Sayfa 102/344 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 809 - 816 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    kucağa verdiler...
    bence başka şekilde verdiler yazsam banlanırım.

2. 1,05 den döndü döndü.... yoksa ruhuna... f.... bunun yanına endeksin düşmesi de eklenirse.... vay ki vay.... demek bile istemiyorum ama tekrar 0,80-0,90 bandına gelebilir.... ( bana kızmayın bende hissedeyim) yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir...

3. LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Seyitmehmet006 Yazıyı Oku
    1,05 den döndü döndü.... yoksa ruhuna... f.... bunun yanına endeksin düşmesi de eklenirse.... vay ki vay.... demek bile istemiyorum ama tekrar 0,80-0,90 bandına gelebilir.... ( bana kızmayın bende hissedeyim) yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir...
    hocam bende maldayım gelsin 1 ay da zararımızı al sat la çıkarırırız.80 den evi satar girerim.

5.  Alıntı Originally Posted by DRJEKYLL Yazıyı Oku
    hocam bende maldayım gelsin 1 ay da zararımızı al sat la çıkarırırız.80 den evi satar girerim.
    Ben şahsen bu hisse 0,80 gelse maliyet düşürmem.... ( sahipleri hiç mi hiç güven veren bi durumu yok) ev araba satılıp girilecekse ( Aselsan-bim-Arçelik ) ancak bu benzeri şirketler için yaparım.... yani 0,80 gösteren 0,50-0,30 bile gösterir varmı garantisi düşmemesi için.... düşük sermayeli ve lot sayısı az olan şirket hisselerinde bu adamlar kimde ne var ne yok bilirler... ( bence 1000 kere düşün kardeşim) söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir....

6. Finans yatırım kılçıksız almış... ama benim bildiğim kadarıyla patronların iş yatırım vasıtasıyla işlem yapıyorlar takaslarda iş yatırım aylık satışı 500 bini geçmiş... bu bence kötüye işaret... kağıda sahibi bile güvenmiyor desek olabilir... hisseye müşteri bulamıyorlar da olabilir... yani ne halt ettiklerini ben çözemiyorum... işimiz zor bence... ytd..

7. şirketin kara geçmesi lazım, sıkıntı burda. 2017 de battık. inşallah 2018 de kara geçerler...

8. Hocam esas satıcı garanti , 650 bin satmış son 3 ayda finansta 650 tane almış .garanti bi bitirsin satışı , bakarız yolumuza.bunA AYırdığım zamanın yarısını adam akıllı hisseye ayırsam ihya olmuştum.en don hdfgs de tutturmuştum ama bi yandanda umutluyum.

Sayfa 102/344 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •