Sayfa 279/298 İlkİlk ... 179229269277278279280281289 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    Ayrıca borsa gündemdeki haberi, kap aydınlatmadaki cınar sağlık hizmetleri alım kararını sürekli akılda tutmak lazım. ne oyunlar dönüyorsa biz bilemeyiz. ben sadece teknik grafiğe ve takas değişimlerine bakıyorum. grafik iyi ama takas değişimleri tam bir bulmaca gibi, bulabilirsen tabii.

ytd değildir
    sadece çınar sağlık hizmetleri mi?

2. sivastaki hastane ne olacak
    istanbuldaki işletmeler

3. %17 karla ayrıldık tesekkur ediyorum sanel
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

4. daha dur sanel yolun başında
    değil mi abdurrahman (öyle diyorlar)

5.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    daha dur sanel yolun başında
    değil mi abdurrahman (öyle diyorlar)
    bunların başınında sonununda a g. orosbunun evlatları bize 6 yıl taşıttılar 626 mn <arar açıkladılar sattıkları şirketin kim ne olduğunu tam açıklamadan kağıdı yukarı sürdüler bizim gibiler 6 yıl boşuna mı bekledi inşaallah yeni sahibleride eski sahibleride hayrını görmesinler orosbunun evlatları....

6.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    bunların başınında sonununda a g. orosbunun evlatları bize 6 yıl taşıttılar 626 mn <arar açıkladılar sattıkları şirketin kim ne olduğunu tam açıklamadan kağıdı yukarı sürdüler bizim gibiler 6 yıl boşuna mı bekledi inşaallah yeni sahibleride eski sahibleride hayrını görmesinler orosbunun evlatları....
    abdurrahman bu ne diyor

SANEL durmak yok yola devam ARAS

7.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    abdurrahman bu ne diyor

SANEL durmak yok yola devam ARAS
    Sn. cigerci saygısızlık etme, oda senin gibi yatırımcısı bu hissenin empati yap yazmadan önce adam 6 yıl taşıdım hisseyi diyor, canının yandığı bir konuyu dile getiriyor; tek tasvip etmediğim konu küfür etmesi onuda ettikleri düşünsün artık ne diyeyim. Ama ayıp senin yaptığın sus ve varsa hissen saygı çerçevesinde takip etmeye devam et. Senide kırmak istemem ama seninde kimseyi üzmeye, kırmaya hakkın yok; iyi günler dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by MELIKEMAL Yazıyı Oku
    Sn. cigerci saygısızlık etme, oda senin gibi yatırımcısı bu hissenin empati yap yazmadan önce adam 6 yıl taşıdım hisseyi diyor, canının yandığı bir konuyu dile getiriyor; tek tasvip etmediğim konu küfür etmesi onuda ettikleri düşünsün artık ne diyeyim. Ama ayıp senin yaptığın sus ve varsa hissen saygı çerçevesinde takip etmeye devam et. Senide kırmak istemem ama seninde kimseyi üzmeye, kırmaya hakkın yok; iyi günler dilerim.
    Allah herkese versin
    gözü olanın gözü çıksın
    yürü be Abdurrahman
    yıllar değiştirmemiş seni

Sayfa 279/298 İlkİlk ... 179229269277278279280281289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz