Sayfa 213/245 ÝlkÝlk ... 113163203211212213214215223 ... SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 1,697 - 1,704 arasý.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

1.  Alýntý Originally Posted by Gazmanbaba Yazýyý Oku
    Þist
    Kendinize iyi bakýn, bola, Gazmanbaba, Doðruköy, dürüstlüðünüz için teþekkür ederim, buralardayým merak etmeyin.

2. hayýrdýr sanko sayfasý hala fakir tavan olmadý diye üzülüyorsunuz sanýrým

3.  Alýntý Originally Posted by celik comak Yazýyý Oku
    hayýrdýr sanko sayfasý hala fakir tavan olmadý diye üzülüyorsunuz sanýrým
    Bugün olabilir, galiba, sanýrsam, ihtimal, belki ytd.

4. Çimko Beton; Gaziantep’te 5, Kilis’te 1 Adýyaman’da 2, Kahramanmaraþ’ta 2, Osmaniye’de 1, Hatay’da 1 ve Adana’da 1 tesis olmak üzere, toplam 13 hazýr beton tesisi, 27 adet mobil ve 3 adet sabit beton pompasý, 141 adet transmikseri ile yýllýk 2.300.000 m3 üretim, taþýma ve pompalama kapasitesine sahiptir.

Çimko Narlý Çimento Fabrikasý
    Çimko Adýyaman Çimento Fabrikasý
    Bartýn Çimento Fabrikasý
    Gaziantep Ytong Çimento Fabrikasý daha neler neler. Ben yeni öðrendim.

https://www.sanko.com.tr/tr/anasayfa.aspx bu Sanko Holding web sitesi. Sanko yatýrým bütün bunlarýn %60 ortaðýymýþ. e mardin tek fabrika ile 6 tl ise bu neden hala 4 tl?

5. çünkü mardin 50krþ temettü vermiþ sanko 10 krþ temettü vermiþ...

6.  Alýntý Originally Posted by sarraf Yazýyý Oku
    çünkü mardin 50krþ temettü vermiþ sanko 10 krþ temettü vermiþ...
    Sanko varlýklarý hakkýnda Yorum yapan sayýn paydaþlarým , Aman dikkat edin , Sanko Holding ile Sanko pazarlamayý karýþtýrmayýn. 😀
    Gurubun bir hayli þirketi ve iþi var doðru da bunlarýn Sanko Pazarlama ile alakalarýna iyi bakýn.
    Ytd

7.  Alýntý Originally Posted by BOLA Yazýyý Oku
    Sanko varlýklarý hakkýnda Yorum yapan sayýn paydaþlarým , Aman dikkat edin , Sanko Holding ile Sanko pazarlamayý karýþtýrmayýn. ��
    Gurubun bir hayli þirketi ve iþi var doðru da bunlarýn Sanko Pazarlama ile alakalarýna iyi bakýn.
    Ytd
     Alýntý Originally Posted by haydarpaþa Yazýyý Oku
    Çimko Beton; Gaziantep’te 5, Kilis’te 1 Adýyaman’da 2, Kahramanmaraþ’ta 2, Osmaniye’de 1, Hatay’da 1 ve Adana’da 1 tesis olmak üzere, toplam 13 hazýr beton tesisi, 27 adet mobil ve 3 adet sabit beton pompasý, 141 adet transmikseri ile yýllýk 2.300.000 m3 üretim, taþýma ve pompalama kapasitesine sahiptir.

Çimko Narlý Çimento Fabrikasý
    Çimko Adýyaman Çimento Fabrikasý
    Bartýn Çimento Fabrikasý
    Gaziantep Ytong Çimento Fabrikasý daha neler neler. Ben yeni öðrendim.

https://www.sanko.com.tr/tr/anasayfa.aspx bu Sanko Holding web sitesi. Sanko yatýrým bütün bunlarýn %60 ortaðýymýþ. e mardin tek fabrika ile 6 tl ise bu neden hala 4 tl?
    Sn BOLA beni kast ettiyseniz bakýn %60 ortak demiþim.
    Buyur bu da SANKO KAP sayfasý. Dolayýsýyla açýn Sanko Holding sayfasýný, yüzde 60 ýna ortak olduðunuz enerjiden, tekstile, inþaattan gayrimenkule ve daha bir çok þirketi gönül rahatlýðý ile inceleyin. Fazlasý var eksiði yok.

sanko.jpg

8.  Alýntý Originally Posted by haydarpaþa Yazýyý Oku
    Sn BOLA beni kast ettiyseniz bakýn %60 ortak demiþim.
    Buyur bu da SANKO KAP sayfasý. Dolayýsýyla açýn Sanko Holding sayfasýný, yüzde 60 ýna ortak olduðunuz enerjiden, tekstile, inþaattan gayrimenkule ve daha bir çok þirketi gönül rahatlýðý ile inceleyin. Fazlasý var eksiði yok.

sanko.jpg
    Ben mini bir uyarýda bulundum. Sanko Holding ortaðý deðil , Sanko Pazarlama ortaðýyýz.
    Ytd

Sayfa 213/245 ÝlkÝlk ... 113163203211212213214215223 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •