Sayfa 218/344 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    gecenlerde verdik 1.42 uzerinden adam eretesi gun 1.20 lerere gelip yeniden 1.50 yapmıstı ..bu sefer o hareketi kacırdık ama napalım onceki hareketten aldık paramızı
    tekrar almak için heyecanlısın belliki

2.  Alıntı Originally Posted by starex Yazıyı Oku
    Haftaya nolucak acaba. Vereceklermi yine elimize
    30 nisan bilanço .11mayıs yasak kalkacak. seçim bereketi. kurunun hisse satışları. koza ipekten alınan teçhizatlar. ikinci çeyrek bilançonun iyi gelme beklentisi. üçüncü çeyrek için meb ihalesi. (içimde kı ses:keleşlerın hisse geri alımları.tabı prızmada kuruların geri alımları ornegınden yola çıktım.sadece tahmın.) derken bu sene samat için hareketli olur. al satcı değilim ama iyi tahmınlerde bulunan ve şanslı kişiler baya kazanır diye düşünüyorum. dua edelım 3aylık katakulli ıle kötü gelmesin

3. arada Citi ye de bakıver takas artıyor mu diye gökhan bey

4. geçen sene ilk çeyrek nasıldı zarar değillmiydi

5.  Alıntı Originally Posted by ogrtmen33 Yazıyı Oku
    arada Citi ye de bakıver takas artıyor mu diye gökhan bey
    cıtı deutche gibi yabancı takasları bır sonraki gün gösteriyor.bakarım varsa bir değişiklik yazarım.

6.  Alıntı Originally Posted by ogrtmen33 Yazıyı Oku
    geçen sene ilk çeyrek nasıldı zarar değillmiydi
    samatın bu yıl hariç karını hatırlamıyorum. 5 yıl üst uste zarar acıklayan şirketi borsa kotundan çıkartıyorlar zaten.oyle biliyorum varsa yanlışım duzeltın

7.  Alıntı Originally Posted by gokhan8313 Yazıyı Oku
    bugün yatırım finans, A1capital, deniz ve şeker iyi topladılar. dördü yaklaşık 550bin lot topladı...ziraat,bizim,ak,iş,halk,yapıkredi,tacirl er,garanti,marbaş,osmanlı en çok satanlar. bu 10 kurum toplamda 590bin lot civarı satış yaptı. daha fazla bişey yazmama gerek yok heralde. spek yaralarını sardı muhtemelen.bu açığa satış yasağı ve açıklanacak bilanço ky yi strese soktu sanırsam.(şahsi fikrimdir y.t.d.)
    Alıcı kurumlar galipin brokerlarının yoğun işlem yaptığı kurumlar,galipin ne işi olur samatla dersen haklısın bende öyle düşünüyorum bu tesadüf derim.
    Satıcı kurumları sende biliyorsunki ky kurumları bakalım haftaya neler olacak
    Ne olursa olsun sağlık olsun
    Iyi hafta sonları
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

8.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Alıcı kurumlar galipin brokerlarının yoğun işlem yaptığı kurumlar,galipin ne işi olur samatla dersen haklısın bende öyle düşünüyorum bu tesadüf derim.
    Satıcı kurumları sende biliyorsunki ky kurumları bakalım haftaya neler olacak
    Ne olursa olsun sağlık olsun
    Iyi hafta sonları
    sn. tiger galip olduğunu sanmam. olsaydı patron teslim olurdu bence. içimde kı ses samatta yüksek işlem hacimli günlerin başladığını bundan sonra 50bın 100bın 200bın lotla günü kapatmanın geride kaldığını söylüyor. volatil olur bundan sonrası.y.t.d.

Sayfa 218/344 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •