Sayfa 102/298 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 809 - 816 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. 13bin lotla tarihi işlem hacmi yaptık enişte bi el atıver şuna araba yürümüyor

2. işlem hacminin bu denli düşük olmasını mantıklı yorumlayacak biri var mı ?

3. bu eniştenin kağıdı yeminli kazandırmayacak

4.  Alıntı Originally Posted by 23ortega Yazıyı Oku
    işlem hacminin bu denli düşük olmasını mantıklı yorumlayacak biri var mı ?
    hacim olmaması bir hikayenin olmadığından adamlar bu işi bilmiyormu yoksa ilgilenmiyor mu çok belli değil bir kaç aracı kurum kafalarına göre oynuyorlar kredili işlemler falan filan ama şimdi alıcı yok satışda yok açığına hacim o yüzden düşüyor 2,00 üzeri çıkışlarında kafasına vuracak bir çok aracı kurum var

5.  Alıntı Originally Posted by 23ortega Yazıyı Oku
    işlem hacminin bu denli düşük olmasını mantıklı yorumlayacak biri var mı ?
    Bu bir sinyal sıkıştı , patlama yapabilir insallah YTD...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sanelci kaderdaşlarım bu sanelden bir halt olacağı yok elimdeki 1.50 lik ulaş bile bunu yakaladı.kazandırmayacak bu enişte ama belki bir haber gelirse buda bişeyler yapar burada elimdeki lot sayısı çok az daha fazla yaptırmayana değmez bir kağıt.ulaşta voleyi vurduk ama buna gelip lot miktarını arttırırmıyım asla çünkü çok spekülatif.

7. Kaç adet sattınız acaba 1.85 de1adet 1.86 da 5 adet 1.83 ve 1.84 de 10bin adet 1.83 de 1900 küsür bu gün 23 bin adet hacim olan kağıtta kim kaç adet satmış olabilir millete kakalasa kalalayamaz milletten toplada toplayamaz toplam takas verebilecek yokmu acaba kimde kaç adet var acaba 51.33 halka açık aracı kurumlarda kaçar adet var acaba lanet kağıt bu tahtanın speği olsa ne olur olmasa ne olur 23 adet işlem sabah 09 akşam 18 arası 30 binlira döndermiş kafa çok yoruyormudur bu işe strateji filan derin bir düşünce ile tahtayı kontrol edmek için
    Keşke biraz fazlaca oaram olsaydı gün içinde taban tavan yapıp zvklendeydim onu 2014 lerde bir kağıtta yapmştım deinşik görüyordum bilgisayarın başımdaydı işim böyle gıcık kağıt almıştım derinlik hiç yok bilniyordum aldım yeminle 3 afet 100 adetle 2/3 kademe kaldırıyordum bazen de 3/4 kademe birden veriyordum 10 /200 adetle bazen 1 /1/1/1adetleri onlar satış yaparken hep alış alış yaparken hep satış yapıyordum böyle bayağı sürdü ne düşündüler bilmem 2/3ay içinde yinede karla çıktım şimdi masa başında değilim yoksa zevklenecek kağıtt yine şu an için sanel ve tahtayı kontrol edenler b.k gibi ler
     Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Ben satıyorum 100 yüz satıyorum enişte düşünsün

8. Kardeş ne artıracaksın lotunu hacimli ve çok oyunculu olsa zaten elinde var kar edersen onlarla kar et
     Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Sanelci kaderdaşlarım bu sanelden bir halt olacağı yok elimdeki 1.50 lik ulaş bile bunu yakaladı.kazandırmayacak bu enişte ama belki bir haber gelirse buda bişeyler yapar burada elimdeki lot sayısı çok az daha fazla yaptırmayana değmez bir kağıt.ulaşta voleyi vurduk ama buna gelip lot miktarını arttırırmıyım asla çünkü çok spekülatif.

Sayfa 102/298 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •