Sayfa 105/298 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 833 - 840 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. Haberi kap hariç doğruluğuna bakabileceğimiz haber niteliği olan bilgi varmıdır bu haber nasıl nerde okundu satsak alıcısıda yokk
     Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    şimdi bu hisseyi buradan alırmıydım almazdım neden buna kadar hacimi hızlı bir çok hisse var günlük %3-4 temiz alıp verilecek hisselere bakardım

şimdi şunu da yazayım açık ve net ben o kadar aldım sattım ki karım oldukça güzel bu seviyelerden çıkış yapsam gerçi alıcıda yok da hani olsa çıkış yapsam 0 zarar ile bırakırım ama karı bu çakallara vermek istemediğim için bekliyorum azıcık tekniğim ile bu hisseyi izlemeye bile almam bu hisseyi yükseltecek tek bir şey var haber o haber gelene kadar buradayım

2. Hisseye b.k speğe p.ç dedikce kağıt aşağıya gidiyor. 😬😬😬 bndan böyle kağıda çok iyi hedefi 2.50 diyorum speğinede adamın dibi diyerek kağıdı hep yukarı kapattırıyoruz 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍👍🏻👍👍🏻👍👍🏻

3. Sabah kol kestim ben ama bıyık kesseydim daha iyiydi.diğer kokuda bakalım nerden kesecez

Alıntı Originally Posted by alsancak Yazıyı Oku
    nerde kalmıştık.)))

O çanak tamamlanacak....
    ........................................

5. Bizim hisseye ne oldu arkadaşlar, hangi dilde konuştuğunu anlayabilen var mı aranızda?!!

6. Yarın biraz yukarı yapar sıkışma var havasını atar gazı gelmiş

7. 2.00 geçmediği müddetce işe yaramaz bist kaç kez artı yaptı bu ise hep eksi 2.00 yi aşmalıkı para etsin yoksa zaten hep düşüş aslında 1.79 dibini görmeli orda takılmalı ki artabilsin
     Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    Yarın biraz yukarı yapar sıkışma var havasını atar gazı gelmiş

8. Bugün 2.00 mi acaba

Sayfa 105/298 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •