Sayfa 233/344 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by starex Yazıyı Oku
    Döviz durdurulamıyor ve yükselmeye devam edecek. Çünkü ülkeden sıcak para çıkışı hızlandı.Tabi bu durumda borsada düşüyor ve düşecek maalesef.Buradan çıkan parayla muhtemel dövizde pozisyon alınıyor. Yani biz de aldık lotları elimize..Bekliyoz ama biliyorum boşuna.daha da üzecekler bizi
    arkadaşım niye satmıyorsun sen hala burdamısın. 3 gündür düşecekte düşecek diyorsun amacın ne senin?

2. Gökhanmısın nesin yaşın kaç senin .çömezmisin sen .boşa hayal kuruyorsun.Gerçekleri görmüyorsun .

3.  Alıntı Originally Posted by starex Yazıyı Oku
    Gökhanmısın nesin yaşın kaç senin .çömezmisin sen .boşa hayal kuruyorsun.Gerçekleri görmüyorsun .
    1,295 maliyetliyim diyordun.1,40 lara 1,50 lere gelmiş hala satmamışsın bana hayal kuruyorsun diye akıl oyunları yapıyorsun. gerçekleri ben 5 yıldır görüyorum sen rahat ol arkadaşım. bunları gerekli yerlere şikayet edip insiyatif alanda benim speğinin ciğerini okuyanda benim.hergün google dan milletvekili aday adaylarına bakıyorum .bunlardan biri aday olursa şikayet etmek için.klavye başında batacaz edecez düşecek diyerek hala elinde kağıdı tutanın tek bir amacı olur : o da kağıdın yükselmesi için ky cıya korku veriyorsun ki kağıtlarını satsınlar. şakamısınız siz arkadaşım amacınız ne sizin. var burda sen gibi birkaç kişi daha mülayim mülayim yorumlar yapıyorlar.yaşada çok takılma.ben aklı selim bir ergene bile saygı gösteririm ama zihniyeti bozuk kötü niyetli bir dedeye saygı bile göstermem. hürmetim zihniyete niyetedir. neyse.. polemiğe girmicem senle daha fazla. istediğni yaz sen.

4.  Alıntı Originally Posted by starex Yazıyı Oku
    Döviz durdurulamıyor ve yükselmeye devam edecek. Çünkü ülkeden sıcak para çıkışı hızlandı.Tabi bu durumda borsada düşüyor ve düşecek maalesef.Buradan çıkan parayla muhtemel dövizde pozisyon alınıyor. Yani biz de aldık lotları elimize..Bekliyoz ama biliyorum boşuna.daha da üzecekler bizi
    https://www.bloomberght.com/haberler...eyi-hesapliyor
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

5.  Alıntı Originally Posted by gokhan8313 Yazıyı Oku
    1,295 maliyetliyim diyordun.1,40 lara 1,50 lere gelmiş hala satmamışsın bana hayal kuruyorsun diye akıl oyunları yapıyorsun. gerçekleri ben 5 yıldır görüyorum sen rahat ol arkadaşım. bunları gerekli yerlere şikayet edip insiyatif alanda benim speğinin ciğerini okuyanda benim.hergün google dan milletvekili aday adaylarına bakıyorum .bunlardan biri aday olursa şikayet etmek için.klavye başında batacaz edecez düşecek diyerek hala elinde kağıdı tutanın tek bir amacı olur : o da kağıdın yükselmesi için ky cıya korku veriyorsun ki kağıtlarını satsınlar. şakamısınız siz arkadaşım amacınız ne sizin. var burda sen gibi birkaç kişi daha mülayim mülayim yorumlar yapıyorlar.yaşada çok takılma.ben aklı selim bir ergene bile saygı gösteririm ama zihniyeti bozuk kötü niyetli bir dedeye saygı bile göstermem. hürmetim zihniyete niyetedir. neyse.. polemiğe girmicem senle daha fazla. istediğni yaz sen.
    Gereksiz insanlara cvp vermek için vaktinizi harcamayın..bu tipler borsa kurulduğundan beri var ve olmaya da devam edecek boşverin..siz işinize bakın.saygılar

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. önceki ay 0.37% olan yabancı payı 3.85% olmuş.

Not: sadece bilgilendirmedir, herhangi bir görüş içermemektedir.

7. İhale teklifi için son gün 10 mayıs. İhale sonucu hemen belli olması lazım az kaldı seçime çünkü 150 milyon pusula basılacak kolay olmayacaktır.

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğünden:

1 - Ofisimizce, 24 Haziran 2018 tarihinde birlikte yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde yurt dışında, gümrüklerde ve yurt içinde;

- Cumhurbaşkanı seçiminde;

- Birinci oylamada kullanılacak 77.079.540 Adet (4 renkli trigromi),

- Cumhurbaşkanı seçiminin ikinci oylamaya kalması halinde ikinci oylamada kullanılacak 77.079.540 Adet (4 renkli trigromi),

- Cumhurbaşkanı seçiminin ikinci oylamaya kalması ve oylamanın Referandum şeklinde yapılması halinde Referandumda kullanılacak 77.079.540 Adet (2 renkli),

- Milletvekili Genel Seçimlerinde kullanılacak 77.079.540 Adet (4 renkli trigromi),

olmak üzere Genel Toplamda; 308.318.160 Adet, birleşik oy pusulalarının basımı işi yaptırılacaktır.

- Cumhurbaşkanının birinci oylamada seçilmesi halinde, ikinci oylamada kullanılacak olan 77.079.540 Adet (4 renkli trigromi) birleşik oy pusulası baskı işi yaptırılmayacaktır.

2 - Bu basım işi, DMO İç Piyasadan Yapılacak Satın almalara Ait Ticari Şartname, 24 Haziran 2018 Tarihinde Birlikte Yapılacak Olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Kullanılacak Birleşik Oy Pusulalarının Basımı İşinde Uygulanacak Usul ve Esasları Gösterir Şartname ile İhale Ek Şartları hükümleri dahilinde “Açık Teklif Usulüâ€ne göre ihale edilecektir.

3 - İhale dokümanı bedeli;

a) İstekliler, ihale dokümanlarını Genel Müdürlüğümüz III No’lu Satınalma Daire Başkanlığı’nda ve Ofis’imiz internet sitesinde görebilirler. Ancak ihaleye teklif verecek olan isteklilerin, ihale doküman bedelini (140-TL) Ofis veznelerinden birine veya Ofis banka hesabına yatırmaları zorunludur.

b) İhale dokümanına ait ödendi belgesinin aslı veya sureti teklif evrakına eklenerek dış zarfa konulacaktır.

4 - Teklif mektupları iç içe konulmuş iki zarf halinde olacaktır. İÇ ZARFTA YALNIZ TEKLİF EDİLEN FİYATIN YAZILI OLDUĞU TEKLİF MEKTUBU bulunacaktır. Dış zarfta ise; iç zarfla birlikte, Ofis Ticari Şartnamesinin “İHALEYE GİREBİLME ŞARTLARI†başlıklı 2. maddesinde istenen belgelerle birlikte, “24 Haziran 2018 Tarihinde Birlikte Yapılacak Olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Kullanılacak Birleşik Oy Pusulalarının Basımı İşi ile İlgili İhale Ek Şartlarıâ€nda belirtilen belgeler bulunacaktır.

5 - İş bu ihaleye; basım yeri Ankara İli sınırları dahilinde bulunan istekliler katılabilecektir.

6 - Teklifler birim fiyat üzerinden verilecektir.

7 - Teklifler, 10/05/2018 günü Saat 12:00’ye kadar Genel Müdürlüğümüz, III Nolu Satınalma Daire Başkanlığı’na (İnönü Bulvarı No: 18 Yücetepe/ANKARA) verilecektir. Geç gelen teklifler ile postada vaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

8 - Teklif mektuplarının, son teklif verme günü olan 10/05/2018 günü Saat 14:00’de evvela dış zarflar açılarak teklif mektubu ile birlikte verilmesi gerekli olan belgeler incelenecek, bu inceleme sonucunda belgeleri istenilen şartlara uygun olduğu tespit edilen isteklilerin fiyat teklifini içeren iç zarfları da açılacaktır. Uygun olmayan teklifler ise açılmadan teklif sahiplerine iade edilecektir.

9 - İş bu ihale, isteklilerin ilk tekliflerini yazılı olarak bildirmeleri ve devamında sözlü olarak tekliflerini sürdürmeleri şeklinde olacaktır. İsteklilerin, ihalenin devamında sözlü olarak indirim teklifinde bulunabilmeleri için isteklinin kendisinin veya istekli adına yetki belgesi olan temsilcisinin bulunmaları gerekmektedir.

10 - Tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren en az 30 takvim günü olacaktır.

11 - İhale konusu basım işinin tamamı için teklif verilecek olup, kısmi teklifler değerlendirilmeyecektir.

12 - Teklif edilen bedelin %3’ünden az olmamak üzere, istekliler tarafından belirlenecek tutarda 15/06/2018 tarihine kadar geçerli geçici teminat verilecektir.

13 - Yüksek Seçim Kurulu’nun talebine istinaden basım işi yapılacak birleşik oy pusulası adetlerinde iş artışı veya iş eksilişi yapılabilecektir.

14 - Teklifler, Katma Değer Vergisi hariç verilecektir.

15 - İş bu ihale; Kamu İhale Kanunu’nun 3. maddesi (g) fıkrası (İstisna) kapsamında olup, Ofis, ihale konusu malzemeyi ihale edip etmemekte, kısmen ihale etmekte serbesttir.

8. Samatın pusula ihalesine girerse en büyük ve tehlikeli rakibi KORZA YAYINCILIK diye dengesiz firmadır... geçmişte( 2011 deki seçim pusula basım ihalesi) verdiği teklifi onda bir fiyata düşürerek ihaleyi almış... yani zararına iş yapmış....

Sayfa 233/344 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •