Sayfa 153/298 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. Burkat kardeş o rakamları biliyorum. Her gelen bilançoyu incelerim.Fakat yıllık bilançolara bakınca şunu görmek gerek hasılat arttıkça maliyet ondan daha büyük ölçüde artıyor. Son 2 yıllık fiyat grafiğine bir bakarsan ne zaman Kapa iş alım haberi geldiyse o gün ve hafta büyük oranda düşüyor. Sonuç olarak isterse 1 Milyarlık iş alsın maliyet 1.1 mlyr gösterilirse ortada ters giden şeyler var demektir

2.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Burkat kardeş o rakamları biliyorum. Her gelen bilançoyu incelerim.Fakat yıllık bilançolara bakınca şunu görmek gerek hasılat arttıkça maliyet ondan daha büyük ölçüde artıyor. Son 2 yıllık fiyat grafiğine bir bakarsan ne zaman Kapa iş alım haberi geldiyse o gün ve hafta büyük oranda düşüyor. Sonuç olarak isterse 1 Milyarlık iş alsın maliyet 1.1 mlyr gösterilirse ortada ters giden şeyler var demektir
    O zaman dükkanı kapat git daha mantıklı.

3.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Burkat kardeş o rakamları biliyorum. Her gelen bilançoyu incelerim.Fakat yıllık bilançolara bakınca şunu görmek gerek hasılat arttıkça maliyet ondan daha büyük ölçüde artıyor. Son 2 yıllık fiyat grafiğine bir bakarsan ne zaman Kapa iş alım haberi geldiyse o gün ve hafta büyük oranda düşüyor. Sonuç olarak isterse 1 Milyarlık iş alsın maliyet 1.1 mlyr gösterilirse ortada ters giden şeyler var demektir
    Haklısınız maliyet kalemlerini çok şişiriyolar ancak bu sene bu kadar işe rahmen zarar açıklarsa devlet tepesine biner ve vergi cezası kesilir emin olabilirsiniz

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 1,75 önemli... alnus cıktı sımdıde
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

5. Yarın 2,08 kapatırmıyız??

6. SAN-EL
    MÜHENDİSLİK AŞ Aralık Ayı İçerisinde Gaziantep Atık Su Arıtma
    Tesisi İnşaatı Projesi Kapsamında Elektrik İşi Almıştır. Söz Konusu Projenin
    Tahmini Tamamlanma Süresi 2018 Yılının İkinci Çeyreği Olarak Öngörülmüştür.

Bu
    Açıklama Tarihi İtibari İle Firmamızın Söz Konusu Proje Dahil 2018 Yılı İkinci
    Çeyrek Sonuna Kadar Tamamlanması ve Faturalanması Planlanan Toplam İş Tutarı
    Yaklaşık 38.000.000,00 TL'dir.

Saygılarımızla

7. yııne bır ıs bıldırımı..ıns yıne husran olmaz..3 yıldır buradayım onca ıs aldı 40M 50M ama bılancolar hep zarar..bakalım yarın ne yapacak..bı yuzde 5 8 acar da devamı gelırmı

8. Bizleri güzel bir TOBO bekliyor kanımca 2,08-2,10 boyun seviyesi TOBO minimum hedef fiyat seviyesi ise 2,60 olacak...Ama daha önce de söyledim ben hareketin en az 3,20 ye kadar gideceğini düşünüyorum...YTD herkes yatırım kararını kendi versin

Sayfa 153/298 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •