Sayfa 237/298 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1.  Alıntı Originally Posted by west_77 Yazıyı Oku
    arkadaslar garantı yatırım 06/03 ıle 09/03 yanı 3 gun ıcınde 1,5 m lot toplamıs dıkkatınızeeee
    onumuzdekı hafta ıcınde hareket gelebılırr.....
    topladi da neye dikkat etmeli 2.15 üstü ve oralardan 5 günde çaka çaka 1.86 ya geldik toplaya toplaya nekadar yatacak 1 ay 3 ay sonra iade edilecek bize mali kitlediler 2.30 lardan toplasa ne olur kimbilir nezaman yukarı hareket edecekler belki 2019 da subat

2.  Alıntı Originally Posted by SEKO341 Yazıyı Oku
    topladi da neye dikkat etmeli 2.15 üstü ve oralardan 5 günde çaka çaka 1.86 ya geldik toplaya toplaya nekadar yatacak 1 ay 3 ay sonra iade edilecek bize mali kitlediler 2.30 lardan toplasa ne olur kimbilir nezaman yukarı hareket edecekler belki 2019 da subat
    Bu toplama zaten fiyat düştükçe gerçekleşmiş yuksek fiyattan değil hisse düşükten toplanır çıktığı ya sahada gider yada belli bir fiyatta vedalasir bunun sonunda gerek gibi olacaktır büyük ihtimalle .bu fikir sadece benim şahsi Görüşüm benim elimde mal yok ama bu hafta içinde takibe alıp alim yapacağım takibe gore

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
     Alıntı Originally Posted by west_77 Yazıyı Oku
    Bu toplama zaten fiyat düştükçe gerçekleşmiş yuksek fiyattan değil hisse düşükten toplanır çıktığı ya sahada gider yada belli bir fiyatta vedalasir bunun sonunda gerek gibi olacaktır büyük ihtimalle .bu fikir sadece benim şahsi Görüşüm benim elimde mal yok ama bu hafta içinde takibe alıp alim yapacağım takibe gore

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    o mallar patronların yeni kayıt yaptırdığı mallar.
    bu fiyattan satarlar mı?yoksa fiyatı yukarı çekip satarlar mı takip etmek gerekir.
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by west_77 Yazıyı Oku
    arkadaslar garantı yatırım 06/03 ıle 09/03 yanı 3 gun ıcınde 1,5 m lot toplamıs dıkkatınızeeee
    onumuzdekı hafta ıcınde hareket gelebılırr.....
    cumartesı uyarmıstımmmmmmmmmm bugun guzel olucak ınsalllahhh

5. işi gücü üçkağıt... çok tehlikeli kağıt

6.  Alıntı Originally Posted by west_77 Yazıyı Oku
    kapanışı iyi olsun inşallah

7.  Alıntı Originally Posted by SEKO341 Yazıyı Oku
    kapanışı iyi olsun inşallah
    olucak arkadasım ınsallahbugun ıyı bır kapanısbeklıyorum ogleden sonra hızlanacaktır derınlık ve laımsatımlar suan onu gosterıyor bu sadece benım tahmınım ve gorusunmmdurr

8.  Alıntı Originally Posted by west_77 Yazıyı Oku
    Dostum o toplama değil..yanlış biliyorsun..6.7 m Loti olan bir tahtadaki 3 günde 1.5m lot toplamak çok dikkat çeker..kap ta haberi var..patronlar 1.5 m lot satışa kote ettirdiler.. daha önce de 2 kere patronlar satış yaptı.
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

Sayfa 237/298 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •