Sayfa 264/298 İlkİlk ... 164214254262263264265266274 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. şirket satılıyor gençler..
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

2.  Alıntı Originally Posted by ayazbey Yazıyı Oku
    şirket satılıyor gençler..
    Bu bize nasil yansiyacak peki bi fikriniz var mi

SM-J530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ne s2m bir haberse kimse iyimi kotumu yorum yapamiyor. Fiyat işi belirler tutar itnelik yapmak isterlerse aşağıdan vururlar yok yukarı götürmek isterlerse satış rakamını 2.5-3 derler izleyip görelim.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Şirket direkt sarılıyor dememişler
    Alıcılar ile görüşmeye başlamak ne demek?
    Şirketi satıyoruz alıcılar ile görüşüyoruz demişler satış fiyatını daha sonra belirleriz demişler kabaca yani haberi iyi kullanmak içim bölümlere ayırmışlar kurşun misali

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Yakında hangi şirket alacak onu da açıklarlar eğer kurumsal büyük bir şirket alırsa ve satış tutarı iyi ir rakamsa uçuk fiyatlara gide zira son aylaki işlem hacminin çıldırması buna işaret virmanlar vs

https://postimg.cc/vcFYXNz3
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

6. KAP haberlerine bakıyordum bi bakıyordum a ha saneli gördüm. Bu şirket açıklama olarak bugün dediyse nasıl spor şirketleri herşey olup bittince kapa görüşmeler başladı açıklamasını yapar bundada o bavayı sezdim. Kapa yakında açıklayıcı bir bilgi düşer az sabır

7. Normalde kim ne yapsın saneli. Kaç kuruşluk bir ederi var. Alacak olan kişi yeni bir sirket kurar.elektirik pano imalatı vs basit işler yapıyor.enistemde panocu...

Burada bence onemli olan vakıf şeker gedik marbas in mali toplaması ve bu haberin düşmesi..Oyak yatırımın 500 Bim Lotu vakıf devir etmesi vs.

İllaki hisseye canlılık katacaktir..al gülüm ver gülüm yapacaklar.belli.hayırlısı olsunm.bence amac yükseltmek için bahane yaratmaktı onunda yaptılar..inş hayırlısı olur özellikle eski yatırımcılar adına sevindim
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

8.  Alıntı Originally Posted by ayazbey Yazıyı Oku
    Normalde kim ne yapsın saneli. Kaç kuruşluk bir ederi var. Alacak olan kişi yeni bir sirket kurar.elektirik pano imalatı vs basit işler yapıyor.enistemde panocu...

Burada bence onemli olan vakıf şeker gedik marbas in mali toplaması ve bu haberin düşmesi..Oyak yatırımın 500 Bim Lotu vakıf devir etmesi vs.

İllaki hisseye canlılık katacaktir..al gülüm ver gülüm yapacaklar.belli.hayırlısı olsunm.bence amac yükseltmek için bahane yaratmaktı onunda yaptılar..inş hayırlısı olur özellikle eski yatırımcılar adına sevindim
    acaba bu uydurma haber ellerindeki malı buralardan millete çakmak için gel gel olabilir mi?

Sayfa 264/298 İlkİlk ... 164214254262263264265266274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •