Special Days Image
Sayfa 103/298 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 817 - 824 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. 2.00 yi aşsında çıkalım bu lanet kağıttan
     Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    hacim olmaması bir hikayenin olmadığından adamlar bu işi bilmiyormu yoksa ilgilenmiyor mu çok belli değil bir kaç aracı kurum kafalarına göre oynuyorlar kredili işlemler falan filan ama şimdi alıcı yok satışda yok açığına hacim o yüzden düşüyor 2,00 üzeri çıkışlarında kafasına vuracak bir çok aracı kurum var

2. Pardon sayfa 100de 1.98 de malı boşaltığınızı yazmışsınız
     Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Ben kendi takasımı paylaşayım 400 lotim var enişte aldı aldı yoksa satmıyorum.1.86 ya koydum satışa onuda almıyor

3. Hangisi doğru
    Ben kendi takasımı paylaşayım 400 lotim var enişte aldı aldı yoksa satmıyorum.1.86 ya koydum satışa onuda almıyor
    Geçenki çıkışta 1.98 den malı boşalttım daha aşağıları bekliyorum.1.75 lerden alıcam

4.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    Hangisi doğru
    Şimdi Hüseyin cim 400 lot satış koydum 1.86 ya almadı o bugünkü işlemim.geçen 1.98 hareketinde 10 bin lotu enişteye yedirdim.altlardan biraz aldım daha satmadım onu küsüratını satayım dedim almadı küçük enişte.yalan olmaz bizde.sağlam bir ışık görsem 20 bin tane alırım ama ışık YÖK.artarsada spekülatif

5. 👍👍 anlaşılmıştır
    Şimdi Hüseyin cim 400 lot satış koydum 1.86 ya almadı o bugünkü işlemim.geçen 1.98 hareketinde 10 bin lotu enişteye yedirdim.altlardan biraz aldım daha satmadım onu küsüratını satayım dedim almadı küçük enişte.yalan olmaz bizde.sağlam bir ışık görsem 20 bin tane alırım ama ışık YÖK.artarsada spekülatif

http://www.hisse.net/topluluk/showth...908#post822908

hisse yarışmamızda dereceye girenler belli oldu
    yarışma kurallarına uygun hisse tahminlerinizi alalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Şu an için b.k'tan kağıt ve p.çten tahta yapıcısı var 20bin adetlik işlem sanki gözaltı pazarı kağıdı gibi duruyor Aracı kurumlardaki takası verebilecek varmı kimde kaç adet artıran varmı eldilten varmı bakabilen varsa bir bakalım kimde kaç afet var küm artırmış kim saymş

8. Kağıttan bi halt olursa bana da söyleyin

Sayfa 103/298 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •