Sayfa 119/298 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 945 - 952 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. spek değil enişte adamı 2 günde sinir etmişsiniz ne yaptınız enişte ne yaptı bunlar sen söyle ben anlarım senin dilinden

2. Yani bir kağıt fırsatını buldukça yada fırsat yaratarak bu kadar düşürülür vede olumlu ortamda iyi haberlerin çıktığı zamanlarda bu kadar baskılanır işte bu kağıdın ismi Sanel sayın arkadaşlar. Bu kağıdın psikolojisinin bozuk olduğunu düşünüyorum 2 senelik izlenimlerimle; acayip bir şekilde ceza almıyor vede uğraşılmıyor o kadar şikayete rağmen ilginç sanırım doktor(spk) kendi haline bırakayım dedi. Yazdıklarım benim içimde siz yatırım tavsiyesi olarak almayın.

3. Benim anlamadigim nden kimse bulasmıyor hisseye 3 yıl oldu
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

4.  Alıntı Originally Posted by ayazbey Yazıyı Oku
    Benim anlamadigim nden kimse bulasmıyor hisseye 3 yıl oldu
    beni gördüğüm kısa vadeli bu hisse gider diyen alanların alayı satıyor bu satış bitmiş değil iş yatırım zaten sürekli satıyor en büyük hisse onda olmasına rağmen endeksi izliyor umulmadık bir rakamıda görebilir çok takılmayın tepki ile dönüşü hızlı olur arkadaşım senin dediğin konu şu alan kar ister hisse dar alanda paslaşıyor alan satamıyor sıkıntı bu hacim sürekli 500 bin lot olmadıkça kimse bulaşmaz biz neden alıyor satıyoruz onuda belirteyim milletin iyisini almaktansa bildiğimiz kötüyü alıyoruz kısaca yazyım tatgıda diyorlar 1 haftadır ky aldığın beri sürekli düşüyor destek dinlemiyor onları gördükçe bu hisse cazip geliyor zaten diplerde diye

5.  Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    beni gördüğüm kısa vadeli bu hisse gider diyen alanların alayı satıyor bu satış bitmiş değil iş yatırım zaten sürekli satıyor en büyük hisse onda olmasına rağmen endeksi izliyor umulmadık bir rakamıda görebilir çok takılmayın tepki ile dönüşü hızlı olur arkadaşım senin dediğin konu şu alan kar ister hisse dar alanda paslaşıyor alan satamıyor sıkıntı bu hacim sürekli 500 bin lot olmadıkça kimse bulaşmaz biz neden alıyor satıyoruz onuda belirteyim milletin iyisini almaktansa bildiğimiz kötüyü alıyoruz kısaca yazyım tatgıda diyorlar 1 haftadır ky aldığın beri sürekli düşüyor destek dinlemiyor onları gördükçe bu hisse cazip geliyor zaten diplerde diye
    Sn. Başkan iyi güzel yazmışsında hatta seninde stratejin güzel ama cidden biz nasıl kurtulucaz ne olmalı karlılık eksik diyeceksin şimdi bakıyorum biste milyon tller zarar çoğu firma tavan tavan gidiyor millet kurtuluyor hatta kar ediyor üstüne. Bu kağıdın cenabetliği neresi hiçmi kusura bakma senin kadar kafası çalışan bir spek yok hiçmi bu sığlıkla hisseyi rahatıyla taşırım diyeni yok hep grafik kazık ciziyor yatırımcısına. Soruyorum size 2 sene oldu abartısız bu kağıt sadece 1 evet yanlış duymadınız 1 gün tavan yaptı emin olun hatırlamıyorum ne zamandı onunda sonucu yine kazık formasyonu, inanın hergün baktım bu hisseye 1 tl verse her güne 750tl yapardı ama ne var kocaman zarar. Tamam kendi düşen ağlamaz ama Allah aşkına ya müdahele etsin spk yada inşallah benim paramda içinde batarlar bıktım, hayattan soğuttular halbuki ortalamam çok yüksekte değil bırak 1 haftayı 2 günde kara girerim olsa ama işte bu umut yoruyor insanı kapı ne kapalı ne açık yazık yatırımcıya; yıprandık hepimiz buralarda eskimiş hissediyorum. Yine rahatlatmaya çalışıyorum kendimi size yazarak; kusura bakmayın başınızı şişirdim.

6. nasrettin hocanın bir fıkrası varya hırsız hocanın evine girer soyar ertesi gün hoca fark eder kolu komşu geçmiş olsuna gelir başlarlar konuşmaya vay para orayamı konu vay kapıyı iyi kilitlenmez mi vay öyle vay böyle artık hoca dayanamaz bu hırsızın hiç mi kabahati yok der bu işte öyle bizim hiç mi kabahatimiz yok var bence

7. şimdi alalım diyoruz alamıyoruz satalım diyoruz satamıyoruz sanel iyice kendi hacmini düşürdü bu durum iyi değil sert düşen sert çıkar sürünen süründürür umarım en kısa sürece bu süreç değişir

8.  Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    şimdi alalım diyoruz alamıyoruz satalım diyoruz satamıyoruz sanel iyice kendi hacmini düşürdü bu durum iyi değil sert düşen sert çıkar sürünen süründürür umarım en kısa sürece bu süreç değişir
    Hiçte öyle olmuyor maalesef yada genel bi kural değil.glryh 170 ten 1.15 kere düştü yukarı gitmedi şimdi fiyatı 1.00
    Sanem'de satmak isteyen satamıyor ama mal almak isteyene gümüş tepside mal veriyorlar mal çok yani anlayacağınız.Ben mal miktarımı 50bine yaklaştırdım.1.80 altından hergün alıyorum.mal almakta bi sorun yok yani.

Sayfa 119/298 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •