Sayfa 15/298 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 113 - 120 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. Yakup 770 kardes gelmiş ..o bilir pazarlayan ib..leri..neler döndü bu hissede yine aynı işler donuyor

2.  Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    yahu arkadaşlar bende mal yok ama saçma sapan yazıp duruyorsunuz yok açığa satış yapıyorlarmış sanelde açığa satışa kim izin verir aracı kurumlar yapmazlar spk da izin vermez
    dayı B GRUBU kagıtlarda satış acıga satıs var c grubunda yok..

3. 10.03.2017 tarihinde SAN-EL Mühendislik A.Ş. paylarım ile ilgili olarak 1,90-1,96 fiyat aralığından 500.000
    adet satış işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte
    SAN-EL Mühendislik A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 10.03.2017 tarihi itibariyle %24,31 sınırına
    ulaşmıştır.

4. biri gitti kaldı diğeri onunda sattığını tahmin ediyorum haberi gelir yakında az daha sabır biz bu işten kar ile çıkarız

5. Acaba kime sattı gavur .. Bunlar anlaşmalı dünkü açığı kapatmislardir anlaşmalı olarak

6. Şimdi bir şey soracağım bu ortaklardan alınan hisseleri bunlar lafta 2,25'ten aldılar nasıl 1,9-1,96 bandından sattılar lütfen bu durumu biri bana açıklasın resmen insanları kandırıyorlar kimsede durdurmuyor ne şimdi bu adamlar malı zararına satacak bizlerinde ortak olduğu şirketin lot değerini düşürecekler bırakın spk'yı savcılığa gidip şikayette bulunmak lazım sanırım açık açık manipülasyon yapılıyor vede kapa düşen dürüstlük bildirisinden sonra... Vallahi kafayı yememek elde değil Allah Bist yatırımcılarına yardım etsin.

Sayfa 15/298 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •