurmaktan,küçük yatırımcı söğüşlemekten başka dertleri yok yıllardır.bu enflasyonda zaten para değer kaybetti,bunların sayesinde üç kuruşumuz pul oldu...mezara götürürsünüz çırptıklarınızı...Sasa bölündü tekrar nerdeyse bölündüğü yere geldi...bu kaliteli şirket ?/&%+?? üç kuruş temettü verdi verdiğinin hepsini katıyla geri aldı...Alkışlıyorum haramiler sizi...haram zehir olsun inş...

7. Gerçekten yatırımcısını illet eden bi hisse.Tekstil sektöründeki hisseler bossa yunsa krtek hatek hepsi prim yapmış.Döviz pozisyonu iyi.
    Dolar 17,30 TL civarı haziran sonunda kaparsa takriben 10 milyon TL kurdan kar yazması gerekli 6 aylık bilançosunda.(336.529.460 TL 3 aylık bilançosunda Döviz pozisyonu artıda)Faaliyet karıyla beraber nasıl bir bilanço gelecek hep beraber göreceğiz.Herkese bu hissede önce sabır ve tabiki bol kazançlar dilerim...

8. Bilançoya daha var ama giriş yaptım bugün.Piyasalar dalgalı.Burada yavaş yavaş maliyet yapıp beklemek bana mantıklı geldi..

Sayfa 243/245 İlkİlk ... 143193233241242243244245 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •