Sayfa 396/928 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon
Arama sonucu : 7417 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by patientofborsa Yazıyı Oku
    Şu açıdan zor ortak, çok sabırsız insanoğlu bu 1. 2.si hızlı para kazanma arzusu çok para ile çok zengin olurum hatası herşeyin başı.. Sen herşeyini gider borsaya gömersen, oda sana öyle bir gömüyorki feleğin şaşıyor.. Benim nacizane tavsilerim hep bu tecrübelerle alakalı.. 1 sabır, 2 ne olursa olsun geleceği olan firmalar (ha elinde olmadan kötüye gider o ayrı. Ama yine beklemek ilacı) 3 asla ve asla tüm paranı gömmemek.. Az kazan ama çok kaybetme.. Önümüzde zaman var. 1 yıl sonra batacağına 5 yıl sonra ev araba al.. 4 asla ihtiyacın olan parayı koyma borsaya, her zaman kenarda nakit dursun ama onuda asla aldanıp ortalama düşürmek için dahi borsaya sokma.. 5 asla panikleme..6 tek kağıda bağlama herşeyini. Ben alsatçı değilim. Uzuncuyum. 25 yılda borsadan 1 ev, 1 de araba aldım. Ama hep sabırla. 8 yıldır elimde olan kağıdım bile var ve hala zararda ha sat başka kağıda geç ordan kazanırsın fikri. Hoş bir fikir ama bazen işte işe yaramıyor dahada göçüyorsun.. Sasa için kendi mantığım, sizlerin teknik verileri bana beklemeye değer bir kağıt izlenimi verdi 2.5 yıldır tutuyorum. Tek riskim biraz fazla olması elimde.. Ama ümitliyim..
    Hocam haklısınızda haddimi aşmadan kücuk bir ilave yapmak istiyorum, o da: dogru hisseye dogru zamanda girmek...mesela bjkye girmeyip o parayi sizinle eşzamanli sasaya yatirsaydim şu an mübalağasız milyonerdim. Simdi ise cok farklı bir durumdayim. Siz en kötü kardan zarar edersiniz ama biz....Allah hakkımızda hayırlısi neyse onu yazsın

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    şuraya bakarak bir hisse yatırımcısı ile(afedersiniz) nasıl daşşak geçiyor görüyorsunuz...
    anlatmaya gerek yok..!
    RSI BAKIN

3.  Alıntı Originally Posted by stress Yazıyı Oku
    Hocam haklısınızda haddimi aşmadan kücuk bir ilave yapmak istiyorum, o da: dogru hisseye dogru zamanda girmek...mesela bjkye girmeyip o parayi sizinle eşzamanli sasaya yatirsaydim şu an mübalağasız milyonerdim. Simdi ise cok farklı bir durumdayim. Siz en kötü kardan zarar edersiniz ama biz....Allah hakkımızda hayırlısi neyse onu yazsın

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kesinlikle, ama onu kestirmek çok çok zor...ben sasaya 5.45 te girdiğimde ( bölünmeden önce) kağıt %400 artmıştı.. Burdan girilirmi diyorsun kağıt sonra 16.40 a geldi.. Kozaya 78 kurustan girdim 1 tl den sattım. Sonra 1.5 tl de korktum %100 yapmış dedim ama ne oldu 7 tl.. Doğru yeri kestirmek cidden zor birazda şans.. Ama uzuncuysan biraz daha işin kolaylaşıyor.. 8 yıl önce pkart dediler, baktım iyi dedim aldım.. 2.52 ortalamam.. 4 kere 4 tl yi geçti satmadım hala duruyor kağıt şu an 2.10 larda zarar yani.. Basiret bağlanıncada satmıyorsun kalıyorsun.. O sebeple portföyü parçalamak diyorum. Tek kağıda bağlanmamak.

4. Dün tepki geleceğini düşündüm ama olmadı.Tam sınırda durdu.Bekletecek gibi!
    SÖYLEDİKLERİM YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ.

5. Rsi tam sınırda satım bölgesinde bazen dönüş noktası gibi de düşünülebilir.30 altı satım bölgesi ki yukarı kırması halinde olumlu bakılabilir.Net 70 üstü gerekli.Şu an trade eden kazanacak gibi.Sasa dikkatimi çeken düşerken para girişi olması!

6.  Alıntı Originally Posted by ferit-21300 Yazıyı Oku
    Rsi tam sınırda satım bölgesinde bazen dönüş noktası gibi de düşünülebilir.30 altı satım bölgesi ki yukarı kırması halinde olumlu bakılabilir.Net 70 üstü gerekli.Şu an trade eden kazanacak gibi.Sasa dikkatimi çeken düşerken para girişi olması!
    Macd 4s 2 s ve 1 saatlikte sat bölgesinde çok garip bir durum

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Macd 4s 2 s ve 1 saatlikte sat bölgesinde çok garip bir durum

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet.Sasa bu gün çıkacağını düşündüm.Ama beklediğim tepkiyi vermedi.Şaşırttı beni.Göstergeleri şu an için kötü.Hoşuma giden durum para girişi olan hisseler arasında olması.Konuda kendi adıma iyi yorumlamak istiyorum.Bu durum olumlu algılanabilir.Ama şu an için sasa riskli bir noktada.Hareketlerini kestirmek zor.Şu an ki fiyatı kırması halinde 8:45 altta destek olur.Umarım yukarı kırar.Ytd

Sayfa 396/928 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •