Sayfa 266/298 İlkİlk ... 166216256264265266267268276 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1.  Alıntı Originally Posted by MELIKEMAL Yazıyı Oku
    Ayazbey yazmayayım diyorum yazdırıyorsunuz yazım siz dahil bütün kötü yorum yapan yatırımcılara gelsin. Bakın ben uzun zamandır bu şirkete yatırım yapan çakılı bir yatırımcıyım ne al-satçıyım nede gel-gitçi amacım yatırım yapmak bir şirkete doğru yada yanlış tercih ettim zamanın birinde bu beni ilgilendirir; yine karı zararı beni bağlar. Sizin hisseniz var-yok yada bu hisse kar/zarar ettirdi size canınız yandı oda sizin tercihiniz sizi bağlar burada hem fikir olalım. Şimdi hisseniz varmı bilmeden bu metni yazdığımı belirtmek isterim; amacınız ne ya bu yazıyı yazarken eğer hisseniz yoksa ne işiniz var forumun bu topiğinde Allah aşkına bana bunu anlatın hani diyorsunuz ya 5 kuruş etmez bu şirketi kim ne yapsın ozaman siz burada niye vaktinizi harcıyorsunuz da bunları yazma gereğinde bulunuyorsunuz merak ettim yazma gereği bulundum bir yatırımcısı olarak. Bırakın bu işleri bence yeter heryerde olumlu olumsuz bütün hisselerle ilgili yorum yapan arkadaşları okumaktan bıktı bu yatırımcı; varsa hissen para senin güç senin hisse senin al yada sat ne daha fazla bıdı bıdı ediyorsun. Varsa bildiğin kesin bilgi paylaş ky ile yap robin-hood'luğunu yoksa sus bırak herşeyi akışına aklı yada düşünme yetisi tek olan insan sen değilsin. Biliyorum ne bu forum önceki platformunda nede bu güncel platformunda yazmadım kimseye böyle bir yazı ama sende lütfen anla beni amacım kalp kırma değil; ders vermek haddime bile değil ama sıkıldım,yoruldum senelerdir. Kızarsanızda yazıma lütfen empati kurun ben şiketi övmüyorum dikkat edin kendi sıkıntımı dile getiriyorum; kalın sağlıcakla...
    dostum merakını gidereyim..elimde hısse var. zararda bekliyorum..haber dusmeden once yukselen trend verdıgı ıcın aldım beklıyorum.halka arzdan bile almıslıgım var 5 liralardan...ykarıda yorumda neyı begenmedın de boyle bı yazı yazdın anlamadım..sanırım yuklu zarardasın canın sıkkın..canını sıkma önemli olan saglık..

3 yılı zarada gecırmıstım bu hıssede.zafer ve yasemın sagolsun..malıyet dusurun kar acıklayacagız,yuksek temettu verecegız falan derdi bu sahtekarlar burda cok konusuldu...ankaradakı bayısıne bıle gıttım sonradan kapattılar.. sırket kucuk bır sırket calısan sayısı bellı.. adamlar art nıyetlı ..yukarıdan sattıkları malları asagdan alacaklar sonra bı spekle analasacaklar yukarı surecekler.. 5 liradan 60 bın lotum vardı..hisse 2 lıraya dustu o yuzden zarar konusunda ve bekleme konusundakı psıkolojıyı kımseden öğrenecek değilim.iyi bilirim.

neyse konu konuyu acıyor.. yolun acık olsun gonlune gore olsun hersey ..

aha bu da almama ve gecmıs zararlarımı cıkarma ümüdi tasıdagım grafık ..
    insallah tez zamanda zararlar cıkar

Son düzenleme : ayazbey; 02-10-2018 saat: 13:14.
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

2. son olarak bu nu bızlere pazarlayan karektersız (yakup abıde bılır) o zmaan snkrn demıstı .. çoçugunun esının uzerıne yemın ettı 10 katına goturecegız dıye ..o zman snkrn 6 liraydı..su an 1,68 tl..1 leri gördü..boyle karaktersız ınsanlar pazarladı bu hısseyı.. sırf patronun malları satılsın dıye..patronda sagolsun sata sata dolasımı % 32 lerden % 62 lere cıkardı.. neyse yukarıda Allah var cıkarır bır gun hepsını.. hayırlısı olsun herkes ıcın

3.  Alıntı Originally Posted by ayazbey Yazıyı Oku
    son olarak bu nu bızlere pazarlayan karektersız (yakup abıde bılır) o zmaan snkrn demıstı .. çoçugunun esının uzerıne yemın ettı 10 katına goturecegız dıye ..o zman snkrn 6 liraydı..su an 1,68 tl..1 leri gördü..boyle karaktersız ınsanlar pazarladı bu hısseyı.. sırf patronun malları satılsın dıye..patronda sagolsun sata sata dolasımı % 32 lerden % 62 lere cıkardı.. neyse yukarıda Allah var cıkarır bır gun hepsını.. hayırlısı olsun herkes ıcın
    Cevabınız için teşekkür ederim; İnşallah zararlarınızı sıfırlayabilirsiniz umuduğunuz gibi Allaha emanet olun.

4.  Alıntı Originally Posted by MELIKEMAL Yazıyı Oku
    Cevabınız için teşekkür ederim; İnşallah zararlarınızı sıfırlayabilirsiniz umuduğunuz gibi Allaha emanet olun.
    ben tesekkur ederım..eger sızı kırıcı bı yazım canınızı sıkacak bır yazı yazdıysam özür dilerim..ama bu da bı grecek sanel ve benzerı hısseler malasef yargı ve denetleme olmadıgı ıcın ..patronların ıstedıgı gıbi at koşturabildigi senetler..5 lıradan buralara gelır ıken kımse sormadı..halka acılmadan once kat kat buyuyen halka acıldıktan sonra ne hıkmetse kurumus bır pınar gıbı kar oranları hızla kesınlen sırketler bunlar..aslında bu tarz hısseler yerıne saglam hısse almak lazım..mısal kendı adıma buna yatırdıgım parayı kı ozaman 5,50 den bıle almıslıgım vardı ..3 yılımı yedı zararına sattım vs ..aselsan alsaydım bunda bekleyecegıme onda bekleseydım su an cok daha buyuk bır portfoyum olurdu.

ıns patron denen karektersız malları toplamıstır da ..hısseye hareket ettırır..el ınsaf yıllarca beleyen ınsanlar var.. ben su satıs haberı dusunce ümitledim..dedim tamam artık bıktırdılar herkesı hareket zamanı geldı dıye..ama nafıle bu beklentı bıle hareket getırmedı..belkı sonra yapar bılemem..artk spek yada patron canı ne zaman ısterse..

sizde Alaha emanet olun.bol ve hayırlı kazanclarınız olsun inş

5. ne olur şimdi ares yenilenebilir enerji yatırımları a.ş satın almış

6. 1,6x kusurden..hayırlısı olsun..yenı sahıpler yenı ümitler..

7. trend devam ediyor..bakalım sonu nasıl olacak...bence ılerleen gunlerde şirket adını değitirir.. ares enerjı artk halka acıldı .. ins yenı patronlar insaflı adaletlı merhametlı ınsanlardır..

8.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    ne olur şimdi ares yenilenebilir enerji yatırımları a.ş satın almış
    Sanırım bu şirketi satın alıp şirket birleşimini yaparlar. Böyle birşey gerçekleşirse Daha büyük hacimli bir şirket olur. Ama herşey birleşen şşrketin finans ve karşılık durumuna bakar

Sayfa 266/298 İlkİlk ... 166216256264265266267268276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •