Sayfa 277/298 İlkİlk ... 177227267275276277278279287 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    Ayrıca geçen haftadaki hissede malı kaptırdın sanırım, başkalarına yar olmayan sana da yar olmaz.

Burada da nasip rast gelsin.

ben bu hisseyi takip ediyorum. henüz bir güven oluşmadı bakalım..

ytd değildir
    arena yı iyi bir yerden elden çıkarıp vkgyo aldım, onu da bu sabah güzel bir yerden satarak artık saneldeyim. burada güzel bir hikaye oluşabilir, rüzgar enerji santralleriyle ilgili.

2.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    arena yı iyi bir yerden elden çıkarıp vkgyo aldım, onu da bu sabah güzel bir yerden satarak artık saneldeyim. burada güzel bir hikaye oluşabilir, rüzgar enerji santralleriyle ilgili.
    söyledikleriniz hiç inandırıcı değil, arenadan öngörüsü olan birisi asla çıkmazdı. Diğer maceralarınızı boşverin. Ama sanelde rüzgara yakalanmayın veya her ihtimale göre hazırlığınız olsun bu sadece size tavsiyemdir. Asla yatırım tavsiyesi olamaz.

ytd değildir

3.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    CUma günü 18.04 'de kap aydınlatmada böyle bir haber düşmüş hiç gündem olmamış

Şirketimiz merkezinde yapılan yönetim kurulu toplantısında;

02.11.2018 tarihinde yapılan KAP açıklaması ile; azalan talep ve artan maliyetlerin yarattığı olumsuzluklar nedeni ile Elektrik Pano imalat faaliyetlerinin yürütüldüğü üretim tesisimizin kapatıldığı kamuoyuna duyurulmuştu.
    Şirketimiz kaynaklarının pay sahiplerinin yararına verimli olarak kullanılması, şirketin sürdürülebilir karlılığının devam ettirilmesi, şirketin büyüme hedefleri doğrultusunda faaliyet alanının genişletilmesi hedefleri doğrultusunda şirketimiz imtiyazlı paylarına sahip ARES Yenilenebilir Enerji Yatırımları Ticaret A.Ş. ortağı Sena YILDIRIM' ın yine ortağı olduğu Özel Çınar Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin %57,98' lik payının alınarak hakim ortak olunmasına yönelik sürecin 30.11.2018 tarihine kadar tamamlanmasına,

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/718943

yatırım tavsiyesi değildir

Sanelde bu haber yatırımcıyı kaygılandırdı. Yoksa ben dahil şirketten yeni bir başlangıç bekliyordum. Bu haberi okuyunca ayrıca borsa gündemdeki haberi görünce iyice mesafeli olmaya başladım. ama yine de takip ediyorum.

yatırım tavsiyesi değildir

4. battı galiba bu a.g. çocukları elimizdekilerde gitmesin diye gmstermelik şirket sattılar. 2016-2018 yılları arasında cengiz holdingin siirtteki maden ocaklarından rakamı hatırlayamadım 2017 yılında gaziantep belediyesinden38milyon olmak üzere toplam 60 milyonun üzerinde iş aldılar ortada ne yapılan iş nede para var. hep zarar hep zarar neymiş efendim okumuşmuş da mühendismiş de bu memleket böyle pezolarlamı kurtulacak bizim gibi sade vatandaşlar dişinden tırnağından artırıyor memleket kalkınsın diye parasını yastık altına koymuyorspk böle pezolara imkan tanıyor.6 yıldır bekle şu gelinen duruma bak belkide kazanamadıkları parayla krediyle boğaz kenerında sabah akşam alem yaptılar spk yı ve böyle hırsızları duaların reddolunmayacağı şu mübarek günde Alla' a havale ediyorum. esas suçlu spk yan gelip yatıyorlar ne kadar maaş aldıkları bile belli değil belki 100 belki 150 bin

5.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    battı galiba bu a.g. çocukları elimizdekilerde gitmesin diye gmstermelik şirket sattılar. 2016-2018 yılları arasında cengiz holdingin siirtteki maden ocaklarından rakamı hatırlayamadım 2017 yılında gaziantep belediyesinden38milyon olmak üzere toplam 60 milyonun üzerinde iş aldılar ortada ne yapılan iş nede para var. hep zarar hep zarar neymiş efendim okumuşmuş da mühendismiş de bu memleket böyle pezolarlamı kurtulacak bizim gibi sade vatandaşlar dişinden tırnağından artırıyor memleket kalkınsın diye parasını yastık altına koymuyorspk böle pezolara imkan tanıyor.6 yıldır bekle şu gelinen duruma bak belkide kazanamadıkları parayla krediyle boğaz kenerında sabah akşam alem yaptılar spk yı ve böyle hırsızları duaların reddolunmayacağı şu mübarek günde Alla' a havale ediyorum. esas suçlu spk yan gelip yatıyorlar ne kadar maaş aldıkları bile belli değil belki 100 belki 150 bin
    Önceki yönetim zaten gitti. Şimdiki yönetimde birisi çınarda olan ortaklığı var, ve oradaki payların hakim ortağı olarak alarak anlaşılan parayı sanele ödettirecek. çınarı hastane mi ne aradım taradım bulamadım.

Yine garantide kote ettirdikleri payları büyük bir ustalıkla değişik aracı kurumlara dağıttılar, kim alıyor kim satıyor onlar biliyor. 5 milyon fazladan hisse saneli nasıl etkiler bilemiyoruz. her akşam takasları değişiklikleri kontrol ediyorum. Bulmaca gibi. dün oyak 500 bin lot aldı, gerçekte aldı mı ? başkaları mı sattı anlayabilene aşk olsun..işte böle..

ytd değildir

6. sanel de abdurrahman yıldırım diye bir borsacı varmış öyle mi
    borsagündem yazıyor

7. kopta gel oğlum hadi
    kim tutar seni

8. Belli ki 2.47'yi teknik olarak hedef yapmış görünüyor.

https://tr.investing.com/equities/sa...slik-technical

ytd değildir

Sayfa 277/298 İlkİlk ... 177227267275276277278279287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •