Sayfa 263/298 İlkİlk ... 163213253261262263264265273 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1.  Alıntı Originally Posted by MELIKEMAL Yazıyı Oku
    Lütfen sessiz kalıyorsak yokuz değil hep takipteyiz ve içinizde ilk alış gününden beri bir defa bile satmadan hatta üstüne tek alan enayi benimdir ahahaha. MR.BROWN'un şirketin adamı olduğunu düşünüyorum hep burada helal olsun şaka bir yana hepinize selamlar; ben artık sallamıyorum saldım çayıra mevlam kayıra ama tek bir hissim var bu hisse ya 0'lanacak yada çok farklı bir olayla karşımıza çıkacak hakkımızda hayırlısı. Yazdıklarım tamamen kendi hayal alemimdir kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir; hepiniz kendinize iyi bakın seneye görüşmek üzere.
    MELİKEMAL güldürdün beni Allah'ta seni güldürsün
    Sene 2015 ti kış ayıydı. Bu hisseyi aldığımda ... o gün internetim bitmiş olsaydı keşke. Bisttech bozuk olaydı keşke ;)
    San-el sayesinde çelik gibi irademiz metanetimiz, sabrımız oldu. Gerçi cebimiz boş kaldı ama o küçük bir ayrıntı.
    Sanel 22. Yüzyılın kağıdıymış küçük bir zamanlama hatası yapmışız ; )

2.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    MELİKEMAL güldürdün beni Allah'ta seni güldürsün
    Sene 2015 ti kış ayıydı. Bu hisseyi aldığımda ... o gün internetim bitmiş olsaydı keşke. Bisttech bozuk olaydı keşke ;)
    San-el sayesinde çelik gibi irademiz metanetimiz, sabrımız oldu. Gerçi cebimiz boş kaldı ama o küçük bir ayrıntı.
    Sanel 22. Yüzyılın kağıdıymış küçük bir zamanlama hatası yapmışız ; )
    MR.BROWN sanırsın bordo bereli eğitim kampı hisse müberek ne yılan, kurbağa yemediğimiz nede tam siper sürünürken üstümüzden ateş açmadıkları kaldı; bırakta çelik gibi sinirlerimiz irademiz olsun artık. Haklısın Sanel'i ben toplayıp hayatım boyunca oğlum var ellerinizden öper ona miras bırakmayı düşünüyorum; bakarsın gelecekte bu Marvel'in Iron Man filminde ki gibi akıllı makineler, chip işine girer köşeyi döner çocuk. Bize faydası olmadı ona yarar bari... Hepiniz iyisinizdir umarım; aileleriniz de öyle herşeyin başı sağlık, huzur önce bunları dilerim sizlere sonra da hayırlı yatırım ve kazançlarınız olsun. Kendinize iyi bakın, görüşürüz.

3. selam olsun eski ortaklara..bugun yanınıza geldim.. ya nasip
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

4.  Alıntı Originally Posted by ayazbey Yazıyı Oku
    selam olsun eski ortaklara..bugun yanınıza geldim.. ya nasip
    Ayazbey' de geldiğine göre hareket yakında başlar. Hoş geldin eski-yeni ortak ..

5.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Ayazbey' de geldiğine göre hareket yakında başlar. Hoş geldin eski-yeni ortak ..
    hoşbulduk inş ugurlu gelırız

6. ele vermece başlamış gene

7.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    beklediğim kopmayı bi yapmadı.. takaslarda oyak yatırımın topladıgı mal vakıfa gonderıldı..vakıf takasata 2 sırada 1M mal oldu..vakıf seker yatırım ve marbas topluyor..bakalım bızede beklemek duser...yakup abı buralardamısın

8.  Alıntı Originally Posted by ayazbey Yazıyı Oku
    beklediğim kopmayı bi yapmadı.. takaslarda oyak yatırımın topladıgı mal vakıfa gonderıldı..vakıf takasata 2 sırada 1M mal oldu..vakıf seker yatırım ve marbas topluyor..bakalım bızede beklemek duser...yakup abı buralardamısın
    Hoş geldin kardeşim pusuda bekliyorum .Sanel bizde bağımlılık yaptı yüzümüzü güldürmesede

Sayfa 263/298 İlkİlk ... 163213253261262263264265273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •