Sayfa 6/245 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 41 - 48 arası.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

1. Gazmanbaba nerede bu arada yorumlarına ihtiyacımız var.
    " Hedefine ulaşamadığında yapman gereken hedefe giden yolu değiştirmektir, hedeften vazgeçmek değil."

Selam tekrar bulaşmayı düşünüyorum ama brüt takası gördüm hiç olmamış sanko tam topladı imajı derken.. Yasaklılardan biri de tekstil dokumacı ilginç..
    Zaten b olduğu için brütün avantajı da yok değil açıkcı olmayacak...
    Kar olayını büyütmeyin uyarısı yapmıştım nacizane .. beklenen kur etkisi sadece diye.. Son yazım da 4 altı ucuz dedim 3.50 ihtimali varsa oradan girmeyi düşünüyorum
    14 ay bekledim bu hisseyi çok şükür iyi oran yakaladım gerçi sattıkdan sonra 1 tl daha koydu ya o da onun hakkı..
    doğruköy ve gazmanbaba yı mutlaka okuyun bu hissenin yeni arkadaşları.. İyisini kötüsünü söylediler hep.. bende milim katkı olmuşsam ne mutlu..
    Bol kazançlar

Sent from my Lenovo P1a42 using hisse.net mobile app

He birde hareketin başını kaçıranlar Anadolu ya kızmasın 2.50 den almaya başladı şu an takası hariç 500 bin lot alınmış malı sanko ya virman geçmişti geçen ay.

4. Sen hiç bulaşma Sn Sertol.
    Bizi kendi halimize bırak.
    Gazmanbabayı önemsiyoruz.
    Doğruköyün sesi soluğu çıkmıyor.
    Tahtada yeni dengeler oluştu.
    Karı önemsemeyin muhabbetini de sattıktan sonra bir kaç kez yaptınız..
    3.50 oluncamı karı önemsiyelim.
    Gazmanbaba bu duruma net bir açıklama yapsa iyi olur aslında.
    Bende net kardayım ama kağıda güveniyom ve satmıyom.
    2.92 -3civarından maliyetim..
    Hemde ocak başı alışlı..
    Herkes kendi nasibini alır uzun lafın kısası.
    Ne desek boş..
    YTD

Sent from my SM-N7505 using hisse.net mobile app

Kendi halinde takıl üstadım senin değil satan olursa onun malını alırız. Yanlış anlamayın bilançodan 1 ay önce neredeyse tam kar rakamı hesabı yaptık konuştuk da bunu ben yapıyorsam fonlar yüzdefa yapmıştır yani beklenti gerçekleşti dd 4.5 lara ulaştı 5.5 yaptı fiyat ve kara önem yüklemeyin çok fazla dediğimde fiyat 5 leri yeni bulmuştu son malımı 5 10 a verdim ve çıktığımı da yazdım çoğunluğu 4.25 verdiğimide bilirsiniz. bugün yazmadım onu objektif bir yorumdu sadece.. Velhasıl ekstra bir gelişme olmazsa 20 fk sanko için fazla şu anki fiyat ise ucuz zannımca.

Takaslara doğru mana verebilen hala yok... Anadolu ya sitem edenleri ise hiç anlamıyorum 2.50 5.80 i onlar yaptı.. Daha napsın karları hesaplara virman mı etsinler ) bol kazançlar cümleten

6. Yarın Beklentim 4.40 ytd

Sent from my SM-G935F using Android mobile app

7. Dusus nereye kadar devam edecek acaba

Sent from my GT-I9300 using hisse.net mobile app

8. Sayın sertol anadolu dan sankoya virmanlanmış lot falan yok yanlışlık olmasın
    " Hedefine ulaşamadığında yapman gereken hedefe giden yolu değiştirmektir, hedeften vazgeçmek değil."

Sayfa 6/245 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •