Sayfa 235/298 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    aslan kardeş siyaset yapmak istersen git ötede yap. Buraya siyaseti sokup insanları ikileştirme yöneticileri beğenmiyorsan da bir çok ülke buradan gidenleri kabul ediyor git oralarda yaşa başka borsalarda oyna.
    Kahverengi kardeş; hırsıza hırsız demek siyasetse, evet siyasette yaparım, başka şeyde. O hırsızlıklar niye olmaya devam ediyor diyeceğine, bunu dile getirene başka ülkeyi göstermek oldukça iyi bir çözüm. O zaman senin gibi düşünmeyen herkes ülke dışına gitsin. Güçten ve güçlüden yana olmak değil, doğrudan yana olmak benim seçimim seni ilgilendirmez.

2. aslan kardeş senin derdini çok iyi anladım hissede ki hareketten doğan öfkeyi başka yerlere kanalize etmeye çalışıyorsunuz seçim çalışmalarına erken ve yanlış yerde başlamışsınız. "Seçtiklerimiz bizi oyuyor" demişsiniz. O zaman bi zahmet bi şey seçmeyinde biz de rahat edelim

3. Akşama kapa satış işlemi tamamlandı diye bilgi düşer

4.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    aslan kardeş senin derdini çok iyi anladım hissede ki hareketten doğan öfkeyi başka yerlere kanalize etmeye çalışıyorsunuz seçim çalışmalarına erken ve yanlış yerde başlamışsınız. "Seçtiklerimiz bizi oyuyor" demişsiniz. O zaman bi zahmet bi şey seçmeyinde biz de rahat edelim
    Öfkemin nedeni insandaki kibirdir. Kimse kimseye başka bir ülkeye git diyememeli. Ben ve benim gibiler ülkeden gidince ne olacak? Siz size kalınca mutlu mu olacaksınız? Hem siz kimsiniz, kimler siz oluyorsunuz? Diyelim ki siz size kaldınız ve sizin ak dediğinize birisi kara dedi, onu da mı başka ülkeye göndereceksiniz? Ayrıca insan kibrinin olmadığı başka bir ülke olsa oraya gitmek isterim. Ancak öyle bir yer de yok. Sonra niye gideyim bu ülkeden, 30 yıl öğretmenlik yapmışım, doğru ve dürüst öğrenciler yetiştirmeye çalışmışım, şimdi yıllarca inandığım ilkelerime ters dönüp yanlışı yapandan yana mı olacağım. Ben particilik yapmam, çünkü bilirim ki sorun insandadır, yani kusurlu olan biziz, dolayısıyla insanın yaptığı her şey kusurludur. Bize düşen bu kusurları en aza indirmektir. Bunun yolu da eleştiriden geçer. Yaptığım da budur. Sorun biz, siz değil, sorun bir ülkedeki doğruların yanlışlara oranıdır. Biz çalmaya izin verdiğimiz sürece birileri çalmaya devam eder, çalanın partisi, dini, ırkı, cinsiyeti önemli değildir. Sanal ortamda nutuk gibi oldu, kusura bakmayın, benim yaptığım da bir nevi kibir aslında.

..........................................

6. Sanırım dediğiniz gibi olacak Mr Brown. İlk seansta 766 bin lot işlem olmuş. Galiba alıcıyla anlaştılar ve hisseleri 1,88-1,90 gibi bir ortalama ile devrediyorlar. Küçük yatırımcının bu sığ tahtada bu kadar kağıdı alması pek mümkün değil. Bu fiyatları normal görüp satıyorlar daha önce yaptıkları gibi.

7. bu fiyattan satmaları çok düşündürücü ilerisi için...

8. herkesler sattı gittimi acaba kimseler kalmamış 2 kişi 1.5 milyon satış gerçekleşti mi yoksa buradan is bitti fişi çektiler mi uzun uzun süre bize kitlediler 2.12 den kaçan kaçtı mi yoksa

Sayfa 235/298 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •