Sayfa 55/298 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 433 - 440 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. evet buradayım sürekli takip ediyorum sürpriz olayı şu ben 10 kademe derinlik ile takip ediyorum bu ve bir kaç hisseyi bu derinliği bir program ile öncelikle bu hisseyi takip edenlerle ücretsiz paylaşmak için facede bir grup açtım henüz başlamadım ama en kısa zamanda başlayacağım BaşkanınYeri isimi

2. 10 kademeyi canlı görecek miyiz?
    Zeki müren de bizi görecek mi

3.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    10 kademeyi canlı görecek miyiz?
    Zeki müren de bizi görecek mi
    bak bakalım görecek misin 856 293 351

4.  Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    evet buradayım sürekli takip ediyorum sürpriz olayı şu ben 10 kademe derinlik ile takip ediyorum bu ve bir kaç hisseyi bu derinliği bir program ile öncelikle bu hisseyi takip edenlerle ücretsiz paylaşmak için facede bir grup açtım henüz başlamadım ama en kısa zamanda başlayacağım BaşkanınYeri isimi
    ustadım halaaaaa suprız yokmu ******************

5. hissenin bir habere ihtiyacı var onuda kendi verecek biz sadece bekleyeceğiz

6. Üstadım süpriziniz bu muydu bizde bişey zannetmiştik

7. Açık açık yazayım ekibin aldığı kadar lotu hisse kendi alsa 5 tl olurdu bu hisse adamlar kredili işlemlerle açığa satıyorlar bir türlü lotlar bitmedi ara bide üç beş ky döküldü olacağı bu kadar bu hafta böyle yeni biri alım yapmadıkça değişen olmayacak bende bu işi görmeden alıp satanlara biraz faydam olsun diye ekranın birini verdim elimden gelen bu kadar piyasada o kadar çakal var ki anlatamam

8. Arkadaşlar size Teknik zaten müjdeyi vermiş, bangır bangır bağırıyor geliyorum diye.. Allah bol kazançlar versin...

Sayfa 55/298 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •