Sayfa 151/298 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    Tanımadığınız kişiler hakkında iyi niyetli olmak erdemdir. Hatanızı anlamanıza sevindim.

Madem ki hissede bekliyorsunuz. İyimser olun. Yukarıdaki gibi olumsuz mesajlar yazmayın lütfen. Bir de Nickinizde ''sipek'' var daha doğru anlaşılabilecek bir ''nick'' e sahip olmanızı tavsiye ederim. Hoşçakalınız.

yatırım tavsiyesi değildir
    Hunter avcı, sipek spek demek ise;
    Hunter sipek spek avcısı anlamındadır.Hatamı anlamadım sizi sadece fazla iyimserliğin borsada umulmadık zararlara sebep olduğunu hatırlattığım iiçin mutluyum.Bir yıldız bir yıldızdır denize atmak onun için çok şeyi değiştirir.
    Tabii ki görüşünüze saygı göstermek durumundayım ama bu sanel çok zor bi kağıttır.üç gün önce gelip burda üç yıl bekleyenlere bişeyler öğretmek hoş olmayan bir durumdur

2. kademeye bak haysıyetsız serefsızler
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

3. Yok yaaaaaaaaaa spek efendi biz de korktuk şindi bah hele....Çek şöyle kağıdı 2 ye sonra oturup bi daha düşünürüz...Tamam mı devam mıııııııııı

4. Sanel dedim size sanal bi kağıt tıpkı sanal para biotcin gibi

5. 1.75 e kadar bassa biri (3000 lot verse yeter) görecek.saneli övdüklerinde tüyeceksin bu kadar basit

6. Çok güzel hareketler bunlar bir daha bir dahaaaaaaaa şoboloboloppoooooooooooooo

7. Neyi bekliyoruz spek yeni bir KAP haberi mi??? ne yani ne boğma motoru bas gaza

8. Sanele hoş geldiniz.
    Burası Saneldir Buradan çıkış yoktur.

Sayfa 151/298 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •