Sayfa 54/298 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 425 - 432 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. [IMG][/IMG]

İNFO SATIS YAPIYOR MARBAS ALMIS...
    aynı kişi infodan acık satıs yapmıs marbasdan kapatmıs...
    ayın 4 unde marbas 180824 lot alım görünüyor aslında o gün 49313 lot satmıs
    180824+49313=230137

al gülüm vergülüm yapmış.. marbas elındekı malları satıs..bugun ınfo 23 bın acık yapmıs onuda marbasın son malları kapatır.

cok karısık tahta oldu..garan alan taraftaydı bugun satmıs..
    sankoda gecen aldıgı 80 bın lotu satmıs
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

2. [IMG][/IMG]

buda bugunku pasta

3. bu hısseye bı adam gıbı spek gelse..yavas yavas hergun yuzde 2 3 le..polho gıbı sekuro gıbı 5 hatta 10 lara usul usul goturur... ama kımse sırkete guvenmıyor cunku patron devamlı mal satıyor

4. [IMG][/IMG]

bu da haftalık egıtım amaclı...1.87 uzerınde kapatıp dortgen ıcıne gırmesı guzel olmus...ama ben bugun en azından 1.92 93 kapanıs beklıyordum.. nasıp kısmet ..herkese ıyı hafta sonları

5.  Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    bak bakalım bu yazıların ortak noktası neresi adam hisseden bezmiş her yükselişinde düşer düşer düşecek manalı yorumlar yazmış ama hisse haftalıkta al veriyor artık bu önemli hedefiniz yoksa yapacak bir şeyiniz de yoktur bu gün düşmesinin en büyük sebebide ky 'in döner nasılsa deyip satmasıdır spek alttan malı uğraşmadan aldı diye düşünüyorum pazartesi ne olduğunu anlarız artık
    Yalan mı dediğim her yazı çıkmadı mı? İlk yazı 1.85 e çekti dediğimde 1.92 den geri gelmişti.94 ü geçemedi dediğim dündü evet dün geçtiği yoksa ben mi görmedim.en son yazı ise 96 dan atlayanları 87 den toplar dediğim de çıktı kapanış 1.88 değil mi?ahh başgan ah biz saçları değirmende ağartmadık.neyse ders verecek halim Yok.beklesin tabi bugün şöyle bi 2 bin üzerine çıksın ama yapmadı ters köşe oldun.olacaksında borsada kural herkesin beklediğinin tersi olur.yazmayacaktım ama cevap hakkımı kullandım haaa şimdi bak ne diyeceğim pazartesi ben de 2.08 lere bir hareket çekeceğini düşünüyorum.kimse zaten yatırım tavsiyesi olarak almaz almasında zaten aptal olanlar hariç.

6. Hunter_sipek az kaldı benden kurtulacaksınız az daha gerçekleri yazayım gidecem az daha sabır ;
    ayazbey grafik güzel spek çok tehlikeli satan çoğunluk ky alttan alırım diye sattılar hatta alım kademelerini de doldurdular hisse dayandı çökmedi haftaya bu daha net anlaşılacak teknik olarak haftalıkta bile al veriyor hisse 3-4 aydır böyle değildi günlük al veren hisseler al sat için haftalık al veren hisseler daha potansiyeli diye düşünüyorum
    (bu arada bu sayfadaki arkadaşlara bir sürprizim olacak çok yakında )

7.  Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    Hunter_sipek az kaldı benden kurtulacaksınız az daha gerçekleri yazayım gidecem az daha sabır ;
    ayazbey grafik güzel spek çok tehlikeli satan çoğunluk ky alttan alırım diye sattılar hatta alım kademelerini de doldurdular hisse dayandı çökmedi haftaya bu daha net anlaşılacak teknik olarak haftalıkta bile al veriyor hisse 3-4 aydır böyle değildi günlük al veren hisseler al sat için haftalık al veren hisseler daha potansiyeli diye düşünüyorum
    (bu arada bu sayfadaki arkadaşlara bir sürprizim olacak çok yakında )
    suprızı beklıyoz ustat.........saygılar........

8. Başgandan 6 gündür ses çıkmıyor.işi bitti galiba.başka yerlerde geziyordur şimdi.ne oldu 1.96 dan 188 lere geldik yine.birde süprizi vardı bazı insanlarda inanıyorlar en çok ona gülüyorum.sanel bu sanel endeksin rekor kırdığı yerde hala yerinde sayıyor.şaşırdık mı

Sayfa 54/298 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •