Sayfa 272/298 İlkİlk ... 172222262270271272273274282 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. Bu hisse uzaya da gitse alınmaz. Geçen sene ihale aldık dediler 3 liraya gitti, sonrası hüsran, aman dikkat edin, en iyisi hiç bulaşmayın.

2. imtiyazlı hisseleri satın alan kişi çağrı yapmak zorumnda mı bilen varmı.

Alıntı Originally Posted by ozonel Yazıyı Oku
    imtiyazlı hisseleri satın alan kişi çağrı yapmak zorumnda mı bilen varmı.
    Zorunda değil... B grubu hisselerin de çoğunluğu alınmalı...(Rana hanımın aldığı lotlar %6 seviyesinde kaldı)Çağrı yükümlülüğü normalde yok ama tebliğe göre gönüllü çağrı yapabilir ki zaten 1.61 aşağısı olmadan gönüllü çağrı yapıyorum demiş yeni patron...Yani spk ya başvuru ve süreç 1-2 ayı bulur...Bu arada bu gün kademelerde -1.61 özellikle milyon lotlar havada uçuştu bana göre serkanla bahadırın lotları piyasadan verilmiş olabilir...Bir dolap dönüyor ya hayırlısı...Kalanlara bol kazançlar...

4.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Zorunda değil... B grubu hisselerin de çoğunluğu alınmalı...(Rana hanımın aldığı lotlar %6 seviyesinde kaldı)Çağrı yükümlülüğü normalde yok ama tebliğe göre gönüllü çağrı yapabilir ki zaten 1.61 aşağısı olmadan gönüllü çağrı yapıyorum demiş yeni patron...Yani spk ya başvuru ve süreç 1-2 ayı bulur...Bu arada bu gün kademelerde -1.61 özellikle milyon lotlar havada uçuştu bana göre serkanla bahadırın lotları piyasadan verilmiş olabilir...Bir dolap dönüyor ya hayırlısı...Kalanlara bol kazançlar...
    pazartesi kap a hisse alım haberi düşer.sanel alt yapısı ve teknolojisi ile sektörün önde gelen firmalarından birisi.
    Rana yıldırımın aklından geçenleri tahmin etmek zor değil.yakında güçlü bir partner haberide duyabiliriz. genel müdürlükteki yönetim kadrosunda 12 kişinin işine son verilmiş.bu demektir ki aynı zamanda bir kabuk değiştirme ve yeni bir ticari atılım içerisinde.gerel gibi teknoloji odaklı bir girişim olur inşallah .bu değişimin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum ve kendisine buradan başarılar diliyorum.

5. bu şirketin kuruluş tarihi eylül 2017.kuruluş sermayesi 100 bin tl.O aresle ilgili ise RES geliri 20 yıllık bir sözleşmenin sonunda devlete devredilmiş.ikisi farklı şirketler.bu yepyeni bir hikayesi olan bir şirket. aksi bilgi varsa paylaşın lütfen.

6.  Alıntı Originally Posted by aydadans Yazıyı Oku
    beyler flim bi kac güne baslar ven geldim
    ....

7. şirket zarar eden pano atölyesini kapattı
    yeni ortak hisse geri çağırmadan bahsediyor
    1.61 in altında olmamak kaydıyla
    bu defaki çıkış inşallah öncekiler gibi
    yalancı bahar değildir

8. sessizlik iyidir )

Sayfa 272/298 İlkİlk ... 172222262270271272273274282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri