Sayfa 188/298 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    2,25-2,37 arası dökme yapmış olma ihtimali kuvvetli gibi çünkü seans sonu yükseltmesi buna işaret tabi p.tesi açılış ve kapanış ve salı belli olur.ytd
    Slm kardeş sen de aldın mı. Ben bugün bi giriş yaptım. Bugün alanları p.tesi dökmek için 2, 30 un altına çekebilir. O yüzden ben diğer alımları p.tesi yapmayı düşünüyorum. Hedefim yok. Spekler nereye çekerse bahtımıza. Her şey kader kısmet gerisi hikaye.ytd

2. Günlük takasta durum nedir

3. Salı almak daha mantıklı olur. Yönünü daha net belli eder.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Slm kardeş sen de aldın mı. Ben bugün bi giriş yaptım. Bugün alanları p.tesi dökmek için 2, 30 un altına çekebilir. O yüzden ben diğer alımları p.tesi yapmayı düşünüyorum. Hedefim yok. Spekler nereye çekerse bahtımıza. Her şey kader kısmet gerisi hikaye.ytd
    Alım girdim 2,28 e salak gibi iptal ettim seans sonu geriler diye iyi toplamış seans sonu

5.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Alım girdim 2,28 e salak gibi iptal ettim seans sonu geriler diye iyi toplamış seans sonu
    Bence iyi de olmuş. P.tesi o fiyatında altını görme ihtimali yüksek. 1 hafta 2, 20- 2, 40 arasında gezebilir. Hareketli hafta bir sonraki hafta olur diye düşünüyorum. Bugün en fazla gedik almış. Gedik ufak kârı buldu mu satar tahtayı taşımaz. Bu hafta hissedekiler için sıkıcı olacak gibi. Ytd

6. 3 yıldır burdayım bu kadar farklı kişi burada yorum yapmadı. Hisseye gelince bu hareket burada bitmez.

7.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Bence iyi de olmuş. P.tesi o fiyatında altını görme ihtimali yüksek. 1 hafta 2, 20- 2, 40 arasında gezebilir. Hareketli hafta bir sonraki hafta olur diye düşünüyorum. Bugün en fazla gedik almış. Gedik ufak kârı buldu mu satar tahtayı taşımaz. Bu hafta hissedekiler için sıkıcı olacak gibi. Ytd
    Takasları kopyalarmısın gedikte ne kadar var ona göre p.tesi takibe alalım yine

8.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Takasları kopyalarmısın gedikte ne kadar var ona göre p.tesi takibe alalım yine
    Hisse analiz nette var ordan bakabilirsin.

Sayfa 188/298 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •