Sayfa 206/245 İlkİlk ... 106156196204205206207208216 ... SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

1. 1.8 liraları dip yapıp oralardan dönmüş .....uzun vadeli grafiğe baktığımızda..Daha önce 1 liraları dip yaptığı vakitlerde 3 liraya gitmiş yani 3 e katlamış..Şimdide 1.8 leri hesaplarsak 5.4 gibi bir fiyat çıkıyor..Tabiki bu benim deli manyak hesaplamalarım siz yatırımınızı benim lafıma bakarak yapmayınız ☠☠☠..Aylık grafiklerde momentum 100..Yani daha işe yeni başlamışlar gibi duruyor...Eylül ayı kapanışı kaçtan olacak izleyelim bakalım..Eğer oralara tekrar gidebilirse 2.85 üstü kağıdın sertleşeceğini düşünüyorum ..Bu arada en sevdiğim grafik tarzı tavan yapıp trendi bozmadan düzeltmesini yaparak giden kağıtlardır..Burvadan neyi eksik 💥💥...Tabiki yatırım falan tavsiyesi değildir..

2. Takası gören varmı 3 gündür yabanci hise almış diye sitelerde yazıyorlar .y.t.degil.

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Biyiklidir o pala bıyık ne işi olur yabancının bizimle...

4.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Biyiklidir o pala bıyık ne işi olur yabancının bizimle...
    O mu alıyor Gazmanbaba ?

5. Resmî olarak almadığını çok net söyleyebiliriz alım satım haberi yok. Sadece tahmin hangi yabancı bu kadar az dolaşımda malı olan patron tahtasını alır.

6.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Biyiklidir o pala bıyık ne işi olur yabancının bizimle...
     Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Resmî olarak almadığını çok net söyleyebiliriz alım satım haberi yok. Sadece tahmin hangi yabancı bu kadar az dolaşımda malı olan patron tahtasını alır.
    Haklısınız arkadaşım, Aman hareket olsun da.
    Gerçi o baskılıyor ucuza kapatmak için tabii

7. Alıcı bıyıklı yada yabancı adam baskı koyarak böyle hisede 200000 bin hiseyi bir haftada topluyo nekadar satıcı varmış takasları atacak yokmu. Y.t.degil

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. ya meksadaki mal ne diye 53 e veriyon ki... 54 kademesi boş oraya yazsana...

Sayfa 206/245 İlkİlk ... 106156196204205206207208216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •