Sayfa 883/899 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893 ... SonSon
Arama sonucu : 7188 madde; 7,057 - 7,064 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Borsaya o kadar para girdi bir haftadır bizimki yerinde sayıyor yabancı çatır çatır mal çıkıyor biz hala 3 5 kademenin hesabını yapıyoruz bu kağıda giren onunla evlenir bu saatten sonra hükümette şirkete verilecek teşvikte kalmadı bu yatırımları torunlar görür ancak yabancıda bunu bilerek kağıttan kaçıyor zaten y.t.d.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Çok dikkat çekti hisse. Bir kısmını dökmeden gitmez. Bir anda yükselip seri şekilde yukarı yapacak bence.

3.  Alıntı Originally Posted by cengizhanbey Yazıyı Oku
    Patron ne derse o Ne teknik ne temel hepsi tırt.ne yabancı etkisi ne hacim ne de haber.ben zaten hiç haberle gittiğini görmedim.haber gelmeden hep yükseldi haber geldiği anda takla.1 liraya düş sasa hep beraber batalım
    dostum sasa da nasil teknik islemiyor 7,02 yi 3kere denedi kiaramadi ve o sirada toplanti oldu, alinan beklentiler satilmadan once cikis yaptim, bak buraya kadar hep teknik calusti,, simdi 6,02-6,11 aralugini takip ediyorum altinda 5,90 onun altinda ihtimal az olsada 5,65 var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. 2.çeyrek bilanço illaki satın alınacaktır.
    Y.T.D.

5.  Alıntı Originally Posted by Don Fibonacci Yazıyı Oku
    dostum sasa da nasil teknik islemiyor 7,02 yi 3kere denedi kiaramadi ve o sirada toplanti oldu, alinan beklentiler satilmadan once cikis yaptim, bak buraya kadar hep teknik calusti,, simdi 6,02-6,11 aralugini takip ediyorum altinda 5,90 onun altinda ihtimal az olsada 5,65 var.

Biz olamadık bi türlü kazanan tarafta 1 yıldır.ne diyim helal olsun 👏

6. Çok sessiz buralar...Eskiden iki satır bişeyler yazılır takip ederdik...

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Öküz gibi seyrediyor...

8. Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 883/899 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •