Sayfa 116/298 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 921 - 928 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. ben varım bende malı verdim hayırlısı olsun alttan destek yapıyorum bu kadar ufak bir hareket yetersiz devamının geleceğini düşünüyorum

2. Selamlar arkadaşlar, iyisiniz umarım. Düşünceniz nedir bu haberde mi işe yaramayacak diyorsunuz.? Sn. Hunter_sipek Enişte bu haber üstüne malı toplayacağı yerde dağıtıyor mu.? Desene eniştenin buy tuşu bozulmuş kötü haberde de iyi haberde de sell'e basmak zorunda ahahaha şaka bir yana eniştenin vardır bir bildiği batık şirkete bu kadar kimse piyasada iş vermez en azından şirket tahmin ettiğimiz gibi kağıt üstünde zararda gösterse gerçekte batık durmuyor. ;) Yazdıklarım tamamen geyik içerir yatırım tavsiyesi değildir. Hayırlı günler dilerim arkadaşlar.

3.  Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    ben varım bende malı verdim hayırlısı olsun alttan destek yapıyorum bu kadar ufak bir hareket yetersiz devamının geleceğini düşünüyorum
    Sn. Başkan ben 2 seneye yakındır çakılı al-sat bile yapmadan(bu hata tabi ki) bu hissedeyim bende size katılıyorum; bu kağıdın taktiğimi desem, özelliğimi desem geç intikal yani tepki var hep 1-2 gün sonra sert tepki verdi şimdiye kadar. Ama borsa bu hiçbir şey belli olmaz hele ki bu kağıtta. YTD.

4. 1,95 te dengelenirsek yukarı deneyecez yine

5.  Alıntı Originally Posted by MELIKEMAL Yazıyı Oku
    Selamlar arkadaşlar, iyisiniz umarım. Düşünceniz nedir bu haberde mi işe yaramayacak diyorsunuz.? Sn. Hunter_sipek Enişte bu haber üstüne malı toplayacağı yerde dağıtıyor mu.? Desene eniştenin buy tuşu bozulmuş kötü haberde de iyi haberde de sell'e basmak zorunda ahahaha şaka bir yana eniştenin vardır bir bildiği batık şirkete bu kadar kimse piyasada iş vermez en azından şirket tahmin ettiğimiz gibi kağıt üstünde zararda gösterse gerçekte batık durmuyor. ;) Yazdıklarım tamamen geyik içerir yatırım tavsiyesi değildir. Hayırlı günler dilerim arkadaşlar.
    Sn malikemal dün aldık 1.88 ort ile bugün tavan hatta 4-5 tavan bekledim.onuda vermedi enişte.satalı 3 hafta oldu başka gezegenlerde gezdim saneldede enişteyi öpme geldik ama o bizi öptü.banvit bi haberle yüzde yüz yaptı bu hisse dağınık olsa gerek zamanı olan beklesin.tavsiye olarak almayın lütfen

6. Merhaba
    Piyasa değeri: 25.8 M
    Sermaye. : 13.2 M
    Özsermaye. : 21.1 M
    2018 ilk çeyreğine kadar aldığı iş : 42.5 M

Bu bilgilerde yanlışlık yok öyle değil mi? Veya hesaba katmadığım herhangi bir eksiklik felan. Bilgilendiren olursa sevinirim.
    Aklıma Orge geldi. Onu da bu fiyatlardan almıştım ama bu fiyatları hayal bile edemediğimden çok erken çıkmıştım.
    Yalnız Orge nin temeli sağlamdı. Sanel uzun zamandır zarar yazıyor bildiğim kadar ile.
    Cevap veren arkadaşlara teşekkürler

Saygılar kolay gelsin.

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bu gün olmasa da bir fırsat daha verecek şimdi burada değerleri yazmıyorum takibi bırakmayın sert değil bu hareket devamını yapacağını düşünüyorum

8.  Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    bu gün olmasa da bir fırsat daha verecek şimdi burada değerleri yazmıyorum takibi bırakmayın sert değil bu hareket devamını yapacağını düşünüyorum
    Sn. Başkan o dediğin bir fırsat bizi kurtarmıyorsa ne yapacağız beklemekten başka.?

Sayfa 116/298 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •