Sayfa 5/298 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 33 - 40 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. Allah tan korkmaz kuldan utanmazlar..çoçuklarınızada acımıyorsunuz yazık pazarladınız malları ınsanlara.. 2yıl oldu ınsan arada bı hareket yapar

2. eski üye adım gaziliahmet bu arada

3. Ya affedersiniz ben bu işten hiç bir şey anlamadım bu ortak satışına spk hiç mi yeter kardeşim zaten borsaya giriş fiyatının altındasın senin hisse satışına izin vermiyorum diyemiyor; hep ky mı kaybetmek zorunda. Bu arada aynı senaryo hedef girişim hissem vardı onda oldu bende panik yaptım sattım hala benim satış fiyatımın %15 üzerinde yani biz satmasak kesin düşerdi hatta taban yapardı ama olmadı; birde bu durumu kendimce yorumlamaya çalışıyorum daha yeni eski ortaklardan 1,5 milyona yakın hisse satın aldılar 2,25'e daha düşüğe satacak halleri yok ya bu hisseyi yukarılara çekmeden satmaları çok ama çok mantıksız sattıkları gibi bimer'e, spk'ya şikayette bulunmak gerekiyor bunlar göz göre göre bu işleri yapıyorlar diye. Bu arada hep dediğim gibi ben kıpırdamadan duruyorum duracağım versin aşağıya dahada alacağım var kafaya koydum, bir fiyat var getirsin olan hissem kadar daha alacağım. Bütün yazdıklarım şahsi durumumla ilgilidir; kesinlikle vede kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Ben genel olarak neşeli paylaşımlar yapmaya çalışırım, kusura bakmayın biraz monoton oldu; yinede mesajı gülerek bitirmek yakışır bize, hepinize önce sağlık sonra bol kazançlar dilerim. İyi akşamlar...

4. son olusan mum çekiç değilmi..eger cekiç ise yukselıs mumu olur

5. gedik 94 binle net satıcı

6. gedik takasda 94 bin küsür mal vardı elinde..bugun itibar ile hepsini satmış..2 gun oncede yapı kredı sattı..çok çapsıız bır şirket..1.milyon lotu buradan satarlar bedavadan 2 M para kazanır spk da izler her zamanki gibi

7. Satmak için müracat etmiş bunu şikayet edelim . Burda ky panikleyecek ellerindeki malı alacaklar . Sonra hepsini yukardan verecekler . Bizim parayla patronluk yapacaklar

8. 1 milyon lot degil..nominal degeri 1 milyon hisse...yani yaklasik 500 bin lot

Sayfa 5/298 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •