Sayfa 222/245 İlkİlk ... 122172212220221222223224232 ... SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

Anlaşılan bilanço gelene kadar hareket olmayacak sanki.

Aslında hareket olabilirdi ama sanırım 8.00 üzerinde hesapta olmayan şekilde çok mal kaptırdılar. Bu nedenle 8 altına çekerek psikolojik baskı ile geri almaya çalışıyorlar ama nafile.

2. bu hisse çok dar alanda hareket ediyo ve çıktığı yerde kalıyo (5-10 kadame aralığında) bunu yapabilmek için hisseye çok hakim olmak gerekli.Buda ellerinde yeterli lot olduğunu ve kontrolün %100 yakın olduğunu düşündürüyo ani hareketler olabilir..

SANKO Solo 2020/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 46547733 Yıllık Değ%:89

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bilanço da geldi, ne oldu peki?
    Elimdekilerin yüzde 80 mini sattım.
    Kalanlar numune gibi. Yükselirse sattiklarimdan ettiğim zararı belki çıkarır.

5. 700 bin lot daha patron satarsa halla açıklık %10 u geçecek ve ana pazara dönecek

Kısa vadede patron sürekli satıyor görünüyor. En son dün 75 bin lot sattı ve devam ediyor satışlara. Orta vadede ise hunsatışlar hem kağıda likidite kazandıracak, hem de 700 bin lot daha satılırsa kapıt %10 halka açıklık barajını geçerek ana pazara geçecek. Bence satışların altında yatan neden bu. Birkaç gün daha baskı devam etse de ana pazara geçiş ile birlilte gelecek parlak görünüyor. Bekleyelim görelim

Not: yazılanlar alım satı tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidit

6. Doğru zamanı beklemeye devam

Bir süredir satış bildirmedi patron. Bu akşam toplu bildirse iyi olacak. Şunun şurasında ana pazar hedefine 700 bin lot var. İstese bir günde anlaşmalı olduğu kişilere devredebilir. Ama bekliyor. Yok öyle yağma. Bekliyoruz ve beklemeye devam ediyoruz. 9 aylık iyi. Döviz pozisyonu artıda. 12 aylık da iyi olacak inşallah. Ana pazara dönüp ilgiyi üzerine çekmesine de çok kalmadı inşallah.
    Sabır kazancın anahtarıdır.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir

7. Geriye aayım devam . Kalan kot 588 bin

istese iki günde satar. Ama böyle baskı kurmak iyi. Çünkü kaptırdığı kağıtları toplamaya çalışıyor. Sabır herşeyin başı. Biz bekleriz. Çünkü çoğu kağıdın yanında bunun değeri çerez kalıyor. Karlılığı da güzel geldi be böyle devam edecek gibi.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhabbetidir

8.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    istese iki günde satar. Ama böyle baskı kurmak iyi. Çünkü kaptırdığı kağıtları toplamaya çalışıyor. Sabır herşeyin başı. Biz bekleriz. Çünkü çoğu kağıdın yanında bunun değeri çerez kalıyor. Karlılığı da güzel geldi be böyle devam edecek gibi.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhabbetidir
    Bugün de saticimizdi.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 222/245 İlkİlk ... 122172212220221222223224232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •