Sayfa 41/44 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon
Arama sonucu : 348 madde; 321 - 328 arası.

Konu: SANFM - Sanifoam Sünger

1. Her düşüşte toplamaya devam sıkıntı yok..

aylık takas

5.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

Sn. cefaks teşekkürler

6. Müşterilerimizin artan taleplerine orantılı olarak Şirketimizin piyasa payı, üretim hacmi ve ihracatını arttırmak amacıyla yeni bir fabrika kurulmasına karar verilmiştir. Bu sebeple lojistik avantajları nedeniyle Sakarya (Hendek) 2.Organize Sanayi Bölgesinde 40.000 m2 arsa alımı için başvuru yapılmış olup, 1.400.000,00 TL ön ödeme yapılmıştır. Organize Sanayi Bölgesinin onay vermesi halinde yatırım projesinin detayları kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Kağıt hakkında öngörüsü olan varmı acaba neden sert düşüyor grafik ne durumda

8.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Kağıt hakkında öngörüsü olan varmı acaba neden sert düşüyor grafik ne durumda

Sn. lokasyon

Teknikten pek anlamam, temel de bakıldığında iş hacmine yönelik artış ile birlikte kapasite artışına yönelik yeni yatırım kararı aldı. Güzel gelişmeler yaşanıyor. Ben kendi adıma söylüyorum tutmaya devam ediyorum. Finansman gideri fazlaydı bir önceki mali verilerde büyük ihtimalle kullandığı döviz kredilerinden kaynaklı olabilir bilmiyorum Kambiyo zararı oluştu belki de onlardan kaynaklı .Ancak kambiyo zararının reel olmayabilir ihracatı var ise aslında bunları firmaya soracağım. Kurların yükselmesi ihtimaline karşı TL finansman ile kur riskini azaltabilir. Cironun yüzde kaçı otomotiv sektörü diye sormuştum cironun %30 otomotiv sektörü demişlerdi. Diğerlerini sormadım ama..

YTD Kendi Fikrimdir.

Sayfa 41/44 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •