Sayfa 278/298 İlkİlk ... 178228268276277278279280288 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. Ancak ağırlıklı ortalaması aşağıda kaldı..

ytd değildir

2.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    Belli ki 2.47'yi teknik olarak hedef yapmış görünüyor.

https://tr.investing.com/equities/sa...slik-technical

ytd değildir
    Teknik analize göre hareketli ortalamalarda 2,47 tobo hedefi olarak gözüküyor. Bu hafta önemli bir kapanış yaptı haftalıkta 2,02 üstü kapattı 2,24 önemli bir değerle yani 200'ü cari geçti yani ilk sinyal, günlükte ise 19'u pazartesi yada 20'si salı gibi 50-200'ü geçecek gözüküyor inşallah oda önemli bir gösterge sizde hak veririsiniz ki trend değişiminin net göstergesi; yani kalıcı olursa net yükseliş trendi göstergesi. Yaptığım analizler tamamen amatörcedir ve kimseye al-sat tavsiyesi değildir. İyi akşamlar ytd.

3. Bu arada hareketli ortalamalarda saatlikte 90'lık periyottan yukarı yükseliş yönünde tepki hareketi veriyor gözlemlediğim kadarıyla teknik analizden anlayan hak verecektir. Hayırlı hafta sonları kendinize iyi bakın. Fantezilerimin beni bağladığını hatırlatır iyi akşamlar dilerim. ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    Belli ki 2.47'yi teknik olarak hedef yapmış görünüyor.

https://tr.investing.com/equities/sa...slik-technical

ytd değildir
    bence sorun değil
    hele dedikoduda söylendiği gibi abdurrahman yıldırım varsa

5.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    bence sorun değil
    hele dedikoduda söylendiği gibi abdurrahman yıldırım varsa
    Yalnız cuma günü yükselişi çok sağlıklı değil, 2.11'e uğraması halinde daha sağlıklı bir teknik olabilir, hacimsiz yükselişler önmli zararlar ortaya çıkarabilir diye düşünüyorum. Nitekim 2.19 hareketinden sonra 1.91'i unutmayalım.

ytd değildir

6. Ayrıca borsa gündemdeki haberi, kap aydınlatmadaki cınar sağlık hizmetleri alım kararını sürekli akılda tutmak lazım. ne oyunlar dönüyorsa biz bilemeyiz. ben sadece teknik grafiğe ve takas değişimlerine bakıyorum. grafik iyi ama takas değişimleri tam bir bulmaca gibi, bulabilirsen tabii.

ytd değildir

7. 2.47 teknik hedef olabilir mi ?

ytd değildir

8. zorlanıyor, anlaşılan 2.11 destek...

ytd değildir

Sayfa 278/298 İlkİlk ... 178228268276277278279280288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz