Sayfa 197/298 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. Dün ve bugünkü satıcı ky kısacası sen ben o paraya ihtiyacı olan ve ak yatırım
    Alanlar hisseye hareket getirecek kişiler
    Gedik yada şeker bu hisseyi yarın götürür diye düşünüyorum boyutu bizim gibi alttan alanların dökülmesine bağlı şahsen bugün bile veriyordum yarın hareket olursa verir geçerim
    Kesinlikle şahsi yorumdur dikkate almayın

2.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Dün ve bugünkü satıcı ky kısacası sen ben o paraya ihtiyacı olan ve ak yatırım
    Alanlar hisseye hareket getirecek kişiler
    Gedik yada şeker bu hisseyi yarın götürür diye düşünüyorum boyutu bizim gibi alttan alanların dökülmesine bağlı şahsen bugün bile veriyordum yarın hareket olursa verir geçerim
    Kesinlikle şahsi yorumdur dikkate almayın
    Dostum dur daha nereye gidiyorsun bak yarın ben de geliyorum. 1-2 ay duralım seninle ne dersin. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Dostum dur daha nereye gidiyorsun bak yarın ben de geliyorum. 1-2 ay duralım seninle ne dersin. Ytd
    Dostum aslında brüt bitmeye yakın yüklü gireyim diyordum ama düşündüğüm yere inmedi ilave etmedim çıkışa başlarsa elimdekini veririm almam
    Tabi yarın bir bakarsın inişe geçerse burdayız ilave ederiz tepkide kacarız.ytd

4. Ben 1 ay beklemem sıkar beni
    Egcyo 10bin lot aldım 70 den bir hafta bekledim sattım 69 dan birkaç günde direk tavan oldu,metur,tektu,mrgyo hepsi aynı
    Bazende inadım inat dedimmi 6 ay beklerim ama bu dönemlerde kısa hatta günlük en fazla haftalık
    Çünkü endeks yüksek farklı şeyler olabilir temkinli olmak gerek
    Hayırlı akşamlar herkese

5.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Ben 1 ay beklemem sıkar beni
    Egcyo 10bin lot aldım 70 den bir hafta bekledim sattım 69 dan birkaç günde direk tavan oldu,metur,tektu,mrgyo hepsi aynı
    Bazende inadım inat dedimmi 6 ay beklerim ama bu dönemlerde kısa hatta günlük en fazla haftalık
    Çünkü endeks yüksek farklı şeyler olabilir temkinli olmak gerek
    Hayırlı akşamlar herkese
    Hakkında hayırlısı olsun ama beklemeni isterdim. Eğer ki çıkarsan da tlman bir tepki verebilir değerlendir derim. Açıkcası gözüm bir yandan da orda. birkaç gün ordanda birşeyler çıkar sana. Kısmet bakalım ya ondadır ya bunda deyip dalacam birine. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Hakkında hayırlısı olsun ama beklemeni isterdim. Eğer ki çıkarsan da tlman bir tepki verebilir değerlendir derim. Açıkcası gözüm bir yandan da orda. birkaç gün ordanda birşeyler çıkar sana. Kısmet bakalım ya ondadır ya bunda deyip dalacam birine. Ytd
    Brüt bitince yada bitmeye yakın yani haftaya adrenalin olabilir yarın senide aramızda görürüz umarım

7. Acilişta tam 17 lot işlem olmuş. Yani kağıt ölmüş ve ağlayanı Yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 197/298 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •