Sayfa 267/298 İlkİlk ... 167217257265266267268269277 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. ARES Alaçatı Rüzgar Enerji Santralinin baş harfleri samırım. 01.11 tarihinden sonra inşAllah düZgün yönetlir bir şirket olur. Yenilenebilir enerji sektörü potansiyel açısından önü açık hayırlı olsun

2.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    ARES Alaçatı Rüzgar Enerji Santralinin baş harfleri samırım. 01.11 tarihinden sonra inşAllah düZgün yönetlir bir şirket olur. Yenilenebilir enerji sektörü potansiyel açısından önü açık hayırlı olsun
    Yukarıda dediğim şirket Saneli alan şirket değilmiş.

Işin enteresanı bu Ares hakkında internette elle tutulur hiçbir bilgi yok. Interneti bilmesem bu şirket gökten zembille mi indi diyeceğim. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

3. ares elektrik olabilir. http://www.areselektrik.com.tr/
    eger bu ise 2014 senesinde kurulmus bir sirket
    beklentisi olabilecek bir sirket degil onumuzdeki 5 sene için
    zaten hisse fiyatida bunu destekliyor
    sirket adresinden is hani içerisinde oldugu anlasiliyor tahminim priz satan elektrikçinin biraz daha büyügü
    Eski patronun açikladigi bilançoyu geçebilecekmi bakalim 50 bin lira )
    Bizim mahaledeki priz satan elektrikçi mamut abi daha yeni 300 bin liralik daire aldi .Bunlar Mahmut abi kadar olamadi en sonunda sattilar ben pek sattiklarinada inanmiyom malina çoktüler bence bunlarin.Alacak davasina aldilar elindeki sirketi bence
    Eger oyleyse bu alanda da bu sirket durmaz

Sene basinda buraya yazmistim bahadir elindeki hisseleri satmaya baslamisti o zaman hisse bitince ne satacan diye sonunda o da bitti bakalim varsa baska bisey talibim demistim

Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir

4.  Alıntı Originally Posted by yabanULEN Yazıyı Oku
    ares elektrik olabilir. http://www.areselektrik.com.tr/
    eger bu ise 2014 senesinde kurulmus bir sirket
    beklentisi olabilecek bir sirket degil onumuzdeki 5 sene için
    zaten hisse fiyatida bunu destekliyor
    sirket adresinden is hani içerisinde oldugu anlasiliyor tahminim priz satan elektrikçinin biraz daha büyügü
    Eski patronun açikladigi bilançoyu geçebilecekmi bakalim 50 bin lira )
    Bizim mahaledeki priz satan elektrikçi mamut abi daha yeni 300 bin liralik daire aldi .Bunlar Mahmut abi kadar olamadi en sonunda sattilar ben pek sattiklarinada inanmiyom malina çoktüler bence bunlarin.Alacak davasina aldilar elindeki sirketi bence
    Eger oyleyse bu alanda da bu sirket durmaz

Sene basinda buraya yazmistim bahadir elindeki hisseleri satmaya baslamisti o zaman hisse bitince ne satacan diye sonunda o da bitti bakalim varsa baska bisey talibim demistim

Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir
    Yanlış anlamayın bu şirket olduğunu sanmıyorum açıklamada Ares Yenilenebilir Enerji Yatırımları A.Ş yazıyor bunlar pano, bobin, sigorta-şalter işleri yapıyorlar gibi durumda herhangi bir yenilenebilir enerjisi bağlantısı kuramadım ana sayfadaki slayttaki rüzgar türbin görseli hariç... Neyse 1 aya kalmaz illaki çıkar kokusu. Hepinize iyi akşamlar dilerim.

5. Son dakika golü yedik

6.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Son dakika golü yedik
    Ne oldu sorması ayıp şaka gibi 18:00'da 1.37ye çekince komik alttan mal toplamanın peşinde birileri bulurlarsa tabi. Yapsın bakalım dansözlüğünü bizede gün gelir elbet para takması düşer ahaha. Ytd.

7. "nasıl oc oldum" isimli eserini yayınladı bugun kağıt

Sayfa 267/298 İlkİlk ... 167217257265266267268269277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •