Special Days Image
Sayfa 53/298 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 417 - 424 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. 96 dan atlayanları akşama doğru 87 den toplar

2.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Kağıt 96 yaptı vay bee
    Şunu yazana kadar 193 e bastı birisi ne kadar korkak önce ben satayım siz durun der gibii
    Dolar olmuş 2.63 elinde kalan malı pazarlayacak bugünümü buldun spek efendi

3. 1.92 ye 50 bin lot koydu yukardan alanlara geçmiş olsun.zaten 90 lı rakamlar sana yakışmıyor sanel senin yerin 80 ler ve 70 ler.

4.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Şunu yazana kadar 193 e bastı birisi ne kadar korkak önce ben satayım siz durun der gibii
    Dolar olmuş 2.63 elinde kalan malı pazarlayacak bugünümü buldun spek efendi
    dostum boş yazıyorsun yazma diye tavsiye ediyorum dolar ne zaman 2,63 oldu da bizim haberimiz yok milletin kafası karışıyormuş patlaması sana olur benden söylemesi

5.  Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    dostum boş yazıyorsun yazma diye tavsiye ediyorum dolar ne zaman 2,63 oldu da bizim haberimiz yok milletin kafası karışıyormuş patlaması sana olur benden söylemesi
    3.63 yazacaktım 2.63 yanlışlıkla yazılmış.sen onu anlayamadın mı.

Sen dolu yaz o zaman boş yazıyorsak.sataşma yapma ne yazacaksan yaz.herkesin aklı var almakta satmakta herkesin hür iradesi ile olur.sesli düşünüyorum.seni memnun etmek için yazmıyorum.okumazsın olur biter.asab bozuk başganım

6. Trade edenler için yazıyorum ben sen uzunuysan al bekle etkilenme.1.97 satıp 1.90 dan yerime koyabiliyorsa başarıdır.herkesin beklentisi farklı olur.saneli bir yıldır alan satan biri olarak iyi tanırım artar düşer açtığı yerden kapar sonra yin e artar ele verir öteye geçer
    Hadi senin için bu son yazım olsun.sen rahat ol

7. Bir hunter ımız vardı bizi aydınlatan onurda küstürdünüz yazmıyor da artık.adam doğru söylemiş dünde 97 gösterip 1.89 a çekti hep aynı hareket iki günde yüzde on yapar speğin götürmesine gerek Yok ki.hunter nerdesin duy sesimi.

8.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    1.85 e çekti yine hep aynı terane
     Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Akşama 1.82 kapar yine karnı ağrımaya başladı
    94 direncini geçemedi.hep aynı yukarı göster aşağıdan kapat
    96 dan atlayanları akşama doğru 87 den toplar
    1.92 ye 50 bin lot koydu yukardan alanlara geçmiş olsun.zaten 90 lı rakamlar sana yakışmıyor sanel senin yerin 80 ler ve 70 ler.
    bak bakalım bu yazıların ortak noktası neresi adam hisseden bezmiş her yükselişinde düşer düşer düşecek manalı yorumlar yazmış ama hisse haftalıkta al veriyor artık bu önemli hedefiniz yoksa yapacak bir şeyiniz de yoktur bu gün düşmesinin en büyük sebebide ky 'in döner nasılsa deyip satmasıdır spek alttan malı uğraşmadan aldı diye düşünüyorum pazartesi ne olduğunu anlarız artık

Sayfa 53/298 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •