Sayfa 901/928 İlkİlk ... 401801851891899900901902903911 ... SonSon
Arama sonucu : 7417 madde; 7,201 - 7,208 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by patientofborsa Yazıyı Oku
    3.5 yıldır taşırım bu sasayı, nelerini gördük yaşadık ama son zamanlardaki planlarını hedeflerini kestirmekte zorlanıyorum... Ben 5.20 yi şahsen bekledim.. Gelirmi bilemem ama lot arttıracaksam 5.20 den başlarım alıma.

LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bende 4-4,20 bekliyorum çok mu aşağı oldu....endeks 90.000 altına sarktığı anda 5 tl altı fiyatlamaların başlayacağını düşünüyorum....ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Jon wick Yazıyı Oku
    bende 4-4,20 bekliyorum çok mu aşağı oldu....endeks 90.000 altına sarktığı anda 5 tl altı fiyatlamaların başlayacağını düşünüyorum....ytd
    Borsa da olmaz olmaz diye bir şey yok ama sende iyice öldurdun yani...
    Benden egerimi isteyin vereyim ,atımı isteyin vereyim ,çadırımı isteyin onuda vereyim....Fakat vatanımdan hiç kimse bir karış toprak istemesin vermem.
    METE HAN

3.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Borsa da olmaz olmaz diye bir şey yok ama sende iyice öldurdun yani...
    endeks 97 binde....herşey endekse bağlı...bu hisse büyük yükselişin sindirmesini yapıyor bunu kabullenmek lazım...ayrıca 4-4,20 düşecek diye kesin konuşmam bu olasılık var yok değil.....ytd

4. İbrahim Erdemoğlu dürüstlüğüyle kendini defalarca kanıtladı. Yapmaya çalıştığı yatırım öyle basit bir kapasite artışı değil. Sasa'nın yanına birkaç tane daha Sasa koyulacak. Söylenen hedeflerin gerçekleşeceğini varsayarak hesaplandığında 2025 yılında şirketin piyasa değerinin 5 milyar doların üzerinde olması gerekiyor. Şu an ise 1 milyar doların altında işlem görüyor. Çok net bir şey var, bu şirkette sabreden kazanacak. Saygılar...
    Borsa, gelecekle rakamları birleştirme sanatıdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Universe.
    Gönderi
    1,918
     Alıntı Originally Posted by __EGELİ__ Yazıyı Oku
    İbrahim Erdemoğlu dürüstlüğüyle kendini defalarca kanıtladı. Yapmaya çalıştığı yatırım öyle basit bir kapasite artışı değil. Sasa'nın yanına birkaç tane daha Sasa koyulacak. Söylenen hedeflerin gerçekleşeceğini varsayarak hesaplandığında 2025 yılında şirketin piyasa değerinin 5 milyar doların üzerinde olması gerekiyor. Şu an ise 1 milyar doların altında işlem görüyor. Çok net bir şey var, bu şirkette sabreden kazanacak. Saygılar...
    Dürüst ,iyi yatırımlar yapan Sayın Erdemoğlunun yanında olmalıyız.
    What do you care what other people think?

6.  Alıntı Originally Posted by Jon wick Yazıyı Oku
    endeks 97 binde....herşey endekse bağlı...bu hisse büyük yükselişin sindirmesini yapıyor bunu kabullenmek lazım...ayrıca 4-4,20 düşecek diye kesin konuşmam bu olasılık var yok değil.....ytd
    1 senedir yerlerde kağıt,sindirme demeyelimde ezme diyelim bence.yukarı değilde aşağı büyük olasılıkla gider.inşallah ben yanılırım ama çok zor durumlar

7. Herkesin bildiği şeyden para kazanmak zor zannımca, ben azalttım elimdekileri, gerisi kısmet

8. Neymiş bu 94 direnci yaw...

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 901/928 İlkİlk ... 401801851891899900901902903911 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •